хохол и украинец...зацепило

криворіжсталь зараз найбільший платник податків в Україні і найбільший виробник сталі. Там найкращі заробітні плати в галузі і найкращі умови праці.
все що ти написав - суцільна брехня.

Розвалюють наші підприємства лише російські свині, які є відвертими ворогами для кожного українця і роблять усе, щоб українці жили гірше. Яскравий приклад: ЗАЛК та ЛАЗ
Нажаль, свині, то є інтернаціональне...
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Втім, я працював із науковцями, що розробляли для тієї Криворожсталі... багато чого, співпрацювали, словом.
Вони впевнені, що завод був навмисно доведений до необхідності редукції, що більш нагадує знищення.
А щодо Вашої істеричності, йдіть собі куди-небудь, та й ... йдіть собі, дядьку :) Й без Ваших гасел тошно
 
Vl46rt2.jpg


cnBkTTK.jpg

IhkKUMn.jpg

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Я бы за Зеленского голос отдал. Видео классное.
А Зеленский то тут причём? Что ему написали, то он и прочитал (всё по сценарию). Фильм однако...;)

Вот так некоторые (как ты) и "выбирают" в реале ... :ги:
 
Нажаль, свині, то є інтернаціональне...
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Втім, я працював із науковцями, що розробляли для тієї Криворожсталі... багато чого, співпрацювали, словом.
Вони впевнені, що завод був навмисно доведений до необхідності редукції, що більш нагадує знищення.
А щодо Вашої істеричності, йдіть собі куди-небудь, та й ... йдіть собі, дядьку :) Й без Ваших гасел тошно

Ага, міфічні "знакомиє" "каториє знают што" :іржач:
Арселор Міттал вклали в Криворіжсталь 1.2 млрд доларів і зараз це найкращий виробник сталі в Україні з найбільшими зарплатами, найкращими умовами праці та найбільшими відрахуваннями у бюджет.
Вор та регіонал ахмєтов такими здобутками похвалитися не може і на його заводах відбувається узаконене рабство.
 
европейские СМИ обвиняют украинское правительство в умышленном затягивании реформ, которых так требует европейское сообщество. "Журналисты все чаще пишут о том, что украинские власти используют этот конфликт в своих целях, якобы, для того чтобы оправдать затягивание реформ. И звучит немного странно, когда наш премьер-министр, в интервью французскому изданию "Ле Монд" говорит, что реформам мешает отсутствие политической воли». Киев рассчитывает после завершения масштабных реформ подать заявку на полноправное членство в Евросоюзе. Программа реформ президента Петра Порошенко предполагает подачу заявки на членство уже к 2020 году. Однако на данный момент от ЕС не поступило четкого сигнала, который бы указывал на то, что Европа признает за Украиной такое право. Ранее еврокомиссар по европейской политике соседства и переговорам о расширении ЕС Йоханнес Хан заявил, что в ближайшие десять лет расширение Евросоюза не планируется Подробнее
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
А тут - з приводу "Криворожсталі"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Ага, міфічні "знакомиє" "каториє знают што" :іржач:
Арселор Міттал вклали в Криворіжсталь 1.2 млрд доларів і зараз це найкращий виробник сталі в Україні з найбільшими зарплатами, найкращими умовами праці та найбільшими відрахуваннями у бюджет.
Вор та регіонал ахмєтов такими здобутками похвалитися не може і на його заводах відбувається узаконене рабство.
Динаміка херова. Бо за паном Ахметом завод давав багатомільйонний добуток до бюджету, й працювало на виробництві -... це градообразуюче підприємство. А це ж - українці, ёпт... А тепер - ні. Тепер усе набагато гірше.
От і все

До речі. Сприймати СМІ в якості достовірної інформації... якось це, не дуже розумно. Хто зараз правду пише?..
Та й судити краще з приводу того, в чому пане є спеціалістом.
 
Віце-президент США Джозеф Байден високо оцінив роботу українського уряду, урядової команди і зміни, які відбуваються в Україні. Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Остап Семерак, коментуючи результати першої інвестиційної конференції Україна-США, яка відбулася у Вашингтоні.

"Це є перші позитивні сигнали, і я сподіваюся, що цей позитив почує і відчує все українське суспільство", - підкреслив він.

За словами народного депутата, позитивне ставлення Америки до змін, які відбуваються в Україні, підтверджуються тими рішеннями, які приймає американське уряд, Міжнародний валютний фонд та інші кредитори.

"Це підтверджують спільні заяви, які робляться з боку українського уряду та уряду США, і також мені імпонує в цих словах підтримка не тільки курсу реформ, але і внутрішньополітичного діалогу, який існує в Україні", - сказав Семерак.

