Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Переврал два анекдота сразу - про Соломона Израилевича на пляже Аркадии и попа со страшной мадам-содержательницей борделя."Приходит в публичный дом священник, снимает рясу и трусы, остается в одном кресте.
*********** говорит ему: «Батюшка, Вы или крест снимите, или трусы наденьте.»" ___Так и тебе совет: если ты хочешь выглядеть интеллектуалом, не приши про ослоебов..
Или третий анекдот, тебе не известный..Переврал два анекдота сразу - про Соломона Израилевича на пляже Аркадии и попа со страшной мадам-содержательницей борделя.

Может, и третий. Но получившийся микс несмешной.Или третий анекдот, тебе не известный..![]()
Ну, и так Роман мне не кажется смешным ..Может, и третий. Но получившийся микс несмешной.

Тьі слишком много хочешь от Славика...Может, и третий. Но получившийся микс несмешной.
Тогда для него лучше Канта цитировать. Который нифига не еврей, а вовсе полунемец-полушотландец, но, сцуко, умный!Ну, и так Роман мне не кажется смешным ..![]()
Я бачу ти не розумієш шо таке держава.Державу створено? Ні, все пішло на руйнівні цілі. І знову палестинці скажено шматують руку, що їх годує. Собак за таке пристрілюють одразу. Але ж вони начебто люди...
Держава - це, в першу чергу, закон. І терористична діяльність проти громадян справжньої держави - зовсім не той інструмент насильства, який спрямований на побудову порядку у власній державі. А ХАМАС, окрім побудови терористичної структури і власного збагачення, не робить нічого. Хіба російське вторгнення до України чимось відрізняється від діяльності ХАМАСу?Я бачу ти не розумієш шо таке держава.
Держава, то в першу чергу інструмент насилля.
Армія, військова авіація, військовий флот, поліція, спецслужби.
А в другу чергу то чиновники.
Законодавча, виконавча і судова влада, дипломатія.
Вони не проти будувати державу.
Дуже хочуть.
Тільки тим і займаються.
Я бачу ти далекий від розуміння.Держава - це, в першу чергу, закон. І терористична діяльність проти громадян справжньої держави - зовсім не той інструмент насильства, який спрямований на побудову порядку у власній державі. Хіба російське вторгнення до України чимось відрізняється від діяльності ХАМАСу?
Премьер министра Израиля собираются снимать...(слухи).На правах главной ******ки всея ХФ.
Новости не читала.
Шо там, поубивали их уже?
Как по мне, то пусть еще повисит. Он все это допустил.Премьер министра Израиля собираются снимать...(слухи).
Ты не ******ка, Ты ******ка, что вполне разумно в наше время, правда некоторых кобыл от этого плющит, и колбасит,На правах главной ******ки всея ХФ.
Новости не читала.
Шо там, поубивали их уже?


Скажи? Ото бегают за мной по форуму эти мешком ударенные, и ноют, ноют. Больные люди ***ть.Ты не ******ка, Ты ******ка, что вполне разумно в наше время, правда некоторых кобыл от этого плющит, и колбасит,![]()

Я бачу, що ти не бачиш, що написав щось смішне та жалюгідне..Я бачу ти не розумієш шо таке держава.
Держава, то в першу чергу інструмент насилля.
Армія, військова авіація, військовий флот, поліція, спецслужби.
А в другу чергу то чиновники.
Законодавча, виконавча і судова влада, дипломатія.
Вони не проти будувати державу.
Дуже хочуть.
Тільки тим і займаються.
особливо про про першу чергу та другу. Сифіліс середньої освіти очевидний..

Він якраз по те ж саме що й ти, тільки правильними словами.Я бачу ти далекий від розуміння.
Держава без закону буває, а закону без держави нема.
Закон без поліції, без прокурора, без суду, то херня якась.
Вторгнення пацаків то війна справжня, а атака ослойобів то ***ня зовсім. Незначна подія.
Что-то непохоже, что тебя плющит от этой ******ки ..Ты не ******ка, Ты ******ка, что вполне разумно в наше время, правда некоторых кобыл от этого плющит, и колбасит,![]()