Это называется - случайные люди..... не ту професстю выбрала, как и многие нынешние полициянты...они не чувствуют грань когда нужно силу прииенять и когла можно более мягко все разрулить... безоружных обычных людей они крутят, бьют, а как увидели реального рэмбо, то по ногам жидким дают сразу....
Шо не професіонали вони, то 100%.
Напарник сказав - йди планшет в машину поклади - пішла. Не готова була приймати рішення самостійно. Тому і не забрала пораненого хлопчика в машину. Їй не сказали. Так і пішла. І не бачила вбивцю. Тому і не зорієнтувалася миттєво. Відійшла - почалися постріли - десь заникалася, бо незрозуміло було, який рівень небезпеки. А потім вбивця пішов в інший бік, наскільки розумію.
Напарник неготовий був взагалі - тобто в шоці - біжить прямо, навіть не петляє і не намагається заховатись за щось. Тобто сам являється просто легкою мішенню. Переляк 10000 %. І комусь кричить ховатися, бо там з автомата стріляють (Келтек-2000 це не автомат, що чергами стріляє).
10000% неготовність. Ось і все.
І ніхто не каже, що поліція на обстріли (на прильоти) має з'являтись обов'язково, і знаходитись там, незважаючи на можливий повторний обстріл і тд.
Зараз всі на хвилі "от, поліція тільки втікати може". Але цікаво, який відсоток серед цих хейтерів поліції at all самі хоч комусь допомогли ?