Звернення до деяких громадян!

Партия Регионов скоро сделает русский первым госсударственным,а эту мову бандеровскую вообще запретит!Слава ПР!!!С нами Янукович,Путин,Симоненко и Патриарх Кирилл!!!

Да хуй там. Чтобы главное рыло краины каждый раз не садилось в собственные фекалии на официальных встречах и приемах они могут научить только ботать по фене или, накрайняк по-азаровски:D
 
вибори вже скинчылысь
чи революция мае початок але не маэ кинця?
 
ИМЯ НАМ ЛЕГИОН!!!

Громадяни-регіонали, це звернення саме до Вас: хочу щоб Ви знали мою думку, навіть якщо вона Вас не бентежить! мені Вас жаль, Ви не хочете Україну, Ви хочете жити, щоб Вам було добре зараз, та не зважаючи на інших та майбутнє, бо більшість вибирає регіони, щоб не було змін, щоб все було по-старому, щоб було зрозуміло скільки коштує така послуга в налоговій, а така послуга на митниці, щоб можна було домовлятися, "коли треба", щоб були канали та виходи "порешать дела". Але багато з Вас таких, хто просто купився на рекламу "Покращення", для кого ремонт даху у домі, або будівництво дитячого майданчика це апогей досягнення влади, а хтось вибирав Бєрєжну лише за те, що на 1-е вересня дитинка отримала календарик з її рекламою, у школах висів її портрет, більший та центральніший за Шевченка, та на всіх кіосках також і крім неї нікого іншого Ви не знали...Мені жаль студентів, що бачать Парк Горького та деякі памятники і вирішують це є ознакою зрушення з місця у розвиток, а не бачать корупцію, здирництво на всіх ланках влади, державних структурах та іншого... Мені жаль Вас, свідомих регіоналів, хто підтримує владу, голова якої Янукович заявляє по всім каналам про чесність та демократичність виборів в той час як світова спільнота, політики, спостерігачи наголошують про кроки назад у демократії і на це є факти, які ми всі бачимо... Мені Вас жаль, що Ви ще на 5 років відтягуєте розвиток, не економічний насамперед, а сідомий стратегічний рух України у бік Європейських цінностей. Жаль, що Ви продаєтесь за подачки, які Вам коштуватимуть дуже дорого і це не означає що Ви станет жити гірше, це означає що Ви не станете Європейською Україною, а так і будете "гаспадами сваей жизни", "аби мені стало добре, а як в цілому буде в Україні не так вже і важно". Мабуть важко донести до свідомості людини, що треба змінюватись самому і тоді будуть зміни навкруги, що влада це і є МИ самі, що Янукович, Добкін, Кернес - це наше, харківське відображення - відображення бандитизму, фальсифікацій, кокаїну, братви, відкатів, "решанію дел", тупості, нахабності, вишуканої пронирливісті - хіба це не про них, наших можновладців? Не хочете цього бачити?.... Мені соромно за Вас. Але я харківянка і виходить що моя влада це також Я, тому мені і за себе соромно...дуже соромно, що я серед Вас, соромно що навкруги є ВИ - ТЬМА РЕГІОНАЛІВ.!!!

Властолюбие пылающий бич для самых твердых сердец, жестокая пытка, которую самый жестокий приготовляет для себя самого, мрачное пламя живых костров! Властолюбие перед взором его человек пресмыкается, гнется, раболепствует и становится ниже змеи и свиньи, пока наконец великое презрение не возовопит в нем! Властолюбие грозный учитель великого презрения, которое городам и царствам проповедует прямо в лицо: убирайтесь прочь. Пока сами они возопят: пора нам убираться прочь!
 
Правильно я тоже поздравляю!Наши избранники с народом!!!Они сами из народа и живут среди нас,они простые трудовые люди,кому как не им знать все наши трудности,к которым нас привел бандерооранжевый клан!!!

А чему же Вы удивляетесь?

Лучше поддержать ПР, чем это сделал Кличко, не смог даже Тягныбок.

Как только он сказал, что будет объединяться с фашистами и насаждать украинскую мову (на Востоке его именно так услышали), его шансы отобрать хоть один голос у ПР свелись к нулю. Он отобрал голоса у оппозиции.

Правда конституционного большинства никто так и не получил ни в каких вариантах.
 
Громадяни-регіонали, це звернення саме до Вас: хочу щоб Ви знали мою думку, навіть якщо вона Вас не бентежить! мені Вас жаль, Ви не хочете Україну, Ви хочете жити, щоб Вам було добре зараз, та не зважаючи на інших та майбутнє, бо більшість вибирає регіони, щоб не було змін, щоб все було по-старому, щоб було зрозуміло скільки коштує така послуга в налоговій, а така послуга на митниці, щоб можна було домовлятися, "коли треба", щоб були канали та виходи "порешать дела". Але багато з Вас таких, хто просто купився на рекламу "Покращення", для кого ремонт даху у домі, або будівництво дитячого майданчика це апогей досягнення влади, а хтось вибирав Бєрєжну лише за те, що на 1-е вересня дитинка отримала календарик з її рекламою, у школах висів її портрет, більший та центральніший за Шевченка, та на всіх кіосках також і крім неї нікого іншого Ви не знали...Мені жаль студентів, що бачать Парк Горького та деякі памятники і вирішують це є ознакою зрушення з місця у розвиток, а не бачать корупцію, здирництво на всіх ланках влади, державних структурах та іншого... Мені жаль Вас, свідомих регіоналів, хто підтримує владу, голова якої Янукович заявляє по всім каналам про чесність та демократичність виборів в той час як світова спільнота, політики, спостерігачи наголошують про кроки назад у демократії і на це є факти, які ми всі бачимо... Мені Вас жаль, що Ви ще на 5 років відтягуєте розвиток, не економічний насамперед, а сідомий стратегічний рух України у бік Європейських цінностей. Жаль, що Ви продаєтесь за подачки, які Вам коштуватимуть дуже дорого і це не означає що Ви станет жити гірше, це означає що Ви не станете Європейською Україною, а так і будете "гаспадами сваей жизни", "аби мені стало добре, а як в цілому буде в Україні не так вже і важно". Мабуть важко донести до свідомості людини, що треба змінюватись самому і тоді будуть зміни навкруги, що влада це і є МИ самі, що Янукович, Добкін, Кернес - це наше, харківське відображення - відображення бандитизму, фальсифікацій, кокаїну, братви, відкатів, "решанію дел", тупості, нахабності, вишуканої пронирливісті - хіба це не про них, наших можновладців? Не хочете цього бачити?.... Мені соромно за Вас. Але я харківянка і виходить що моя влада це також Я, тому мені і за себе соромно...дуже соромно, що я серед Вас, соромно що навкруги є ВИ - ТЬМА РЕГІОНАЛІВ.!!!

+1:клас:
 
Громадяни-регіонали, це звернення саме до Вас: хочу щоб Ви знали мою думку, навіть якщо вона Вас не бентежить! мені Вас жаль, Ви не хочете Україну, Ви хочете жити, щоб Вам було добре зараз, та не зважаючи на інших та майбутнє, бо більшість вибирає регіони, щоб не було змін, щоб все було по-старому, щоб було зрозуміло скільки коштує така послуга в налоговій, а така послуга на митниці, щоб можна було домовлятися, "коли треба", щоб були канали та виходи "порешать дела". Але багато з Вас таких, хто просто купився на рекламу "Покращення", для кого ремонт даху у домі, або будівництво дитячого майданчика це апогей досягнення влади, а хтось вибирав Бєрєжну лише за те, що на 1-е вересня дитинка отримала календарик з її рекламою, у школах висів її портрет, більший та центральніший за Шевченка, та на всіх кіосках також і крім неї нікого іншого Ви не знали...Мені жаль студентів, що бачать Парк Горького та деякі памятники і вирішують це є ознакою зрушення з місця у розвиток, а не бачать корупцію, здирництво на всіх ланках влади, державних структурах та іншого... Мені жаль Вас, свідомих регіоналів, хто підтримує владу, голова якої Янукович заявляє по всім каналам про чесність та демократичність виборів в той час як світова спільнота, політики, спостерігачи наголошують про кроки назад у демократії і на це є факти, які ми всі бачимо... Мені Вас жаль, що Ви ще на 5 років відтягуєте розвиток, не економічний насамперед, а сідомий стратегічний рух України у бік Європейських цінностей. Жаль, що Ви продаєтесь за подачки, які Вам коштуватимуть дуже дорого і це не означає що Ви станет жити гірше, це означає що Ви не станете Європейською Україною, а так і будете "гаспадами сваей жизни", "аби мені стало добре, а як в цілому буде в Україні не так вже і важно". Мабуть важко донести до свідомості людини, що треба змінюватись самому і тоді будуть зміни навкруги, що влада це і є МИ самі, що Янукович, Добкін, Кернес - це наше, харківське відображення - відображення бандитизму, фальсифікацій, кокаїну, братви, відкатів, "решанію дел", тупості, нахабності, вишуканої пронирливісті - хіба це не про них, наших можновладців? Не хочете цього бачити?.... Мені соромно за Вас. Але я харківянка і виходить що моя влада це також Я, тому мені і за себе соромно...дуже соромно, що я серед Вас, соромно що навкруги є ВИ - ТЬМА РЕГІОНАЛІВ.!!!

+1
 
Громадяни-регіонали, це звернення саме до Вас: хочу щоб Ви знали мою думку, навіть якщо вона Вас не бентежить! мені Вас жаль, Ви не хочете Україну
Ех донька ... Якби у неї була така гарна спідниця, як у тебе на аватарке, ми б її захотіли ... :груди10:
 
Вон на 223 ОВК Свобода песни поет патриотические
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, а ПР кроме мурки ничего не знают.
 
Вон на 223 ОВК Свобода песни поет патриотические
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, а ПР кроме мурки ничего не знают.
патриотизм последнее пристанище негодяев!
 
Все правильно написала. Не зважай на лінгводебілів та тролів їм тільки це і треба.
 
когда народу балаболят о "нацыональний свидомости", то сразу же шарят по его карманам
 
Все правильно написала. Не зважай на лінгводебілів та тролів їм тільки це і треба.

И украинским сверхчеловекам стало быть стыд знаком? :)

биомасса это немного другие люди. пенсионеры вообще не понимающие что происходит, тупые бабищи среднего возраста, блондинки, алкаши, разного рода жлобье, сявки, малолетние дебилы читающие по слогам но уже получившие право голосовать итп.
их абсолютное большинство в Украине. Это факт.
 
"Думающие люди" это ты?
Ну, бандеро-помаранчевые кретины.
ПНХ.

Вас народ послал в жопу. Теперь рефлексируйте, жуйте сопли, лейте слезы, проклинайте "быдломассу" - и думайте, думайте, ведь вы, родившиеся в навозе, возвысились над ней.
Вот оно, харьковское дно.
 
Вон на 223 ОВК Свобода песни поет патриотические
... А-ля Швондер ...

Вот оно, харьковское дно.
... Как раз наоборот. Не забывай, мы в Харькове, а не во Львове. Маргинальность - понятие относительное ...
 
Коммунисты 70 лет пытались, но человеческую природу победить не смогли...
Между прочим, марксизм (политическая экономия) основывается на "человеческой природе", которая стремится наварить побольше прибыли.

Выражения выбирай, синежопое быдло.
Ты свой колбасный заводик откуда хапанул, кем ты был в колхозе до 1991 года, до того, когда стал "думающим" - сынок председателя или парторга, а может главного бухгалтера?
 
Какая нормальная страна может признать этот беспредел под названием выборы который происходит сейчас на 223 ОВК и других.
 
Назад
Зверху Знизу