Україна на переломі

как бы говоря "возьми меня"
Таким чином Московія повернулася до монгольських ханів, а руси, половці, булгари дали їм бій. Вивчи справжню історію "дружби" хана Сартака та так званого Нєвського, чия там попа була задіяна сам здогадаєшся. Також вивчи "дружбу" Петра І з попою Мєньшікова, теж дуже корисна історія. А на закуску вивчи повадки вашого хана Алєксандра І, цей теж дуже любив попи та ласки мужиків.
 
Бідні морпіхи, я їм не заздрю. По причині цієї показухи їм спокійної новорічної ночі не бачити.
 
З Новим роком Україно! Витримки тобі і, найголовніше, достатнього розуму. Я бажаю, щоб ти трошки проміняла на нього свій гонор.



Папа Римський закликав більше боротися із безробіттям серед молоді
А нашим владним жлобам ця проблема "по барабану".
 
Останнє редагування:
Пенс,а ведь это пожелание и тебя касается. Ты вроде такой умный , а тратишь свое драгоценное время на общение с форумными дегенератами По самым скромным прикидкам исходя из твоих "захватывающих историй" ты уже должен быть в десятке форбс Но совсем очевидно что это не так.
С Новым Годом тебя и побольше тебе тиражей и хомячков
 
Яскравий приклад дефіциту логіки в типового українця. Він так і не зрозумів, що я стримав свій потенційний гонор і опустився до "общєнія з форумними дегенератами". А ще доказ того, що в типового українця більш важливе його особисте "я" ніж доля суспільства. Інакше б він в новорічну ніч не спустився до вияснення своїх особистих стосунків, коли хтось наступив на його мозоль. Та "маємо те, що маємо", нажаль воно в нас досить відстале з інерцією його комсомольського минулого.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


 
Іванов, не сци, відродимо ми й машинобудування, й промисловість взагалі. Нам би перебороти пережитки колоніального минулого, що ми потихеньку й робимо. Автор твоєї писанини просто профан в історії України, її культури, її потенціалу. Зрозуміло, що після колоніальної задухи до тями прийти нелегко. Запам/ятай гарненько, справимося ми з Вовіками, справимося ми й з Пєтями. А ось Московія на дуже великий строк отримала в себе по сусідству відкритого ворога, трохи більшого за Грузію з Чечнею разом взятими.
 

пиздец, я наверное эту фразу в подпись поставлю
Это ты наверное о себе. Замечу что очень трезво и самокритично. ты явно растешь,старичок И еще проследи сколько высеров ты оставил на форуме в эту ночь
Ты должен мне уже отлистывать бабло за то что я поднимаю твою никчемную тему здесь Но потому как твои "невиданные гонорары" пока не позволяют тебе это делать то хотя бы поменьше выебуйся
 
Из того же источника:


Мы разве не говорили об этом в этой же теме: о договорах ВТО и соглашении об ассоциации с ЕС? Так что далеко он не дурак.
 
Ставай в чергу за Порошенком.
Найбільше мене розсмішило оте "товарний експорт", від якого олухи чомусь відділили машинобудування. Іванов, продукція машинобудування теж є товаром, так і передай цим олухам.
 

Да! Редактор у издания - никакой. Это сильно меняет смысл сказанного?
 
Редактор у издания - никакой. Это сильно меняет смысл сказанного?
Це міняє ставлення до матеріалу. Колись, коли через мої руки в день проходило багато різних інженерних розрахунків для перевірки від підлеглих, я при фіксації очима якоїсь круглої цифри її не перевіряв, а просто робив помітку "перерахувати". Так і тут при такому невігластві до термінів не варто все інше сприймати за увагу.
 
Ну и на хуя ты это пишешь почти каждый день ? Мы уже поняли что ты очень-очень никем недооцененный гений Порох вообще знает что ты его в очередь поставил ? Он наверное вообще понятия не имеет что есть такой таракан как ты
 
А ти ще й коту заздиш? М-дя... А яка в тебе освіта?
Не перекручивай,убогий. Ты все прекрасно понял. Моя "освiта" тебя не впечатлит (какой бы она не была) . Здесь все уже знают что автор всех изобретений в нашей стране конечно же "пенсионер"
 
Моя "освiта" тебя не впечатлит
Ти знаєш, мене освіта повальної більшості українців "нє впєчатляєт". Для оправдання твого стану я тобі повідомлю - найкращий український ВУЗ ім. Т.Г.Шевченка за останні сто років не видав народові ні однієї видатної особи. Результат цього ми бачимо навколо.