Статус: Онлайн
Реєстрація: 17.10.2009
Повідом.: 36385
Реєстрація: 17.10.2009
Повідом.: 36385
ту залупу тригернуло то что он подумал что он зелебобик, а у него контракт с ЕС![]()
Дякую!! Ще одне підтвердження правоти Віталія.


