Сирі яйця

Re: Сирі яйця

В супермаркетах свежих яиц не бывает по определению. Поэтому я, как врач, категорически не рекомендую не то что сырые, даже всмятку, употреблять. Особенно людям со слабым пищеварением и детям!!!!

Блин, зачем я это прочитал) Это получается, что и глазунью нельзя.
 
Re: Сирі яйця

Предлагаю засувидить яйца. Сальмонела погибает при 70 С. В мультиварке есть режим мультиповар для этого.
 
Re: Сирі яйця

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Исследования по сувидированию куриных яиц. С картинками. 70градусов - то нормально. Хавать можно.
 
Re: Сирі яйця

Оконцовочка заинтересовал про пастеризацию куриных яиц. Делается это при 57С в течение 75 минут. Затем яйца охлаждаются в ледяной воде 20 минут. И вперед, к майонезу!
 
Обожнюю сирі яйця, тато, на мою голову, привчив з дитинства. Або, зварене не круто, з рідким жовточком. Все було добре, поки не взнала про сальмонелльоз. З тих пір муки, бо хочеться яєчка, але боюсь. Рідко-рідко поласую, тільки коли хтось дасть від своїх курей. Базарним теж не довіряю, бо в нас намалюють яку схочеш довідку. Де можна купувати яйця і не боятися потрапити в больницю? Чи гарантує супермаркет, що яйця не заражені? А, перепелині, як? Одні кажуть, що перепела не хворіють на сальмонелльоз, інші кажуть, що то брехня...
Ніде. Просто не пити сирими або дуже добре мити. Він на поверхні, а не в середині. При кип'ятінні повинен вбиватися.
Колись бабуся хворіла від домашніх курей, так як любила пити сирими (без лікарні були б кінці). Тож справа не в домашніх чи купленних.
 
Re: Сирі яйця

Обожнюю сирі яйця, тато, на мою голову, привчив з дитинства. Або, зварене не круто, з рідким жовточком. Все було добре, поки не взнала про сальмонелльоз. З тих пір муки, бо хочеться яєчка, але боюсь. Рідко-рідко поласую, тільки коли хтось дасть від своїх курей. Базарним теж не довіряю, бо в нас намалюють яку схочеш довідку. Де можна купувати яйця і не боятися потрапити в больницю? Чи гарантує супермаркет, що яйця не заражені? А, перепелині, як? Одні кажуть, що перепела не хворіють на сальмонелльоз, інші кажуть, що то брехня...

Покупаю в обычном "поджопном" магазине, с птицефабрики, часто ем сырые желтки с сахаром (раз в 1-2 недели точно), уже очень много-много лет. Вообще нет никаких проблем. Базарным не доверяю - х.з., что там в курятниках может разводиться из болячек без медицинского контроля...
 
Re: Сирі яйця

А как насчет таких яиц?
Аппетита их есть нет, они же от кота
 
Re: Сирі яйця

 
Re: Сирі яйця

Слышал от многих что перепела не болеют...
Дело не в болезни, а в том что у перепелиных яиц поры меньше и эта зараза не проникает туда. Естественно при наличии целой скорлупы. Яйца помыть и можно смело пить, хоть с горла.
 
Re: Сирі яйця

...сирі яйці допомагають при розладу шлунка
 
Re: Сирі яйця

И на форуме почти все посетители имеют куринные фермы или курятники и дают свои бывалые жизненые советы :confused::D:іржач:. Я ей предложил живой вариант она отморозилась.Какие выводы :незнаю:

Чого ти кіпішуєшь? Я ж написала, що хочу спочатку вислухати всіх. Я не заперечую, що в тебе ідеальна ферма, чисті кури, є сертифікат якості. Тобі обов"язково напишу. Хочу сформувати свою думку, на кшталт які яйця безпечніші - домашні, фермерські чи фабричні. Треба собі спочатку з"ясувати.
 
Назад
Зверху Знизу