Працювали з 8 до перемоги 13. Після, раніше не приймали. Знаходяться на вул. Світла, де раніше була налогова.так я адреса не знаю салтовского, наверное лучше сходить. Спасибо всем за помщь.надеюсь все будет хорошо
По живій черзі не приймали.
Вся інформація на початок осіні.
надеюсь все будет хорошо
