Статус: Офлайн
Реєстрація: 05.10.2004
Повідом.: 9051
Реєстрація: 05.10.2004
Повідом.: 9051
Только каким боком сюда киевский замдекана? Впрочем, авторка про ХФТИ уже
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу..⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
У харківських ВНЗ щороку зменшується кількість студентів і це негативно впливає на фінансування з боку державиНу ты должен понимать , что журналист живёт за то, что строчит новости. И чем смачный заголовок тем больше просмотров и больше зарплата.
И так уже давно ,если студент поступил в вуз и его не слышно и не видно ,то его отчисляют .
тому зараз УСІ ВНЗ у місті "до останнього" тягнуть з відрахуванням
дійсно масові відрахування відбуваються тільки перед візитом Держаудитслужби
