Україна на переломі

а возле нашей ёлки Дед Мороз
А львивська для людей відгороджена:рл:

Так где Европа?:)
 
Там где в магазинах ходит евро. И там где ты в силу своего слабоумия абсолютно не понимаешь о чем говорят прохожие.

ну вот на_уя, проживая в хрущобе нд с подъездом , обоссаным котами, скакать за мной по темам и распинаться про абсолют, ты не в курсе, дЫбилушко:незнаю:
И заметь, я еще не напоминаю про *продам остатки кожи молодого дермантина

Котов пристрой вначале. Скакать потом будешь.
 
....
И заметь, я еще не напоминаю про *продам остатки кожи молодого дермантина

Котов пристрой вначале./.
:рл:
Мне совсем не льстит такая "популярность" моей скромной персоны среди обитателей социального дна,вроде тебя. Я надеюсь твоя горничная уже привела в порядок твой подгоревший пукан :D И твой водитель сигналит тебе в напоминание что сегодня ты обязательно должна присутствовать на вечернем приеме :D
Или может завтра ты все таки подежуришь у мусорных баков рядом с моим домом и возьмешь все то что не доели коты ,а потом собаки ? :D
 
Хуево слилась. А за котов не печалься. Дай Бог тебе так жрать как те котята,что живут в моем подъезде
 
Дай Бог тебе так жрать как те котята,что живут в моем подъезде

где-то уже было, правда, едоками выступали уткоиндейки.
Исключено. Во-первых, не имею привычки *жрать*, во-вторых - коты не едят острую пищу, такую, какую ем я.


)
скромнее, манюня, надо быть. Скромнее. С подъезда на нд вообще желательно быть скромным.
Не забывай, что тебе г-н модератор:
очень общедоступно ... из правил раздела: "Мы обсуждаем темы, а не оппонентов."
где здесь:

Дефективная,не пачкой эту тему своим присутствием. Пенс по моему сюда хуйлостанскую мразоту не зазывает.
по теме *Украина на переломи?

******
вернусь к словам недовольного одесситами львовянина Титыка : * сам, бувало, на вулицях ФРН грав...*

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


А чё ж патриот Титык не хотел на вулыцях Украины грать - для гр. Украины?
 
... Во-первых, не имею привычки *жрать*, во-вторых - коты не едят острую пищу, такую, какую ем я.
....
Это во вторых. Ешь ты или жрешь здесь решаю я. Двуногое животное которое не вылазит с политики на нашем форуме,есть не может по определению. Из этого я делаю вывод что ты в лучшем случае хаваешь,но в реале ЖРЕШЬ. Это не обсуждается больше.
.... С подъезда на нд вообще желательно быть скромным.
....
Теперь касательно моего местонахождения : я тебе советую не совать свой паршивый нос в мои дела и обсуждать темы которые я создаю в других разделах. Они не для твоего убогого ума дела.
...
по теме *Украина на переломи?
.....
По этой теме ,куда ты вступила своими грязными ластами,тебе сказать нечего. Это все давно поняли. Поэтому подбери свои потроха отсюда ,поставь приставную табуреточку и тихонько почитывай что пишут умные люди.
 

QoDPlJmm39YlF5mVj7S_RVYCAhqQscFLMK070ZeXSpBvQvHgAr.jpg
 
Едва ли сидя в политике ты сможешь родить такого малыша. Тем более что лечение от контакта с тобой любому форумчанину обойдется недешево, включая моральный аспект.
Поэтому попробуй поймать кого нибудь на южном вокзале возле параши. хотя кому я это говорю,тебе то не знать
 
Едва ли сидя в политике... родить такого малыша.
то чё?
Уже больше *здесь* не командуешь?)
*************

Правительство планирует запустить второй уровень системы – накопительный
В 2017 году, как заявляют в правительстве, в Украине может заработать накопительный уровень пенсионной системы. Так, помимо Единого социального взноса (ЕСВ), украинцам младше 35 лет придется платить дополнительный взнос – на персональный пенсионный счет

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Идея хорошая! Но надо поставить границу суммы , нижнюю планку - 3300 грн в месяц! И давать на 0.7 от нее субсидию!
 
