Резерв+

  • Автор теми Ah
  • Дата створення
а що означає, на облiку, коли натискаю повну інформацію в Резерв+ під прізвищем пише дрібним шрифтом, на Обліку.
Это значит собирайте манатки и пиздуйте, пока выпускают:

Статуси в Резерв+

на обліку – все добре і військовозобов’язаний стоїть на обліку і ТЦК не потребує додаткової інформації

уточнюється – військовозобов’язаний не на обліку в ТЦК. При наявності приписного чи військового квитка це помилка безпосередньо ТЦК. При відсутності та подальше не уточнення даних безпосередньо в ТЦК – буде накладений штраф за порушення правил мобілізації. При оновлення одразу даних в ТЦК штраф не накладуть і жодних санкцій не буде.

в розшуку – військовозобов’язаного затримають і доставлять в ТЦК при першій же перевірці інформації поліцією чи військовослужбовцями ТЦК

знято з обліку – військовозобов’язаний, які перебувають на спеціальному обліку (поліція, ДСНС тощо)

виключено з обліку – чинні військові та непридатні

У випадку броні чи відстрочки військовозобов’язаний матиме статус “на обліку” та відповідну позначку.
 
хз, уже хотелось точку поставить какую-то в этом деле
А ВЛК ?
Скачать приложуху и наклацать там кнопочек легко.

Я понимаю пердуны старые инвалидные радостно ставят себе понимая, что последствий ноль целых хер десятых.
Обложились довидками....
 
А ВЛК ?
Скачать приложуху и наклацать там кнопочек легко.

Я понимаю пердуны старые инвалидные радостно ставят себе понимая, что последствий ноль целых хер десятых.
Обложились довидками....
та падажжи ты с ВЛК, мы ща обойдемся малой кровью :D
 
У кого то есть уже инфа выпускают инвалидов 3 группы пожизненной за границу? я так преполагаю погранцам нужен кьюр код он будет только с 18 июня, получается после 18 я смело могу выехать показать обериг приложение что данные обновил, штрих код есть, и я свободен, или могут обратно вернуть?
На, дивись:

Треба подати заявку, дочекатись її розгляду та внесення даних у реєстри, а, після, кожні три місяці поновлювати.
 
Навiть для тих в кого безстрокова пожиттева iнвалiднiсть???
Фєдір, ти відео подивився? Там все розжувано...Так, кожні три місяці, як президент подовжує указ про мобілізацію...
ЗІ. А в кого за рік переатестація - відстрочка на рік...:незнаю:
:D
 
Фєдір, ти відео подивився?
Ще нi, трохи пiзнiше подивлюся. Хоча я нiхуя не зрозумiв, по закону людей з iнвалiднiстю не беруть у вiйсько без iхнього бажання, можна було б й списати нахуй з облiку навiчно, але тепер треба поновлювати кожнi 3 мiсяцi данi в ТЦК?
Там все розжувано..
Той, хто там розжовував - може й сам нiхуя не мае кеби в цьому питаннi?
 
Ще нi, трохи пiзнiше подивлюся. Хоча я нiхуя не зрозумiв, по закону людей з iнвалiднiстю не беруть у вiйсько без iхнього бажання, можна було б й списати нахуй з облiку навiчно, але тепер треба поновлювати кожнi 3 мiсяцi данi в ТЦК?

Той, хто там розжовував - може й сам нiхуя не мае кеби в цьому питаннi?
Якщо в тебе буде інша інформація, прохання - не тримай в собі, поділись з нами...
ЗІ. До речі, таку саму інфу мені повідомили сьогодні в ТЦК...
 
Так поновлювати як - знову пиздувати в ТЦК, або через Резерв+? Що ще казали? На ВЛК треба йти до них?
ВЛК - не треба(і зараз теж). А поновлювати - так, ніжками...Можливо, колись Резерв+ і дороблять на цю тему, але, поки що, тиша...
 
Якщо в тебе буде інша інформація, прохання - не тримай в собі, поділись з нами...
ЗІ. До речі, таку саму інфу мені повідомили сьогодні в ТЦК...
В соседней теме трактор жалуется, что не может попасть в ТЦК, потому что там гора нариду и они работают 2 дня в неделю, естественно у них будет работы чуть больше чем дохуя если раз в 3 месяца нужно всех инвалидов переписывать. А потом они удивляются - какого луя людишки не хотят идти в армию, может потому, что в ней долбоеб сидит на долбоебе и долбоебом погоняет?
 
Назад
Зверху Знизу