Статус: Офлайн
Реєстрація: 05.10.2008
Повідом.: 103
Реєстрація: 05.10.2008
Повідом.: 103
Я за всех и не расписываюсь, но свыше 90% думают именно так. Ты понимаешь разницу между 1000 (это максимум) свечек и более миллионом населения?
Ти статист чи тобі це увісні привидилось, чи просто тобі так хотілося б? Харків не такий проросійський, яким тобі кортить його бачити.
а вы попробуйте не на площадь и без Потапа
Кому потрібні ті ветерани? Про них згадують раз на рік, а вони ледь кінці з кінцями зводять від 9 травня до 9 травня. А їм пред телекамерами - "пил в очі": квітку, польову кашу і 100 грам, обійнятись, цьомнутись і до наступних зустрічей через рік.
Оні бухают возлє падь'єзда, ілі дома с саседам.А вот люди которые помнят, они на площадь не ходят

Ага, воно і видно який ти байдужий до цієї темида ХЗ, мне ваши праздники пох, как и герои.

Це ваші традиції. Квіти, прапори і свічки ми купуємо за свої гроші. А твій маленький мозок не вміщає - як це можна жити без відкатів.Деньги выделены, откаты получены.В лучших традициях
Останнє редагування:
.

