Звернення до деяких громадян!

Громадяни-регіонали, це звернення саме до Вас: хочу щоб Ви знали мою думку, навіть якщо вона Вас не бентежить! мені Вас жаль, Ви не хочете Україну, Ви хочете жити, щоб Вам було добре зараз, та не зважаючи на інших та майбутнє, бо більшість вибирає регіони, щоб не було змін, щоб все було по-старому, щоб було зрозуміло скільки коштує така послуга в налоговій, а така послуга на митниці, щоб можна було домовлятися, "коли треба", щоб були канали та виходи "порешать дела". Але багато з Вас таких, хто просто купився на рекламу "Покращення", для кого ремонт даху у домі, або будівництво дитячого майданчика це апогей досягнення влади, а хтось вибирав Бєрєжну лише за те, що на 1-е вересня дитинка отримала календарик з її рекламою, у школах висів її портрет, більший та центральніший за Шевченка, та на всіх кіосках також і крім неї нікого іншого Ви не знали...Мені жаль студентів, що бачать Парк Горького та деякі памятники і вирішують це є ознакою зрушення з місця у розвиток, а не бачать корупцію, здирництво на всіх ланках влади, державних структурах та іншого... Мені жаль Вас, свідомих регіоналів, хто підтримує владу, голова якої Янукович заявляє по всім каналам про чесність та демократичність виборів в той час як світова спільнота, політики, спостерігачи наголошують про кроки назад у демократії і на це є факти, які ми всі бачимо... Мені Вас жаль, що Ви ще на 5 років відтягуєте розвиток, не економічний насамперед, а сідомий стратегічний рух України у бік Європейських цінностей. Жаль, що Ви продаєтесь за подачки, які Вам коштуватимуть дуже дорого і це не означає що Ви станет жити гірше, це означає що Ви не станете Європейською Україною, а так і будете "гаспадами сваей жизни", "аби мені стало добре, а як в цілому буде в Україні не так вже і важно". Мабуть важко донести до свідомості людини, що треба змінюватись самому і тоді будуть зміни навкруги, що влада це і є МИ самі, що Янукович, Добкін, Кернес - це наше, харківське відображення - відображення бандитизму, фальсифікацій, кокаїну, братви, відкатів, "решанію дел", тупості, нахабності, вишуканої пронирливісті - хіба це не про них, наших можновладців? Не хочете цього бачити?.... Мені соромно за Вас. Але я харківянка і виходить що моя влада це також Я, тому мені і за себе соромно...дуже соромно, що я серед Вас, соромно що навкруги є ВИ - ТЬМА РЕГІОНАЛІВ.!!!
+100
 
... бо більшість вибирає регіони, щоб не було змін, щоб все було по-старому, щоб було зрозуміло скільки коштує така послуга в налоговій, а така послуга на митниці, щоб можна було домовлятися, "коли треба", щоб були канали та виходи "порешать дела".
Приведите пример кристально чистой "як слёза" укровласти за 21 год ее нэзалэжности. Покажите, что ваша оранжевая власть обеспечила на время своего правления всеобщее процветание таких понятий как порядочность, совесть, элементарная воспитанность, законопослушность и остальные человеческие ценности, которые современные дерьмокрасты высмеивают, позиционируя человека с такими качествами, как отброса общества, "нищеброда", дебила, лоха, быдла и т.д.
... Але багато з Вас таких, хто просто купився на рекламу "Покращення", для кого ремонт даху у домі, або будівництво дитячого майданчика це апогей досягнення влади, ...
Нет, не апогей. Но ведь это действительно есть, как бы кто не корчился от ненависти. А предыдущие душепродажники и такого не сделали. Только одни кресты голодомору ставили, превратив страну в кладбище.
... а хтось вибирав Бєрєжну лише за те, що на 1-е вересня дитинка отримала календарик з її рекламою, у школах висів її портрет, більший та центральніший за Шевченка, та на всіх кіосках також і крім неї нікого іншого Ви не знали...
Не видел, не знаю. Зато ваш кормчий душепродажник выпустил книжки по истории, где он во всей красе вместе с его подпевалами и прихлебателями на фоне шизомайдауна. А ведь принято делать исторические выводы о событии по истечении хотя бы 50 лет. Но тут неймется. Вон как замахнулся - хотел поселиться в умах людей еще со школьной скамьи безбожно навязывая дьявольскую фальсификацию.
... Мені жаль студентів, що бачать Парк Горького та деякі памятники і вирішують це є ознакою зрушення з місця у розвиток, а не бачать корупцію, здирництво на всіх ланках влади, державних структурах та іншого...
Это действительно сдвиги в лучшую сторону, в сторону развития. Или кому-то плохо от нового парка?
О коррупции ради справедливости можно было бы постонать и в адрес оранжевой эпохи темных веков. Или за собственным психозом все было опять же в розовом цвете?
... Мені жаль Вас, свідомих регіоналів, хто підтримує владу, голова якої Янукович заявляє по всім каналам про чесність та демократичність виборів в той час як світова спільнота, політики, спостерігачи наголошують про кроки назад у демократії і на це є факти, які ми всі бачимо...
А наблюдатели из стран уничтоженного Советского Союза заявляют об обратном. Или вы их не причисляете к свитовий спильноти?
Как в известном уже стихе про жабу:
"Але в небо взмити Не дає Москва." Снова рука Кремля?

Исходя из каких соображений вам более кошерно верится тем, кто кричит о кроках назад, нежели другим, заявляющим о демократичности? Я, например, не могу посетить сотни тысяч избирательных участков, чтобы делать выводы. А у вас, наверное, есть специальная метла, которая доставила вас во все точки страны и вы сами все увидели? Только не выставляйте себя идиоткой, предъявляя в качестве аргумента репортажи журналистов "5", "ТВИ" и "1+1".
... це означає що Ви не станете Європейською Україною, а так і будете "гаспадами сваей жизни", "аби мені стало добре, а як в цілому буде в Україні не так вже і важно".
О помаранчевых олигархах вы, конечно же, такого не скажете. Для вас они святые агнцы, сколотившие миллионы исключительно разгружая вагоны с цементом по ночам.
... Мабуть важко донести до свідомості людини, що треба змінюватись самому і тоді будуть зміни навкруги, що влада це і є МИ самі, що Янукович, Добкін, Кернес - це наше, харківське відображення - відображення бандитизму, фальсифікацій, кокаїну, братви, відкатів, "решанію дел", тупості, нахабності, вишуканої пронирливісті - хіба це не про них, наших можновладців? Не хочете цього бачити?.... Мені соромно за Вас. Але я харківянка і виходить що моя влада це також Я, тому мені і за себе соромно...дуже соромно, що я серед Вас, соромно що навкруги є ВИ - ТЬМА РЕГІОНАЛІВ.!!!
Соромно должно стать за дебилоидные выражения физиономий, искаженных в припадке воплей "Так!" осенью 2004-го. Цепляя на одежды помаранчевые тряпки, умнее вы не стали. Наоборот, подтвердили свою пещерную дикость, ущербность и убогость, возненавидя одного плохого вождя и заменив его на другого еще худшего (продавшего душу). Вопя, визжа и отстаивая его, как будущего гаранта Конституции, якобы трепетно отстаивающего всех вас, тем самым вы показали свою полную некомпетенстность, недоразвитость и тупорылость. Искренне веря обещаниям тех, кто видит в вас быдло, вы подтвердили свою быдлюячью сущность.

И нечего на зеркало пенять, коли рожа кривая.
 
Приведите пример кристально чистой "як слёза" укровласти за 21 год ее нэзалэжности. Покажите, что ваша оранжевая власть обеспечила на время своего правления всеобщее процветание таких понятий как порядочность, совесть, элементарная воспитанность, законопослушность и остальные человеческие ценности, которые современные дерьмокрасты высмеивают, позиционируя человека с такими качествами, как отброса общества, "нищеброда", дебила, лоха, быдла и т.д.

Нет, не апогей. Но ведь это действительно есть, как бы кто не корчился от ненависти. А предыдущие душепродажники и такого не сделали. Только одни кресты голодомору ставили, превратив страну в кладбище.

Не видел, не знаю. Зато ваш кормчий душепродажник выпустил книжки по истории, где он во всей красе вместе с его подпевалами и прихлебателями на фоне шизомайдауна. А ведь принято делать исторические выводы о событии по истечении хотя бы 50 лет. Но тут неймется. Вон как замахнулся - хотел поселиться в умах людей еще со школьной скамьи безбожно навязывая дьявольскую фальсификацию.

Это действительно сдвиги в лучшую сторону, в сторону развития. Или кому-то плохо от нового парка?
О коррупции ради справедливости можно было бы постонать и в адрес оранжевой эпохи темных веков. Или за собственным психозом все было опять же в розовом цвете?

