Статус: Офлайн
Реєстрація: 25.03.2024
Повідом.: 21207
Реєстрація: 25.03.2024
Повідом.: 21207
Так. Загорни смартфон у фольгу. На потяг нє садісь. Із города на попутках вибірайся.Можете поздоровити - в нас перша СЗЧ))