"Віце-президент США підкреслив, що і прем'єр-міністр, і Президент України створили систему ефективного управління і якісного взаємодії, і мені здається, що такою заявою віце-президент США, як один з лідерів світової еліти, висловив підтримку діяльності парламентської коаліції та консолідації українських реформаторських сил, які сьогодні здійснюють управління в Україні", - резюмував представник "Народного фронту".

Як відомо, під час виступу на бізнес-форумі Віце-президент США Джозеф Байден підкреслив, що його стосунки з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком вже давно перетворилися в дружбу.

"Я і прем'єр-міністр стали друзями, і я про це кажу серйозно... Коли він (Яценюк - ред.) почав працювати на своїй посаді, він знав, що буде дуже важко попереду, але діяв дуже добре, сформував чудове партнерську співпрацю з Президентом і продовжить рухатися в цьому напрямку", - сказав Байден.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Не задоволені реформами лише звільнені чиновники, свинособача мусорня та інші особи, які проти будь-яких змін і займаються дискредитацією уряду.

европейские СМИ обвиняют украинское правительство
Раша тудей? :іржач:
Європейські лідери реформи схвалюють, як і американські. Цього достатньо.
Російські ворожі уроди, звичайно, намагаються вести проти країни інформаційну війну та налаштовувати проти нас світ, але усі вже звикли і їм нічого не вдається.



Динаміка херова. Бо за паном Ахметом завод давав багатомільйонний добуток до бюджету, й працювало на виробництві -... це градообразуюче підприємство. А це ж - українці, ёпт... А тепер - ні. Тепер усе набагато гірше.
От і все
Криворіжсталь не належала Ахмєтову. Ніколи. Цей завод належав зятю Кучми Пінчуку і ледве виживав. Арселор Міттал вклав в завод великі гроші і тепер це лідер виробництва сталі в Україні.
Чергове підтвердження тези про те що регіонал=підарас, і краще регіонала навіть індуси.

Криворіжсталь за пів року сплатив до бюджету 5 млрд грн
nds_ru_1p_15_500.jpg


Жодне підприємство Ахмєтова не платить стільки податків.
 
Останнє редагування:
Чергове підтвердження тези про те що регіонал=підарас, і краще регіонала навіть індуси.
А Ви прочитайтеоте, що я кинув за "Криворожсталь". Нічого там такого доброго.
А за Захід, таки доведеться підняти їх агліцьку пресу. Що я зроблю, та - згодом. :) В мене немає у кишені цогось на цей випадок
 
А Ви прочитайтеоте, що я кинув за "Криворожсталь". Нічого там такого доброго.
А за Захід, таки доведеться підняти їх агліцьку пресу. Що я зроблю, та - згодом. :) В мене немає у кишені цогось на цей випадок

Вы что, первый раз с этим ботом-провокатором столкнулись?
Ему не интересны чужие аргументы. Ему интересно лишь вылизывать зади Вилли Вонке и Кулявлобу и орать, брызгая слюной, что все делается правильно.
 
дуже позитивно оцінюють прогрес реформування країни
А чого тiльки "прогресс", а не само "реформування"? :confused: :D

верещання "гдє ріформи! Ніадной нєту!"
Перечислите, пожалуйста, по одной! :контракт: :ідея:

P.S. А и да,
Петлюра патриот Украины или нет?
:прапор:
 
Останнє редагування:
Ющенко свого часу продав "Криворожсталь" власнику індустрії світового значення... За чей час той власник довів величезний комплекс, що давав метелл, гроші до бюджету, робочі місця, до фінансового краху. І це цілком природно, бо той новий хазяїн - прямий конкурент тієї "Криворожсталі".

Где же Вы такие диванные експерты беретесь.
При падении цен на металл и энергоемком производстве, имеет смысл провести оптимизацию производства. У любого олигарха так. Нет прибыли - давай досвиданья. Ты проверь какая при нынешних ценах на металл доходность Лакшми во Франции, точно такие убытки.

Бо за паном Ахметом завод давав багатомільйонний добуток до бюджету, й працювало на виробництві -... це градообразуюче підприємство.
Криворожсталь Кучма слил своему зятю на тендере за копейки, причем тут Ахметов?
И сейчас дает многомиллионые налоги в бюджет и поныне являться градообразующим предприятием. Ты поинтересуйся как работали рабочие на мет. заводах укр. олигархов в 2008-2009 годах после резкого падения цен на металл.
 
Останнє редагування:
Петлюра патриот Украины или нет?
патириот, и Хмельницкий партриот, и даже Скоропадский с Махно по своему патриоты.

