Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

У мене щось подібне (колун) у тещі в селі, виробництво Польша, форма така ж і це реально класна річ
 
В мене теж схожий топір, зідраний з цього фіскарса. Коштував 800. В принципі, 30-40 см кльон та ясен коле нормально.
Але 2.5кг магнуссон сподобався значно більше, той взагалі як по маслу йде.

Якщо до гвинтоверта потрібні будуть якісь насадки - давайте знати, накружимо.
 
Якщо до гвинтоверта потрібні будуть якісь насадки - давайте знати, накружимо.
Коли я працював монтажником, вистачало біти, головок на 8 і 13, бітоподовжувача, гнучкого валу та набору свердл. Зараз, в принципі, вистачить першого та останнього пунктів.
 
Дістався Харкова
Автопробіг близько 400 км done!
 
Хуево тока не до нас, кэп и майор живы, начальство почти все нах ну и по заслугам им, верещали вы где,ив пизде, я не бог извините за слова бо накрыло, запчасти руководства по гробам, давно им туда надо , пидары пацанов гробило, нету сожаления, 40 чел рады что живы благодаря пиздюку как я, земля им пухом
 
Давай ко мне на юг, Асберг попросил бы перевелся к ней, молодой ты
Я твій ровесник, взагалі-то!

А вапщє: ми довго до цього їхали - і нарешті приїхали: наш взвод також стали потроху підргібати на нуль. Моя черга наступного тижня.
Хуй його знає як до цього готуватися...
Якщо ніколи не був Рембо, то за лічені дні не станеш.
Буду радий порадам стосовно одягу, екіпу. Гаситися там не менше тижня доведеться.
Я реаліст - шанси свої оцінюю як мізерні. В чудеса не вірю взагалі. Про бойову підготовку ви й так знаєте - вона ніяка. Фізична форма залишає бажати багато кращого - спина їбе останній місяць просто пздць. Я в броніку і три години не витримую, навіть без навантажень. Ну і клята схильність до застуд оптимізму не додає((
 
Я твій ровесник, взагалі-то!

А вапщє: ми довго до цього їхали - і нарешті приїхали: наш взвод також стали потроху підргібати на нуль. Моя черга наступного тижня.
Хуй його знає як до цього готуватися...
Якщо ніколи не був Рембо, то за лічені дні не станеш.
Буду радий порадам стосовно одягу, екіпу. Гаситися там не менше тижня доведеться.
Я реаліст - шанси свої оцінюю як мізерні. В чудеса не вірю взагалі. Про бойову підготовку ви й так знаєте - вона ніяка. Фізична форма залишає бажати багато кращого - спина їбе останній місяць просто пздць. Я в броніку і три години не витримую, навіть без навантажень. Ну і клята схильність до застуд оптимізму не додає((
Шо ты 78г ?
 
Я твій ровесник, взагалі-то!

А вапщє: ми довго до цього їхали - і нарешті приїхали: наш взвод також стали потроху підргібати на нуль. Моя черга наступного тижня.
Хуй його знає як до цього готуватися...
Якщо ніколи не був Рембо, то за лічені дні не станеш.
Буду радий порадам стосовно одягу, екіпу. Гаситися там не менше тижня доведеться.
Я реаліст - шанси свої оцінюю як мізерні. В чудеса не вірю взагалі. Про бойову підготовку ви й так знаєте - вона ніяка. Фізична форма залишає бажати багато кращого - спина їбе останній місяць просто пздць. Я в броніку і три години не витримую, навіть без навантажень. Ну і клята схильність до застуд оптимізму не додає((
Чувак мы без брони ходим и 20-45км сутки и с бк но не штурмовики, там как повезет ибо и там был не раз особенно когда в пиздорез попадешь , главное ни алкоголя ни солей ни травы ничего вообще, и как повезет, не заморозь конечности, не знаю но тока химия спасет, ещё мля допишу тебе в личку ибо оккупанты читают фор стопудово и удачи тебе и ноль это не так страшно, бывает и в тылу страшно
 
Назад
Зверху Знизу