Пока пенсионер незаслуженно забанен
То він дарма час не губив і відправив сьогодні наступного листа
Президентові України особисто
Копія – представництву ЄС, посольству США, ЗМІ

Я сьогодні прочитав про шість рекомендованих нашим «гарантом» книжок для українців. В відповідь я нашому сурогатному президенту рекомендую уважно прочитати лиш одну – Конституцію України. Особливо варто йому проаналізувати його обов’язки, про які він, судячи з його дій, навіть не здогадується чи прикидається, що не знає. Я, як громадянин України, як борець з більшовизмом з початку 60-х років, як активний учасник минулого Майдану, звертаюся до «гаранта моїх прав і свобод» відносно умов життя в Україні, які він забезпечив. Вимушений констатувати, що результат Майдану в цьому напрямку є нікчемним. Нічого за три роки не змінилося. Навіть спостерігається зворотнє - єнакіївський бандюк так не піарився на фоні своєї президентської нікчемності. Бар’єр між владою на народом лиш збільшився, що спостерігається на ще більшому пересуванні поста владоохоронців на Банковій та різке зниження рівня життя середньостатистичного українця на фоні росту статків наших сурогатних політиків. І тут не винна та необ’явлена нашим «гарантом територіальної цілісності» війна, за якою він пробує приховати свою нікчемність.
На фоні попереднього я спробую задати «гаранту наших прав» декілька елементарних запитань. І прошу відповіді на ці запитання давати тій «посадовій особі», до якої я звертаюся і яка «зобов’язана розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь», а відписка від обслуги президента буде сприйматися, як чергове нехтування Конституцією президентом. І не варто мені тут перечити якимось «Положенням про Адміністрацію президента», зварганеним Льовочкіним та підписаним Януковичем, яке для мене є нікчемним згідно Конституції, а для Порошенка чомусь важливішим за Конституцію. Отже запитання:
- які в народу є важелі впливу на владу крім коктейлів Молотова при задекларованій в Конституції «демократії»? Чи є хоча би механізм імпічменту Президента, який ігнорує свої обов’язки? Чи пройде відповідний судовий позов громадянина до держави в особі президента в Вищому адмінсуді при існуючій корпоративній спайці злочинної державної влади?
- чому нинішній президент згідно волі минулого Майдану не зруйнував злочинний корпоратив державного апарату, створений Кучмою та Януковичем, а лиш очолив його?
- чи є держава насправді соціальною, коли я, інженер з багатьма винаходами, виживаю на пенсію в 45 ам доларів, не взмозі навіть підлікувати занедбані зуби в побудованій народом клініці, яку віддали для збагачення лікарям-пройдисвітам, при такій масі Лексусів, Феофаній, спец радгоспів ДУСі та хатинок в Конче Заспі в представників сурогатної влади?
- чи включив президент згідно ст. 5 Конституції вказаний там «народ» в конституційну комісію шляхом вказівки адреси, куди ці поправки потрібно народові вносити? Чи він замість народу це право дав іноземцям та тим паразитам, які існуючу державу довели до сурогатності?
- чому президент під час війни з Московією зробив опору на Обам та Меркель, а не на свій народ, який він для цього мусив консолідувати та ефективно використати?
- чи є Блок Петра Порошенка в Верховній Раді порушенням ст. 6 Конституції про розподіл влади? Чи є допустимим постійне втручання Президента в функції Кабміну та Верховної Ради при діючій парламентсько-президентській республіці? Хто дав право президентові займатися справами Кабміну, роздачею військової техніки та квартир, регулюванням посадових окладів і т.п.?
- чому президент не ввів воєнний стан при явній агресії ворога і не переніс на себе відповідальність на період дії цього воєнного стану хоча би в зоні безпосереднього зіткнення?