А наблюдатели из стран уничтоженного Советского Союза заявляют об обратном. Или вы их не причисляете к свитовий спильноти?
Как в известном уже стихе про жабу:
"Але в небо взмити Не дає Москва." Снова рука Кремля?

Исходя из каких соображений вам более кошерно верится тем, кто кричит о кроках назад, нежели другим, заявляющим о демократичности? Я, например, не могу посетить сотни тысяч избирательных участков, чтобы делать выводы. А у вас, наверное, есть специальная метла, которая доставила вас во все точки страны и вы сами все увидели? Только не выставляйте себя идиоткой, предъявляя в качестве аргумента репортажи журналистов "5", "ТВИ" и "1+1".

О помаранчевых олигархах вы, конечно же, такого не скажете. Для вас они святые агнцы, сколотившие миллионы исключительно разгружая вагоны с цементом по ночам.

Соромно должно стать за дебилоидные выражения физиономий, искаженных в припадке воплей "Так!" осенью 2004-го. Цепляя на одежды помаранчевые тряпки, умнее вы не стали. Наоборот, подтвердили свою пещерную дикость, ущербность и убогость, возненавидя одного плохого вождя и заменив его на другого еще худшего (продавшего душу). Вопя, визжа и отстаивая его, как будущего гаранта Конституции, якобы трепетно отстаивающего всех вас, тем самым вы показали свою полную некомпетенстность, недоразвитость и тупорылость. Искренне веря обещаниям тех, кто видит в вас быдло, вы подтвердили свою быдлюячью сущность.

И нечего на зеркало пенять, коли рожа кривая.
Одна надежда на Свободу, она научит родину любить. А то общество загнило, и некоторые опустились ниже дна уже.
ТС ещё раз респект и уважуха за звернення. :клас: :пиво::пиво:
 
Приведите пример кристально чистой "як слёза" укровласти за 21 год ее нэзалэжности. Покажите, что ваша оранжевая власть обеспечила на время своего правления всеобщее процветание таких понятий как порядочность, совесть, элементарная воспитанность, законопослушность и остальные человеческие ценности, которые современные дерьмокрасты высмеивают, позиционируя человека с такими качествами, как отброса общества, "нищеброда", дебила, лоха, быдла и т.д.

Нет, не апогей. Но ведь это действительно есть, как бы кто не корчился от ненависти. А предыдущие душепродажники и такого не сделали. Только одни кресты голодомору ставили, превратив страну в кладбище.

Не видел, не знаю. Зато ваш кормчий душепродажник выпустил книжки по истории, где он во всей красе вместе с его подпевалами и прихлебателями на фоне шизомайдауна. А ведь принято делать исторические выводы о событии по истечении хотя бы 50 лет. Но тут неймется. Вон как замахнулся - хотел поселиться в умах людей еще со школьной скамьи безбожно навязывая дьявольскую фальсификацию.

Это действительно сдвиги в лучшую сторону, в сторону развития. Или кому-то плохо от нового парка?
О коррупции ради справедливости можно было бы постонать и в адрес оранжевой эпохи темных веков. Или за собственным психозом все было опять же в розовом цвете?

А наблюдатели из стран уничтоженного Советского Союза заявляют об обратном. Или вы их не причисляете к свитовий спильноти?
Как в известном уже стихе про жабу:
"Але в небо взмити Не дає Москва." Снова рука Кремля?

Исходя из каких соображений вам более кошерно верится тем, кто кричит о кроках назад, нежели другим, заявляющим о демократичности? Я, например, не могу посетить сотни тысяч избирательных участков, чтобы делать выводы. А у вас, наверное, есть специальная метла, которая доставила вас во все точки страны и вы сами все увидели? Только не выставляйте себя идиоткой, предъявляя в качестве аргумента репортажи журналистов "5", "ТВИ" и "1+1".

О помаранчевых олигархах вы, конечно же, такого не скажете. Для вас они святые агнцы, сколотившие миллионы исключительно разгружая вагоны с цементом по ночам.

Соромно должно стать за дебилоидные выражения физиономий, искаженных в припадке воплей "Так!" осенью 2004-го. Цепляя на одежды помаранчевые тряпки, умнее вы не стали. Наоборот, подтвердили свою пещерную дикость, ущербность и убогость, возненавидя одного плохого вождя и заменив его на другого еще худшего (продавшего душу). Вопя, визжа и отстаивая его, как будущего гаранта Конституции, якобы трепетно отстаивающего всех вас, тем самым вы показали свою полную некомпетенстность, недоразвитость и тупорылость. Искренне веря обещаниям тех, кто видит в вас быдло, вы подтвердили свою быдлюячью сущность.

