Україна на переломі

А до приходу москалів і "шафа" була, і книжки читали, по твердженню Боплана навіть французів обігнали в сфері народної освіти. Та "шафи" дикуни Петри І з Мєньшіковими вивезли разом з Ф.Прокоповичами на налигачі в свої болота для організації Слов'яно-греко-латинської академії.

Кто, куда, чего вывозил - я не в курсе. Но это и не имеет большого значения - за последние триста лет человечество ушло далеко вперёд. Много новых знаний появилось, таких, которым в вывезенных шкафах, если эти шкафы вообще были, просто неоткуда было тогда взяться. Кроме того, знание и культура должны наживо в повседневности воспроизводиться - должна быть связь, преемственность. Или как с древними греками получится: в музеях всякого древнегреческого полно, а те греки, что ныне реально существуют, ко всему этому не имеют практически никакого отношения. -Это совсем не те греки.
Ну, и раз уж о Петре вспомнили... -Много способов существует, чтобы местечковость, провинциальность, захолустность культуры преодолеть? Вот имперскость и есть такой способ. Не идеальный, конечно. Но другого способа из расчёта на массы - просто нет. Т.е. гипотетически и без имперских заморочек отдельные представители народа могут расширить горизонты своего мировоззрения и, наверное, такие люди всегда были, есть и будут. -Но это же под силу единицам, а целые народы как на то сподвигнуть? А кто местечковость не преодолеет - будет рассеян и поглощен, - такова жизнь. :)
 
Останнє редагування:
Кто, куда, чего вывозил - я не в курсе.
Спочатку вивчи історію своєї Московії, а потім лізь в тему.
Ну, и раз уж о Петре вспомнили... -Много способов существует, чтобы местечковость, провинциальность, захолустность культуры преодолеть? Вот имперскость и есть такой способ.
Я бачу, що ти зовсім неосвічений і забитий імперськістю. Так я тобі повідомлю, що провінційний український Глухів вчив імперський Петербург музикальної грамоти. Твоя імперськість з України тільки висмоктувала, майже нічого не даючи взамін. Для прикладу, КрАЗ імперія побудувала в Кременчуці зі списаного в Ярославлі обладнання. Навіть на ньому мої земляки забезпечували видобувну галузь імперії транспортом, але гроші від випуску цієї продукції осідали в Москві для будівництва ВАЗів та КАМАЗів. Так Москва вичавила з цього заводу всі соки і кинула потім напризволяще. Подібним чином було і з Кутаіським автозаводом, ЛАЗом. А може Москва кинула фінанси на реанімацію екології Донбасу та Кривого Рогу, з яких висмоктала всі соки для своєї "могутності"?
 
...
Я бачу, що ти зовсім неосвічений і забитий імперськістю. Так я тобі повідомлю, що провінційний український Глухів вчив імперський Петербург музикальної грамоти. Твоя імперськість з України тільки висмоктувала, майже нічого не даючи взамін. Для прикладу, КрАЗ імперія побудувала в Кременчуці зі списаного в Ярославлі обладнання. Навіть на ньому мої земляки забезпечували видобувну галузь імперії транспортом, але гроші від випуску цієї продукції осідали в Москві для будівництва ВАЗів та КАМАЗів. Так Москва вичавила з цього заводу всі соки і кинула потім напризволяще. Подібним чином було і з Кутаіським автозаводом, ЛАЗом. А може Москва кинула фінанси на реанімацію екології Донбасу та Кривого Рогу, з яких висмоктала всі соки для своєї "могутності"?

Смешно же, - это когда Глухов имел шансы стать одной из музыкальных столиц мира? :D
Отдельные талантливые люди везде и всегда есть, но отдельные. Единицы погоду не делают, - с массами должна подвижка происходить. И если кто-то из Глухова в Питер свалил, чтобы музыкой заниматься, то и правильно сделал. И заслуга единиц - не есть заслуга всех. Достижения единиц - есть исключительно их собственная заслуга и больше ничья. :)
"Висмоктування" с интегрирования местных элит в имперские началось. -Если бы ваши паны предпочитали дома что-то делать, а не в столицах время проводить, то и результат был бы совершенно иной.
Не надо мне про совок рассказывать - я застал и помню ещё. Колхиды были просто чудовищными машинами. В Грузии ещё и станкостроительный завод был. Так хуже грузинского станкостроения было только армянское. У этих народов к таким вещам душа не лежала. Армяне ещё конденсаторами электролитическими "славились" - жуткая была дрянь.
ЛАЗ надо было самим беречь, - продукция была востребована. Хотя, вот тот самый распространённый в союзе автобус - это, по моему, "позаимствованная" модель кого-то из немецких производителей.
И до перестройки об экологии вообще практически никаких разговоров не было, - разве что эпизодически, - никто всерьёз об этом не заботился. -А там и союз распался.
 
это когда Глухов имел шансы стать одной из музыкальных столиц мира?
Поменше тріпайся на форумах та кухнях і побільше вчися.
Так хуже грузинского станкостроения было только армянское.
Ще хуже було в МТС з двома донівеченими верстатами.
ЛАЗ надо было самим беречь, - продукция была востребована.
Як бєрєчь, коли в України не було над ним контролю, а бабло від його продукції пішло на будівництво в Угорщину "Ікарусів"?
И до перестройки об экологии вообще практически никаких разговоров не было
цікаво, скільки йому років? Та при будівництві дніпровських водосховищ навіть вийшовші зі сталінського рабства селяни волали на цю тему.
Не надо мне про совок рассказывать - я застал и помню ещё.
Що ти там помніш? Я спостерігав цю руйнацію з 1961 року, коли почав працювати і в 1963 році вже був учасником економічного страйку протесту на КрАЗі, коли Москва зрізала зарплати в два рази.
 
...
Як бєрєчь, коли в України не було над ним контролю, а бабло від його продукції пішло на будівництво в Угорщину "Ікарусів"?

цікаво, скільки йому років? Та при будівництві дніпровських водосховищ навіть вийшовші зі сталінського рабства селяни волали на цю тему.

Що ти там помніш? Я спостерігав цю руйнацію з 1961 року, коли почав працювати і в 1963 році вже був учасником економічного страйку протесту на КрАЗі, коли Москва зрізала зарплати в два рази.

Проблемы с внедрением чего-то нового были одинаковые на всех предприятиях союза - система не располагала. Какие-то специальные козни строили ЛАЗ'у, чтобы он не сумел сделать автобус хуже, чем венгры?
Пятьдесят два мне, - уже далеко не мальчик, но ещё не совсем старая рухлядь. :)
 
Проблемы с внедрением чего-то нового были одинаковые на всех предприятиях союза - система не располагала. Какие-то специальные козни строили ЛАЗ'у, чтобы он не сумел сделать автобус хуже, чем венгры?
Пятьдесят два мне, - уже далеко не мальчик, но ещё не совсем старая рухлядь. :)

52-25=27.. Эксперд..:ніні:
 
Проблемы с внедрением чего-то нового были одинаковые на всех предприятиях союза
Не мели тут дурню. я тобі тут цілу лекцію можу прочитати, як гнобили останні десятиліття з-д ім. Малишева і штучно підтримували алкашів з Уралу та кіровського з-ду. Можу також розказати, як "виграв" конкурс проекту майбутнього КАМАЗу паразитичний ЗІЛ в більш достойного варіанту з МАЗу. Можу також розказати, як італійці рекомендували і умоляли Москву побудувати завод по виробництву ФІАТ-124 (майбутні Жигулі) на Дніпрі між Черкасами та Кременчуком, мотивуючи розвиненою інфраструктурою, наявністю металу та кваліфікованих кадрів в регіоні, та чому Москва відмовилася від цього варіанту. Можу розказати, як Москва не дозволила республіці, засновнику ООН, ставити на виробництво таку дрібницю, як сокоохолоджувач. Можу розказати, як забирали з України кращі кадри, як не дозволяли будувати палац "Україна" в Києві, як не вводили футбол в спартакіаду народів СССР, щоб хахли не гнули свою кирпу, можу розказати, як і за що знімали Шелеста, кращого керівника України при більшовиках...
 
Не мели тут дурню. я тобі тут цілу лекцію можу прочитати, як гнобили останні десятиліття з-д ім. Малишева і штучно підтримували алкашів з Уралу та кіровського з-ду. Можу також розказати, як "виграв" конкурс проекту майбутнього КАМАЗу паразитичний ЗІЛ в більш достойного варіанту з МАЗу. Можу також розказати, як італійці рекомендували і умоляли Москву побудувати завод по виробництву ФІАТ-124 (майбутні Жигулі) на Дніпрі між Черкасами та Кременчуком, мотивуючи розвиненою інфраструктурою, наявністю металу та кваліфікованих кадрів в регіоні, та чому Москва відмовилася від цього варіанту. Можу розказати, як Москва не дозволила республіці, засновнику ООН, ставити на виробництво таку дрібницю, як сокоохолоджувач. Можу розказати, як забирали з України кращі кадри, як не дозволяли будувати палац "Україна" в Києві, як не вводили футбол в спартакіаду народів СССР, щоб хахли не гнули свою кирпу, можу розказати, як і за що знімали Шелеста, кращого керівника України при більшовиках...

Если Вы такой продвинутый, предлагаю заняться актуальным сейчас вопросом - прямо сейчас и здесь разработать простые правила информационной гигиены для жителей ХФ.
Основание -наблюдаемый размер доверчивости и наивности у большинства внушает ужас!!!
 
И если кто-то из Глухова в Питер свалил
то лиш тому, що в цій болотній клоаці осідали награбовані грошенята зі всієї імперії.
прямо сейчас и здесь разработать простые правила информационной гигиены для жителей ХФ.
Та вони навіть звичайною класичною гігієною ігнорують, то що там відносно використання під час умивання блювотини з Останкіно. То марна справа. До постколоніального мутанта не завжди доходить суть Московії навіть після відкритих нею воєнних дій проти нього.
наблюдаемый размер доверчивости и наивности у большинства внушает ужас!!!
Бидло звикло вірити своєму мучителю. Скільки таку сучку не бий, а вона все рівно буде лащитися до господаря. Ось такого бидла, вихованого в кріпацькому комсомолі, залишилося ще десь половина населення. Ця сіра маса продовжує торочити про химерні братські відносини між потомками Русі та потомками угро-фінських племен Меря та Мещеря, які постійно розоряли Київ з 1169 року. Переховувати можна лиш одним способом - відправляти на якийсь цегляний завод типу дагестанських кудись в так звану Нечорноземну зону на декілька років.
 
то лиш тому, що в цій болотній клоаці осідали награбовані грошенята зі всієї імперії.

Та вони навіть звичайною класичною гігієною ігнорують, то що там відносно використання під час умивання блювотини з Останкіно. То марна справа. До постколоніального мутанта не завжди доходить суть Московії навіть після відкритих нею воєнних дій проти нього.

Бидло звикло вірити своєму мучителю. Скільки таку сучку не бий, а вона все рівно буде лащитися до господаря. Ось такого бидла, вихованого в кріпацькому комсомолі, залишилося ще десь половина населення. Ця сіра маса продовжує торочити про химерні братські відносини між потомками Русі та потомками угро-фінських племен Меря та Мещеря, які постійно розоряли Київ з 1169 року. Переховувати можна лиш одним способом - відправляти на якийсь цегляний завод типу дагестанських кудись в так звану Нечорноземну зону на декілька років.

Это словоблудие. Предлагаю попробовать подумать, как надо эффективно действовать в имеющихся условиях, когда
Та вони навіть звичайною класичною гігієною ігнорують,
.умные же люди должны придумать..
 
Предлагаю попробовать подумать
Я не пробую, а роблю. Вже черговий тираж написаної мною книги закінчується. А найефективніше в цих умовах потрібен новий Майдан з невеликою різницею від попередніх - поменше гонору з емоціями і побільше реальних задач типу народного суду над Кравчуками... Порошенками за ігнорування своїх обов'язків.
 
Я не пробую, а роблю. Вже черговий тираж написаної мною книги закінчується. А найефективніше в цих умовах потрібен новий Майдан з невеликою різницею від попередніх - поменше гонору з емоціями і побільше реальних задач типу народного суду над Кравчуками... Порошенками за ігнорування своїх обов'язків.

Вера в народный суд - это скверный признак..
 
Однозначно, що з повернутою попою до Московії.
как бы говоря "возьми меня" или в каком смысле?



Кто-то считает, что прелом все ближе.. Ну, и пусть считает, караван идет мимо Викула и даже Пинчука..
Вилкул ладно, это пешка. А Пинчук игрок. "С чего это он заговорил именно сейчас?" - этот вопрос многим в киеве покоя не дает.
Савченко тоже все активнее.

Кстати, 3200 это тоже перелом - перелом позвоночника.
 
Останнє редагування:
....
Вилкул ладно, это пешка. А Пинчук игрок....
Ну и какого хера ты с такими анал-этическими :Dспособностями путаешься в этой ветке ? Оглянись по сторонам,ватник . Не пора ли тебе взять веник и убраться хоть раз в год в своей вонючей конуре ?
 
Назад
Зверху Знизу