- чому в умовах масового безробіття (більше 50% від працездатного населення) не було проведено ні одного засідання РНБО на цю тему? Чи хоч уявляє президент природні, людські, наукові, технологнічні ресурси країни та шляхи їх ефективної реалізації?
- чому не вирішується головна проблема України – суцільна безвідповідальність (президента перед народом, лікаря перед пацієнтом, нерадивого батька перед дітьми…)? Чому підмінюється попередня проблема другорядними типу «корупції» чи імітацією люстрації?
- чому США, Великобританія, Німеччина та Японія в час війни підняли свою промисловість, а в нас ми не можемо організувати навіть належну проточку погона башти танка на заводі ім. Малишева з фактичною повною стагнацією промисловості? Це на фоні того, як Сталін організовував протягом місяця виробництво танків на Уралі евакуйованими заводами. Хто відповідає за невиконання Укроборонпромом замовлення Тайланду та нездатність цієї паразитичної структури забезпечити нашу армію сучасною технікою? Чому до цих пір діє злочинне положення про цей концерн, складене для розвалу України ще Януковичем? Чому на чолі цього концерну поставлений повний дилетант з ряду нікчем типу Гелетея, Гонтарєвої, Гройсмана? Для довідки, оті КрАЗи, на фоні яких президент піарився, як біля нових, автор цього звернення випробовував ще в 1970 році. - чому до цих пір не створена комісія по розслідуванню дії держави та її керівних осіб до доведення України в стан відсталої африканської країни по рівню ВВП на душу населення? Хто відповість за знецінення гривні в 10 разів (!) з часу її введення?
- чи відчуває «гарант прав і свобод» свою відповідальність за те, що Україна є рекордсменом по кількості скарг в Європейський суд з прав людини?
- чи відповідає за стан армії людина, яка є при державній владі в різних формах з 1998 року? Хто відповість за втрату територій державою?
- чи збирається президент ініціювати перепис населення для вияснення залишків людського ресурсу в Україні, лиш на базі якого можна будувати якісь плани країни?
- чи потрібні Україні залишки винахідників типу автора цього листа з готовими проектами для простоюючих підприємств? Чи їм варто дьору давати з цього організованого сурогатними політиками безправного гетто?
- чи думає президент продовжувати бути відкритим олігархом, поєднуючи бізнес з державною посадою, чи він думає, що таке нахабство просто так йому мине? Назву «Ленінська кузня» він зберігає, як згадку про своє комсомольсько-більшовицьке минуле?
- чи думає гарант Конституції збирати засідання РНБО на тему «Негативна роль олігархів з їх монополією капіталу та інформаційного простору на майбутнє України»? Чи «гарант» дав слово Фірташам та Ахметовим з Пінчуками-Кучмами їх не чіпати?
- чи при здоровому глузді був президент, коли призначав Кучму «миротворити» в Мінськ, розуміючи той факт, що цей сурогатний президент фактично в свій час віддав Донбас на розтерзання місцевій мафії?
- як думає «гарант» виконувати ст. 11 Конституції, коли роль української мови в олігархічних ЗМІ вже менше 20% при визнанні її рідною 68,8% опитаних соціальними структурами? Чи сприймає «гарант» отой сурогат кіно від олігархів та місцевого жлобства за національний і відповідний вказаній вище ст. 11?
- чи вартуєте для народу ви тієї охорони та благ, якими самі себе оточили?
- чи надіється нинішній «гарант» при його конфлікті з народом на черговому Майдані, що підкинуті ним оклади силовикам спасуть його від народу?
- куди буде тікати черговий сурогатний «гарант» від чергової люті народу, які вже не на скреперах, а на БТРах будуть вибивати свої права на Банковій?
- як президент констатує, що більш нахабніше – ось такі відверті запитання «головного носія влади» до «граната прав і свобод» чи відверте ігнорування цим «гарантом» своїх обов’язків по Конституції перед народом?
- хто більше наніс шкоди Україні – Московія зовні чи вихована в комсомолі нею нинішня українська невігласька та безвідповідальна влада зсередини?