И нечего на зеркало пенять, коли рожа кривая.

Дуже приємно, що пишуть такі коментарі: дам одну відповідь - помаранчева революція не стала панацеєю , це була подарена надія, яка спочатку була реальністю - всі як кнури позалазили в нори, боялися брати хабарі, а якщо і брали, то в рази більші, ніж при Кучмі, була надія, що ти можеш звернутися у будь-яку держустанову, інституцію влади і все вирішиться на твою користь. Багато бізнесменів жалілися, що стало важко працювати, бо не "получается порешать" і багато хотіли повернення попередніх устоїв та відносин в усьому - хочеш? заплатиш і буде! По-техеньку все повернулося на місця, оскільки люди начебто і хотіли змінити ментальність, але своя шкура ближча! Це правда, що в результаті всі надбання Революції звелися нанівець, але не можна було міняти вектор розвитку, оскільки демократія та Європа не має альтернативи, особливо у вигляді бандитської влади ПР. Мені важко зрозуміти ПР-електорат, не чому вони вибирають і не чому вони так думають, а чому не розуміють що гадять собі у рота!
 
Громадяни-регіонали, це звернення саме до Вас: хочу щоб Ви знали мою думку, навіть якщо вона Вас не бентежить! мені Вас жаль, Ви не хочете Україну, Ви хочете жити, щоб Вам було добре зараз, та не зважаючи на інших та майбутнє, бо більшість вибирає регіони, щоб не було змін, щоб все було по-старому, щоб було зрозуміло скільки коштує така послуга в налоговій, а така послуга на митниці, щоб можна було домовлятися, "коли треба", щоб були канали та виходи "порешать дела". Але багато з Вас таких, хто просто купився на рекламу "Покращення", для кого ремонт даху у домі, або будівництво дитячого майданчика це апогей досягнення влади, а хтось вибирав Бєрєжну лише за те, що на 1-е вересня дитинка отримала календарик з її рекламою, у школах висів її портрет, більший та центральніший за Шевченка, та на всіх кіосках також і крім неї нікого іншого Ви не знали...Мені жаль студентів, що бачать Парк Горького та деякі памятники і вирішують це є ознакою зрушення з місця у розвиток, а не бачать корупцію, здирництво на всіх ланках влади, державних структурах та іншого... Мені жаль Вас, свідомих регіоналів, хто підтримує владу, голова якої Янукович заявляє по всім каналам про чесність та демократичність виборів в той час як світова спільнота, політики, спостерігачи наголошують про кроки назад у демократії і на це є факти, які ми всі бачимо... Мені Вас жаль, що Ви ще на 5 років відтягуєте розвиток, не економічний насамперед, а сідомий стратегічний рух України у бік Європейських цінностей. Жаль, що Ви продаєтесь за подачки, які Вам коштуватимуть дуже дорого і це не означає що Ви станет жити гірше, це означає що Ви не станете Європейською Україною, а так і будете "гаспадами сваей жизни", "аби мені стало добре, а як в цілому буде в Україні не так вже і важно". Мабуть важко донести до свідомості людини, що треба змінюватись самому і тоді будуть зміни навкруги, що влада це і є МИ самі, що Янукович, Добкін, Кернес - це наше, харківське відображення - відображення бандитизму, фальсифікацій, кокаїну, братви, відкатів, "решанію дел", тупості, нахабності, вишуканої пронирливісті - хіба це не про них, наших можновладців? Не хочете цього бачити?.... Мені соромно за Вас. Але я харківянка і виходить що моя влада це також Я, тому мені і за себе соромно...дуже соромно, що я серед Вас, соромно що навкруги є ВИ - ТЬМА РЕГІОНАЛІВ.!!!

И ведь это говорит человек мечтающий об Европе :rolleyes:
Мадам поищите в викки определение демократии, или хоть бы у Еврикона спросите, он старый, он знает :)
Считать сограждан вы можете кем угодно, может вы платиновая блондинка с тремя вышами и спонсор детдома, я по чём знаю.
Но вот уважать их выбор вы обязаны, раз стремитесь в Европу.
Ибо "глас народа-глас божий" (не я сказал) для любого кто считает себя демократом.
Менять людей к лучшему нужно не за два месяца перед выборами а каждый день, не ? ;)
Что то я не замечал чтобы партии как то себя проявляли в повседневности так сказать. Акромя Тягнибока 9 мая:(
А не любимые вами ПР хоть где-то что-то сделали "социальные договора" кое что сам видел.
Так что берите в руки лопату надевайте куртку с символикой любимой вами партии (какой кстати?) и идите "ковать электоральное преимущество" уже сегодня.
Не думаю что в Харькове уже не осталось мест где можно провести партийный суботник ;)
Дедушка Ленин когда-то тоже так начинал так что и вам должно быть не зазорно:іржач:

Мені важко зрозуміти ПР-електорат, не чому вони вибирають і не чому вони так думають, а чому не розуміють що гадять собі у рота!
это вообще красота, не матом конечно но не хуже, мадам вам не приходило в голову что у других могут быть иные чем у вас идеалы, "и там где вы наблюдаете "говноедство" для других вполне возможно осознанный выбор грамадянина.
Вы сейчас очень много людей обидели, или для вас они уже не люди ;)?
 
Ты свой колбасный заводик откуда хапанул, кем ты был в колхозе до 1991 года, до того, когда стал "думающим" - сынок председателя или парторга, а может главного бухгалтера?
Да вот как раз тут ты ошибся и сильно. В то далекое время я всего лишь простой летеха в СА. Или ты по себе и по своим кумирам судишь - ухапать? Только вот мимо кассы. Ну черт с тобой. Мне не нужно стыдиться моих заработанных денег в отличие от вашей даунецкой банды, только и могущим все отобрать. Я свои капиталы в отличие от некоторых заработал целиком и полностью официально и вложил правильно, без всяких там МММ и прочего совкового разводняка. И колбасных цех оборудован целиком и полностью на свои кровные в буквальном смысле слова. Так что фильтруй свой базар, неуважаемый неудачник и бестолочь.
 
Stank, ты же должен был проголосовать за ПР.
 
я вот думаю тебя надо или трахнуть или отправить доить коров, для улучшения качества молока!

Очень веская аргументация в защиту регионов :D.
Кстати, чтоб повысить качество молока, корову надо сначала кормить, а только доить - это чисто региональное ;).
 
Stank, ты же должен был проголосовать за ПР.

Такой совет вы даёте исходя из успешного опыта комми по сотрудничеству с ПР? Ну, не все же Шариковы, есть и порядочные люди, не желающие изгваздаться в дерьме.
 
А наблюдатели из стран уничтоженного Советского Союза заявляют об обратном. Или вы их не причисляете к свитовий спильноти?
Ці "наблюдатєлі" визнали демократичними вибори у білорусі. З ними все ясно як і з азійським СНД.
 
я вот думаю тебя надо или трахнуть или отправить доить коров, для улучшения качества молока!

Сударь, вы - типичный представитель ПР с очень узким кругом интересов и необъятным хамством.
 
Нет. Он просто говорил, что поддерживает тех, кто разрешит продавать землю

Человек работает и не хочет, чтобы налетели экспроприанты в будёновках с красными и голубыми флагами и разрушили или отобрали всё, что создавалось его трудом.
 
Человек работает и не хочет, чтобы налетели экспроприанты в будёновках с красными и голубыми флагами и разрушили или отобрали всё, что создавалось его трудом.
Вы что-то путаете:)
 
Человек работает и не хочет, чтобы налетели экспроприанты в будёновках с красными и голубыми флагами и разрушили или отобрали всё, что создавалось его трудом.

А кто заводы,школы и больницы строил?Белогвардейцы или может быть нацисты?
 
З огляду на події, що чиняться на окремих дільницях по підрахунку голосів, хочеться сказати, що свідома людина будь-якого світогляду повинна зневажати владу, яка це дозволяє, яка заявляє про демократизм вибору, про демократизм самої влади!!! мені соромно, дуже соромно за людей і нажаль багатьом прийдеться жити з таким вибором інших...
 
Что то я не заметила ни одного ПРовца с лопатой на субботнике, одни морды на билбордах да жуткодорогостоящая полиграфия с их же рыльцами.
За чей счет банкет был, кстати?
Как всегда - за наш (хлеб уже подорожал, - выборы закончились, надо срочно вернуть наворованное).
 
А про хліб - саме так, мабуть забули що всі "Кулі...." були обвішані провладними кандидатами ??? І багато магазинів при вході вітали нас Денисенками, Бережними, Гориними...
 
Назад
Зверху Знизу