За чей час той власник довів величезний комплекс, що давав метелл, гроші до бюджету, робочі місця, до фінансового краху. І це цілком природно, бо той новий хазяїн - прямий конкурент тієї "Криворожсталі".
що за лайно ви пишите? дайте пруф аюо не пишіть такі дурощі. Криворожсталь то ще один гвіздок в домовину інвестицій в Украіну. (якщо уважно стежили то зрозумієте)
Такі підприємства за такі гроші не покупають аби зупинити чі обанкротити
 
его конкретно спросили о дорогах.
когда дороги в Украине будут строить?
он же закатил истерику на тему менталитет-менталитет...сука, до слез...

чему люди восхищаются?
они все, депутаты и министры, так делают на Свободах слова . ты его про Фому спроси, они про Ерему тебе ответит.
 
Где же Вы такие диванные експерты беретесь...

И сейчас дает многомиллионые налоги в бюджет и поныне являться градообразующим предприятием. Ты поинтересуйся как работали рабочие на мет. заводах укр. олигархов в 2008-2009 годах после резкого падения цен на металл.
Мне довольно того, что тогда люди работали, а теперь - нет. И - много людей. Украинцев
- в марте 2013 года начались массовые увольнения рабочих завода; до 2015 или 2017 года должны сократить 17 000 человек (из 31 000) (!)
- на момент продажи работало около 58 000 человек.
Не с дивана, блинн
Работаем мы.

Это - так. Между делом... какие нахуй диваны...
 
зеленского и его банду приспособленцев, в полном составе, нужно отправить копать окопы для хлопцев, всем и без него понятно, что и как происходит в стране, ребята на горе народа, зарабатывают деньги!!! пока такое говнецо будет нравится нашему народу, до тех пор и будем жить в такой ситуации!

:клас::клас::клас:

А Зеленский то тут причём? Что ему написали, то он и прочитал (всё по сценарию). Фильм однако...;)

Вот так некоторые (как ты) и "выбирают" в реале ... :ги:

такие и выбрали эту власть

Против Зеленского у Пети нет шансов.


А ты не слышал, как рекламируют по ТВ этот сериал? Там звучит такая пророческая фраза:
"История наступного президента..."
То есть они уже предсказывают, что следующим президентом будет Зеленский.

а против Дарта Вейдера у них обоих нет шансов. Поэтому его и не пустили

Затє говоріт красіво( в принціпє як і всє політікі) .Як сказал сам цей кловн: "Народ усегда віберєт из двух піда...асов меньшего піда...аса!"

тёлки тоже выбирают такого кто говорит красиво, а потом мучаются всю жизнь или с прицепом остаются
 
Мне довольно того, что тогда люди работали, а теперь - нет. И - много людей. Украинцев

Кто хочет, тот и сейчас работает. А кому надо "Где бы работать, лишь бы не работать" - те, как Вы, в мусарню шли, в "военные" и.т.д.
 
речь зеленского нужно вместо рекламы на тв показывать...


вы ебанулись? ладно Зеленский тупо на камеру играет в том числе насчет "Хохлов"...

что негативного в слове Хохол? Филологию хоть немного подучите... в том числе и кацапскую.
тогда будете знать, что Хохол слово положительно-нарицательное.
а кацап, матерно-оскорбительное.
 
Кто хочет, тот и сейчас работает. А кому надо "Где бы работать, лишь бы не работать" - те, как Вы, в мусарню шли, в "военные" и.т.д.
Ну, военных я видел, довелось поработать вместе. Я вообще-то невысокого мнения был - шутка ли, жизнь по уставу. А теперь уважаю. И считаю их настоящей элитой нации.
А и со мной было просто. В НИИ, куда я пришёл устраиваться тогда, мне сказали, мол, работаешь... я уж не вспомню, то ли два месяца, то ли четыре... а потом уж - зарплата. Ага. Задержка такая. А у нас семья из четырёх человек на бабушкину пенсию. Круть, да?
А в милиции - без задержек.
Я, видите ли, помню, как оно, вообще без денег. И как оно - добывать те деньги, когда их вообще нету. И грузчиком работал, и продавцом и ...
Короче, я много чё могу сказать, но, полагаю, Вы сам можете догадаться, в каких выражениях, да? :)
Ах да. Упавший уровень жизни.
Я, понимаете, помню также, как уволенные работяги, у которых семьи каждый день кушать хотели, отчаявшись, шли на улицу с молотком и калечили, убивали за копейки - семье купить чё поесть
И, боюсь, снова не за горами
 
Назад
Зверху Знизу