Рекомендація – якщо ви з Гройсманами та зграєю Яценюка не можете ефективно використати мільйони безробітних (заробітчан за кордоном, торгуючих на кожному кроці, селян на натуральному господарстві), а також залишки простоюючих підприємств, то йдіть в відставку по доброму. Якщо ви не здатні створити з України правову державу, то йдіть туди ж без оглядки. Без поваги, але з надією, що адресат, до якого пишеться це звернення, згідно ст. 40 Конституції дасть «обґрунтовану відповідь» хоча би на пару підкреслених запитань.
09.01.17р

Післямова. Рекомендую все таки «гаранту» прочитати надіслану мною в АП книгу «Україна –вчора, сьогодні, завтра», вона набагато корисніша за рекомендовані ним. І рекомендую її почитати Шимківим, такого в Гарвардах їх не навчать. Я ж недаром потратив зусилля на її написання та надсилання в кількості 11 штук до АП за рахунок своєї мізерної пенсії. Там ви знайдете й про сурогатність нинішньої держави і як на її руїнах будувати щось цивілізованіше.
 
что то не пойму: дед зубожив совсем и денег у гаранта клянчит?
 
Куди тобі, убогій, щось зрозуміти. Ти продовжуй заробляти свої рублі, але вони тобі мужика не замінять. Щось ти мені й зовні ввижаєшся москалькою, без наявності досконалих жіночих грудей і рудою по мерянськи. Мабуть її Ольгино поставило для нейтралізації цієї теми. Старайся, старайся, може щось в тебе і вийде.



Вимушений створити окрему тему про контроль над форумом зі сторони Орди. Як я зрозумів, це не одинокий випадок пошуку гнилі в наших рядах та використання її для блага Орди. Прошу тут висвітлювати таких заробітчан, як з історони Ольгіно, так і від недолугого Стеця. Викладаю прийнятий текст в "лічку". Це імперське бидло рівняє всіх на свою продажність та жлобство, використовуючи лібералізм нашого інформ простору. На території ханів та бацьків їх би давили розпорядники сайтів, як тарганів в студентському гуртожитку.
Цитата:
Допис від Промайданный
Привет. Вижу, искренне переживаешь за Украину. Как тебе действия руководства страны? Вряд ли нравятся. Мне тоже. Есть возможность заработать немного на пенсии. Многого не надо, просто постить новости о последних экономических и политических решениях руководства Украины и свой искренний гневный комментарий к ним. Оплата в рублях, всё конфиденциально.
А ось як відреагувала форумна влада на застереження. Правда, адекватно, згідно з наявністю війни між Україною та Ордою?
Какой контроль? Какеой орды7 Совсем горе от ума? Говно вбрасывать не надоело? Отдохните!
 
Останнє редагування:
Щось ти мені й зовні ввижаєшся

а что говорит твой психиатр, что ставит, какой диагноз?:)



А ось як відреагувала форумна влада на застереження.
ну правильно отреагировала. Что тебе не так:незнаю:
А ты хотел, чтоб тебе тут диван разложили и чайку-с налили?
 
Подхуйловница,зачем ты вынуждаешь пенсионера начинать завтрашний день с того что он будет поганой метлой убирать в своей теме твои поганые высеры?
Тебе скоро в зоопарк ,ты в курсе ? Начинай собирать тревожный чемоданчик. Все подробности в теме про твоего друга, обосранца зло.
 
а что говорит твой психиатр, что ставит, какой диагноз?
Довідку видав, що в мене мій головний мозок зовсім не працює в москальському стилі, коли світові "умом не понять". Для повернення мого мозку в "москальскій мір" виписав вживати "дихлофос в пиво" та "Бояришник" зранку в крупних дозах. Так як там в тебе з мужиком, харківські не сприймають тебе, як жінку?



Яка стратегічна чергова "лапша на вуші" від пройдисвітів при владі, ні конкретних напрямків, ні цифр.
"Хотів би підкреслити, що люди мають відчувати зміни. Я хочу ще раз і підтвердити і запевнити всіх громадян, що уряд України і я особисто, як прем'єр-міністр, в 2017 році зробимо все залежне від нас, для того, щоб ви відчули позитивні зміни в своєму житті", - заявив Гройсман.



Лише 16 млн з 26 млн працездатних українців мають роботу, - Рева
І це без мільйонів закордонних заробітчан, без торгуючих на кожному кроці, без селян, які виживають на натуральному господарстві. І це на фоні офіційних статистичних даних про 2,5% безробітних від всього працездатного населення. Ці керуючі нами пройдисвіти навіть не усвідомлюють про справжній потенціал України і з яким ефектом він використовується.



Для довідки імперцям
У Харкові засудили до 3,5 років тюрми інтернет-сепаратиста
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу