Україна на переломі

....найкращий український ВУЗ ім. Т.Г.Шевченка за останні сто років не видав народові ні однієї видатної особи. Результат цього ми бачимо навколо.
:рл:
Из твего высера надо понимать,что ты в этом вузе не учился ? :D
 
Пройдисвіт Пашинський повідомив суспільство, що оборонний бюджет України в 23 рази менший за москальський. І ви думаєте, що він повідомив, яку частку такого відставання він доклав особисто своїм паразитуванням в політиці?
 
Береги свои нервы Пенсионер
Так здоровеньким і помру.



Для Пєті та Ко головне показушні паради, нагороди, роздачі підфарбованих БТРів та 0,06% з необхідних квартир.
написав Полторак.

Він нагадав, що доручив Військовій службі правопорядку ЗСУ провести службове розслідування за фактом неналежного перевезення і подальшого розташування українських військових - учасників урочистостей 31 грудня 2016 року.
 
Останнє редагування:
Эксперт Реанимационного Пакета Реформ "объясняет" общественности, почему промышленность Украине НЕ НУЖНА.

Достаточно прочесть только комментарии, но все. Там много комментариев содержится в свёрнутом виде и их нужно разворачивать, чтобы прочесть. Если реформаторы промышленность восстанавливать не хотят, то и на олигархов в этом плане надежды нет. Т.е. некому этим заниматься, - соответственно, никто этим заниматься и не будет.
 
Если реформаторы промышленность восстанавливать не хотят
Іванов, де ти бачиш реформаторів? Таких тріпаючихся безвідповідально пройдисвітів розвелося вже в співвідношенні - штук п'ятнадцять на одного діючого токаря. Набралося отаке "диво" в якійсь сурогатній бурсі різних іноземних словечок на відповідну тему і маніпулює ними, як циган сонцем. Ось зараз один такий пройдисвіт по призвіщу Фесенко знову торочить якісь банальні фрази на якомусь ТБ каналі. Вся проблема в тому, що створена пройдисвітами-олігархами сурогатна держава є інструментом закріпачення людського та технологічного потенціалу України. Цю державу потрібно зруйнувати, будувати більш цивілізовану і тоді вказаний потенціал сам знайде шлях виходу своєї енергії, не питаючи цих тріпаючихся ХВантазерів. Для доказу подібного прикладу дивись історію НЕПу.
 
Іванов, де ти бачиш реформаторів? Таких тріпаючихся безвідповідально пройдисвітів розвелося вже в співвідношенні - штук п'ятнадцять на одного діючого токаря. Набралося отаке "диво" в якійсь сурогатній бурсі різних іноземних словечок на відповідну тему і маніпулює ними, як циган сонцем. Ось зараз один такий пройдисвіт по призвіщу Фесенко знову торочить якісь банальні фрази на якомусь ТБ каналі. Вся проблема в тому, що створена пройдисвітами-олігархами сурогатна держава є інструментом закріпачення людського та технологічного потенціалу України. Цю державу потрібно зруйнувати, будувати більш цивілізовану і тоді вказаний потенціал сам знайде шлях виходу своєї енергії, не питаючи цих тріпаючихся ХВантазерів. Для доказу подібного прикладу дивись історію НЕПу.

А что там смотреть? НЭП задумывался как чисто временная политика с целью ликвидации товарного голода. НЭП - это рай для мелких лавочников: баранки-бублики, папиросы, лимонад, сапоги, штаны и никаких турбин или чего-нибудь другого столь же технологичного.
Мелкие лавочники до крупных капиталистов 100 лет расти будут, а у нас столько времени на потерпеть - нет.
 
.... Цю державу потрібно зруйнувати, будувати більш цивілізовану і тоді вказаний потенціал сам знайде шлях виходу своєї енергії, не питаючи цих тріпаючихся ХВантазерів. Для доказу подібного прикладу дивись історію НЕПу.
:рл:
Лютая теория. Теперь совсем понятно почему ты скулишь на форуме,вместо того чтобы ебланить по "тв" :D Польша очень сильно "проиграла" что не взяла на вооружение твои высер-теории :D Ну про страны Балтии я вообще молчу, а то ты сразу начнешь гавкать,что они слишком "малы" чтобы их сравнивать с Украиной. Пенс,ты видимо сказочный неудачник, и очень амбициозный лузер. :D
 
Пенс,ты видимо сказочный неудачник
Так яка в тебе освіта, гопнику? Щось ти мені нагадуєш того лобуряку, який так і не вийшов по інтелекту зі стану 15-річного вболівальника "Металіста". Тебе не Юрій Мірошніченко величати?
 
Так яка в тебе освіта, гопнику?....Тебе не Юрій Мірошніченко величати?
Про свiту ти вже запитував, лузер. А если мирошниченко так что? Упадешь сразу на колени ? :D К счастью я не он и твои поклоны мне не нужны.
Теперь по порядку относительно твоих комплексов :
1) В отличии от болельщиков "металлиста" которые кроме футбольных программок ни хера в своей жизни не читали,ты прочитал чуть чуть больше.И эта не великая заслуга давит на тебя и тебе приходиться корчить из себя нобелевского лауреата.
2) Что касается твоей "освiти" то она у тебя не более завидная чем у тех кого ты здесь постоянно обсуждаешь и матюкаешь. Но к сожалению все эти ебланы форумы не читают и потому ты еще больше похож на обыкновенного ШУТА , который прочитал на одну гривну а пальцы веером расставляет на штуку баксов :D
А теперь залезь в свою щель (как и положено такому таракану как ты) и хорошенько над всем вышесказанным подумай.
 
... наша грошова одиниця називається "гривня", а не по гопницьки "грівна".
Научись сливаться более артистично . А то твоя тема (как и ты сам) здесь уже всех утомила. А так ты даже на шута пока не тянешь.
 
А Пєтя наш все надбавки своїм захисникам підсовує, в надії, що вони захистять його на черговому Майдані. Вже й на пенсію дозволив вийти на 5 років раніше. Ось тільки гроші, які потрібні для цих надбавок та пільг, він переклав знаходити іншому "дяді". Ну, не новітній генсек, який любить роздавати з чужого кармана?



Шимків: Я категорично не погоджуюся з тим, що "все пропало"
Цей власник іноземного диплому з пустою довбнею на плечах думає, що дещо ще для приХватизації через цю сурогатну державу залишилося.
 
Останнє редагування:
Антон Геращенко несколько дней рассказывал какой нехороший Химикус - повредил бутылку о ясну голову Пашинского. После того как Пашинского поймали на вранье - риторика поменялась. Журналисты немного осмелели и начали таки задавать вопросы.
В сложных ситуациях Геращенко всегда вспоминает про вражеских агентов. Ситуация с Пашинским исключением не стала. Слушая к чему клонит Геращенко, можно предположить что Химикуса уже пытаются связать с "агентами Кремля".
При том что Пашинский применил оружие - Геращенко не считает необходимым снятие с него депутатской неприкосновенности. При том что для снятия неприкосновенности с Вадима Новинского не потребовались вообще какие-либо доказательства. Так же как без доказательств Геращенко уже уверен в том что Александр Ефремов преступник.
Лицемерие высочайшего уровня.
 
Эксперт Реанимационного Пакета Реформ "объясняет" общественности, почему промышленность Украине НЕ НУЖНА.

Достаточно прочесть только комментарии, но все. Там много комментариев содержится в свёрнутом виде и их нужно разворачивать, чтобы прочесть. Если реформаторы промышленность восстанавливать не хотят, то и на олигархов в этом плане надежды нет. Т.е. некому этим заниматься, - соответственно, никто этим заниматься и не будет.

Там голое мнение человека, который там же получает по зубам от Дениса Ялтухина.
Или вот мнение автора "Но, в отличие от субтропических стран, в нашем климате требуется отопление и продовольствие стоит намного дороже, поэтому прожить на такую зарплату практически невозможно без субсидий, и подобная ситуация представляется нетерпимой." А в субтропических странах каждый год ураганы, которые могут за раз отбросить экономику на десять лет назад..
Слабый автор..
 
Опухоль нужно удалять по любому.
Цю державу вже ніякими операціями не спасеш. Її потрібно демонтувати в повному складі, як і її більшовицьку родичку, з занесенням її членів в ізгої з мінімальною пенсією та конфіскацією всього нажитого" непосильным трудом". А головних вождів судити народним судом відносно нваправлення до параші за грати. Лиш після цього в Україні з'явиться така штука, як ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, та надія на побудову цивілізованої держави.
 
А головних вождів судити народним судом

Втомився вже чекати дива…
Тому у ніч перед Різдвом
шампанське, бурячиху, й пиво
накаламутив з коньяком,
і випив……
Боже правий!.. Де ж я?!
Земля в воронках… У вогні…
Ляшко повзе… - Привіт, Олеже!
Я що у пеклі?
- На війні!
- А ти як тут?! Ти ж в Раді ревно
співав не гірше солов’я!
- Тебе контузило, напевно..
Я тут з Майдану! Снайпер я!..
Аж раптом зверху щось як свисне!
Не встиг загнути й матюка!..
Дивлюсь - лишилось мокре місце
від героїчного Ляшка…
Пригнувсь… Добігти б до «зеленки»!..
Щоби подалі від гріха…
Глядь, у «зеленці» - Порошенко
чиїсь збирає погроха…
Збирає, плаче, і гундосить:
- Від цього «Мінську» купа лих!
Пробач мені, товариш Гройсман,
що від фугасу не зберіг…
Кричу: - Петруха! Шо ти гоніш!
Чи «Мінська» вигадав не ти?!
Та снайпер, пострілом у скроню,
не дав йому відповісти…
От горе!..Якось це по свинськи –
у співрозмовників гатить!..
Хоча…
Цікаво, де Пашинський?
Із тим не впадлу й потриндіть!
А ось і він… Лежить без скальпу…
Знущалися над ним, мабуть…
Да, брат Пашинський…Тут не Альпи…
Тут не пляшками в кумпол б’ють…
Як виявляється – нівроку
була ця влада… Сумно аж…
Повзу по трупам «опоблоку»
в ще не розбомблений бліндаж…
Повзу, і стримуюся щоби
не гаркнути якийсь матюк…
Знайоме щось з дірою в лобі…
Арсеній, певно… Яценюк…
І тут, коли я перелазив
через Максима Бурбака,
проснувся раптом…
.............................
От зараза!
Напевно, мало коньяка…
Але ж який я був щасливий,
і задоволений! Як слон!
Нарешті дочекався дива!..
……………………………
Аби ж це, бляха, був не сон!..

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Интересное нашел.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


...
– Сколько нужно было бы государственного финансирования, для того чтобы ОПК развивался более качественнее? Сколько заложено в бюджете на этот год финансирования?

– Если мы говорим о развитие ОПК – это, в том числе, подготовка производства, создание производства, то по предложению государственных заказчиков эта сумма составляла где-то примерно от 8 до 11 млрд грн. К сожалению, в бюджете предусмотрено только 785 млн грн. Поэтому мы планируем сосредоточиться на наиболее проблематичных вопросах – это создание ракетного вооружения и подготовка производства по двигателестроению на заводе Малышева.

Я так понимаю, что упор на ракетостроение делается потому что Южмаш надо загружать и потому что с орудийными стволами всё равно была проблема. Так теперь оказывается что кроме орудийных стволов на Малышева ещё и с двигателями проблема. :незнаю:
 
Я так понимаю, что упор на ракетостроение делается потому что Южмаш надо загружать и потому что с орудийными стволами всё равно была проблема. Так теперь оказывается что кроме орудийных стволов на Малышева ещё и с двигателями проблема.
Москаль, що ти сам зробив за 25 років для України крім свої фекалій? Я розумію тих критикуючих людей, які самі щось роблять корисне. А коли сам, як віспа на чужому тілі...
 
Назад
Зверху Знизу