Статус: Офлайн
Реєстрація: 17.10.2009
Повідом.: 36384
Реєстрація: 17.10.2009
Повідом.: 36384
ту залупу тригернуло то что он подумал что он зелебобик, а у него контракт с ЕС![]()
Дякую!! Ще одне підтвердження правоти Віталія.


