Україна на переломі

...Чи крім трьопу по форумах ні на що не здатний?
Не здатний...:D Ти як завжди правий :D когда ужинаю и пью чай , то всегда "спостеригаю" за такими как ты лузерами. И честно говоря люблю немного по издеваться над тупорылым быдлом. Когда твои "винаходи" начнут желтеть и покрываться временной пылью то можешь мне писать в личку. Я в отличии от тебя не такой гордый и похоже могу много чего побольше тебя.
 
Гы-гы, Анчуков в Коминтерновском, вроде, был
Та з цим чмом з паралельної групи я рік в одній кімнаті в гуртожитку прожив. Дуже вже він вмів "стучать" в КГБ. А ще паралельно ми підгодовували худущого Петька Тодорова з Одещини, майбутнього директора ХТЗ. На 40-річчі закінчення інституту за чаркою в селищі ХТЗ ці престарілі комсомольчики все співали свою пісню - "наше поколение, наше поколение...", на що я не витримав і видав: "Наше покоління успішно довело до краху більшовицьку імперію, на тих руїнах нічого путнього не змогло побудувати, навіть достойного трактора для сільськогосподарської України не залишило". Дуже вже "нєгодовалі" престарілі комсомольчики та казали мені "Каким ты был, таким и остался - клятим опортунистом".

похоже могу много чего побольше тебя.
Невже на Барабашовці "побольше" видаєш?
 
... Почему "вы" решил, что я дворняжка? Я происхожу из уважаемого купеческого сословия (есть пруфы
Ладно дворняжка,разрешаю тебе показать прямо здесь фамильное столовое серебро. Или все слили в 90-х ?
 
Ладно дворняжка,разрешаю тебе показать прямо здесь фамильное столовое серебро. Или все слили в 90-х ?

Мне в лом фотать столовое серебро, но это не фамильное, а приобретённое уже в савецкае время. Всё фамильное было экспроприировано твоими предками, люмпен. И за это я буду мстить тебе лично, бэгэгэ. Готовься.:D

Та з цим чмом з паралельної групи я рік в одній кімнаті в гуртожитку прожив. Дуже вже він вмів "стучать" в КГБ. А ще паралельно ми підгодовували худущого Петька Тодорова з Одещини, майбутнього директора ХТЗ. На 40-річчі закінчення інституту за чаркою в селищі ХТЗ ці престарілі комсомольчики все співали свою пісню - "наше поколение, наше поколение...", на що я не витримав і видав: "Наше покоління успішно довело до краху більшовицьку імперію, на тих руїнах нічого путнього не змогло побудувати, навіть достойного трактора для сільськогосподарської України не залишило". Дуже вже "нєгодовалі" престарілі комсомольчики та казали мені "Каким ты был, таким и остался - клятим опортунистом".

Ну, Вы - экстремал!:D
 
...Всё фамильное было экспроприировано твоими предками, люмпен. И за это я буду мстить тебе лично, бэгэгэ. Готовься..
Дай знать когда будешь стоять перед моей дверью. Я обуюсь,чтобы было удобней дать тебе с носка
 
Дай знать когда будешь стоять перед моей дверью. Я обуюсь,чтобы было удобней дать тебе с носка

А с чего ты решил, что я буду перед ней стоять?:іржач:

На всякий случай не отходи далеко от туалета. Хочешь - обуйся, но эт не обязательно.
 
Ну, Вы - экстремал!
Я просто козак з якоюсь часткою половецької крові. А екстремали були ті, які свою честь продавали за партійний білет. Той же Анчуков був екстремалом, весь час був "на стрьомі", щоб не вибитися з курсу партії. А на це потрібно величезна зосередженість і вміння читати задуми людей, які були "вище його". Я на такі "подвиги" не здатен був все своє життя, був просто клоном Грицька Сковороди.
Надобраніч, пани та холопи, хоч під час сну відпочинемо від цього безпредметного трьопу. І присниться мені, що якийсь Хрюнь знайшов завод, який хоче реанімути своє виробництво в цьому болоті постколоніального жлобства. Від цього на моєму сонному обличчі розпливеться щира посмішка від радості.
 
А с чего ты решил, что я буду перед ней стоять?....
На всякий случай не отходи далеко от туалета....
Блять,неужели ты влезешь ко мне домой из канализации ? :D Я положу возле унитаза две гвоздички и как в детском анекдоте : "толстая тетя нажала педаль,мальчик умчался в туманную даль" :D:D:D
Только пенса с собой не бери. Ему надо еще оформить свои "изобретения"
 
Я просто козак з якоюсь часткою половецької крові. А екстремали були ті, які свою честь продавали за партійний білет. Той же Анчуков був екстремалом, весь час був "на стрьомі", щоб не вибитися з курсу партії. А на це потрібно величезна зосередженість і вміння читати задуми людей, які були "вище його". Я на такі "подвиги" не здатен був все своє життя, був просто клоном Грицька Сковороди.
Надобраніч, пани та холопи, хоч під час сну відпочинемо від цього безпредметного трьопу. І присниться мені, що якийсь Хрюнь знайшов завод, який хоче реанімути своє виробництво в цьому болоті постколоніального жлобства. Від цього на моєму сонному обличчі розпливеться щира посмішка від радості.


Зрозумило, надобранич. :)

Блять,неужели ты влезешь ко мне домой из канализации ? :D Я положу возле унитаза две гвоздички и как в детском анекдоте : "толстая тетя нажала педаль,мальчик умчался в туманную даль" :D:D:D
Только пенса с собой не бери. Ему надо еще оформить свои "изобретения"

"толстая тетя нажала педаль,мальчик умчался в туманную даль" - гм,.. а что, в этом определённо что-то есть. Ну, не такая уж я и толстая.:незнаю:
 
.....
"толстая тетя нажала педаль,... гм,.. а что, в этом определённо что-то есть....
Нет,ты не обольщайся и не думай что это педаль газа С-класса :D
.. Ну, не такая уж я и толстая..
Ну тогда я уверен,что пенс обратит на тебя внимание :D Тем более он сейчас видимо совсем свободен :D
Вообщем можете вместе начинать осваивать городскую канализацию
 
Тем более он сейчас видимо совсем свободен
Я "свободєн" по духу все життя в стилі Сковороди, але не "совсєм", бо ще є залежність від своєї совісті та обов'язків громадянина України. Ось і зараз в вільному дусі замість пустого трьопу займуся більш корисними справами.
 
тобі до Сковороди, як до Харкова рачки...
Гопнику, а чого не до Мерефи?
вимальовується зрозуміла картина - по культурі обидві воюючі сторони на форумі, імперці та сурогнатні поцріоти, десь однакові. І ті, і інші страшно не люблять несхожих на них, пробують зграєю заклювати подібну "білу ворону", яка не вписується в їх обмежений мозок. Ось цю зашореність свого бидла і використовують хан Пукін та генсек Порошенко. Останній для ще більшого контролю за цією зашореністю пробує по методах Вовіка встановити контроль над всім телепростором. Ці дні після успішної атаки на Приватбанк пішла подібна на "1+1". Хоча я теж не задоволений цими паразитами Коломойського, але передавати їх команді "шоколадного"... це вже явний мінус. Результат дивися на так званому "Першому національному" та "5 каналу", від діяльності яких вже просто нудить.



Реалії війни



Подивився плач паразитів з "1+1", які бояться, що їх лишать паразитування на просторі заробляння на рекламі. Нічим ці "Інтери" та "Плюси" не відрізняються від заробітчан в кіоску, який пробують знести - зубами вчепилися Лідії Таран та її бувший чоловік Доманський в корито від реклами, яке дає їм валюту на поїздки в Австрію покататися на лижах в обмін за виданий ними продукт, який нікому крім українського гопника не потрібен. Назвіть мені продукт нашого жлобського ТБ, який би купили з-за кордону.
 
Останнє редагування:
шо, на майдане и поговорить не с кем
Гопнику, а на якому майдані
петя опять не вышел к тебе
Та після того, як його в Борисполі проста жіночка майже відматюкала, він навіть до Меркель виходить тільки після перевірки її ДНК.
Так що хотів по темі сказати, гопнику?

Щось підозріло Сєня почав інтенсивно на себе рекламний час купляти. Невже винюхав недалекі вибори?
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


...
в мене вдома стоїть шафа - і не одна - з книжками. І всі ж вони російською. Хто сьогодні буде перекладати Гегеля українською? Нема кому. Це реальність, з якою ми мусимо жити. Але ми мусимо створити україномовну енциклопедичну шафу.

А це знову питання нагальної модернізації України?

Без сумніву. А у нас «Посіяла огірочки» співається після третьої чарки. Це все має бути. Але в зіткненні з реальністю така орієнтація не пройде. Етнічна складова - це основа, але не вершина.
...

В стране нет ни одного знатока Гегеля, который в совершенстве бы знал немецкий язык, - культура... :D
И за 25 лет можно было бы уже "створити україномовну енциклопедичну шафу", если бы это хоть кому-нибудь нужно было. :)
 
В стране нет ни одного знатока Гегеля, который в совершенстве бы знал немецкий язык, - культура...
Наслідки панування протягом 300 років Іванових. Нагадаю, що українець керував найстарішим європейським університетом за 200 років до того, як в Москві кияни організували першу академічну школу замість Зотових, які вчили їх ханів.
И за 25 лет можно было бы
Хоч наполовину очиститися від культури "рашен".
Етнічна складова - це основа, але не вершина.
Вершиною є якість культури. А Україна продовжує купатися в болоті ординської культури, в якій оцінювачем рівня цивілізації є не ціна людського життя (бабы еще нарожают) та кількість громадських туалетів, а кількість награбованого в інших народів по Ермітажах.
 
Украина опозорилась перед Таиландом
А ти приклав теж до цього зусиль чи з печі спостерігав за процесом? Я, для прикладу, довбачив в свій час уряд Тимошенко про термінову необхідність створення Виробничо-навчальних центрів для підготовки молодих промислових кадрів з дітей-сиріт в першу чергу. Навіть пастору, який бу віце-прем'єром, обіцяв подарувати такому Центру один зі своїх проектів для "підтримки фінансових штанів". Та пастор цю ідею погубив, передавши її безконтрольно дармоїдам з міносвіти.
Гендиректор "1+1 медіа" Олександр Ткаченко заявляє, що у телеканалу немає боргів перед Приватбанком, а бенефіціаром залишився олігарх Ігор Коломойський.
Тільки цей паразит не усвідомив, що в їх власника можуть бути борги перед банком, а відповідно і вони можуть бути заручниками цих боргів. На мою думку, гнати давно пора цього нікчему, який довів канал, який паразитує на наданому йому ефірі своєю сурогатною продукцією.
 
Останнє редагування:
...
Хоч наполовину очиститися від культури "рашен".
...

Наполовину - уже очистились. Думаю, даже больше, чем на половину. :)
Шафи же - нет, т.е. никто на украинском эти книжки не читал и это на сегодняшний день - норма. Тому, кто читать не хочет, но и недорусским в связи с этим считать себя не хочет, - в украинцы записаться легче - не надо читать шкафами. Тем более, что за чтение Гегеля никто денег не заплатит. :D
 
Шафи же - нет, т.е. никто на украинском эти книжки не читал и это на сегодняшний день - норма.
А до приходу москалів і "шафа" була, і книжки читали, по твердженню Боплана навіть французів обігнали в сфері народної освіти. Та "шафи" дикуни Петри І з Мєньшіковими вивезли разом з Ф.Прокоповичами на налигачі в свої болота для організації Слов'яно-греко-латинської академії.



Пінчук пропонує провести вибори в ОРДЛО, відмовитись від ЄС і НАТО
А я пропоную оперативно арештувати жлоба Кучму та його зятька за зраду Україні та посадити надовго-надовго.
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу