Статус: Онлайн
Реєстрація: 04.11.2008
Повідом.: 37331
Реєстрація: 04.11.2008
Повідом.: 37331
Я сьогодні нарешті трошки взялася спробувала розписати фарбами знаєте що?
Будиночок равлика!
Збиралася ж кульку, але побачила, що людина розписує (але інакше) ракушки. Згадала, що і в мене є. І це ж цікавіше, ніж кульку. Щоправда в мене не вистачає майстерності, бо мало тренувалася, а ще треба купити найменший пензлик, бо мала площа. Ну і продумати малюнок, бо зараз діяла без плану. Воно трохи незграбно вийшло, але мені все одно подобається. Трошки ще не домалювала. Але якщо набити руку, то це буде цікаво!і такі ж ракушки - не дефіцит. Мабуть
Равликів-то повно, але ж не буду я їх вбивати як мамонтів заради бивнів ?

Равликів-то повно, але ж не буду я їх вбивати як мамонтів заради бивнів ?
Принаймні зрозуміло, що не нове.