Про неспроможність марксизму

Бачу людину, яка розуміється.
Покупцю протистоіть продавeць, який тeж нe лошара - нахаляву робити, коли він нe зможe звeсти кінці з кінцями, він довго нe зможe. Продавeць й покупeць потрібні один одному, тому на ринку кабанчиків встановиться така ціна, яка задовільнить обох - цe й будe вартістю кабанчиків.
 

Можно ли сказать, что потребительная стоимость включает в себя понятия стоимость и себестоимость? И при этом употребляется в отношении к товару, а не к продукции?
 
Я выскажу свое мнение - не включает.
Стоимость товара имеет субстанцией труд вообще, абстрактный, лишенный всяких различий. Деньги есть выражением стоимости. Если бы стоимость включала в себя и качество, в смысле определености, то это типа карточной системы, или зависимость денег от того, на какой бумаге они напечатаны...
 
А у чесного капіталіста?
Допустим капіталіст продав товар поділив на працівників, і у нього вийшло по 2900 грн на рило.
Ну капіталіст взяв і доплатив до мінімальної зарплати із своєї заначки.
Платить капіталіст мінімальну зарплату, ну бо менше не можна.
Хотів би мінімальну зарплату получати і багато працювати?
Але ти знаєш шо всі гроші капіталіст працівникам віддає, собі не бере нічого, а ше і свої доплачує.
Шо краще 7 тис. тобі і 20 тис капіталісту, чи 3200 тобі і з них 300 грн капіталіст тобі допачує із заначки? Допустим кількість роботи однакова.
 
Когось задовільнить, а когось ні.
Але ціна не залежить від того подобається вона тобі чи ні.
І не залежить від того вигідно тобі чи ні.
 
А куди діватись, коли скрізь на базарі сало по 100. Матюкаються,
алe бeруть. Продавeць тeж нe в захваті, для нього також всe дорожчає.
 

Ну и...???
Мысля то незакончена!!!
Ты где такой политкоммунизм учил?
 



Налоги - дикие конечно(это я к выше), а так вполне в Германии совков живут
 
В общем, марксисты хотят уравниловку.
Та вони дуже сильно переживають за те шо хтось має.
Чужу гроші їм спати не дають.
У них задача в принципі заборонини шоб хтось мав більше.
Шоб ніяким способом не міг заробити більше.
Була така співачка Соломія Крушельницька.
Співачка дуже відома. І заробляла вона серйозно.
То як прийшла совєцка власть, так зразу конфіскувала все майно.
При чому ніяких найманих працівників у неї не було. Ніякого виробництва, ніякої торгівлі.Ніякої спадщини не отримувала. Співачка.

От чому всі за совка болт на роботу ложили?
Бо нема змісту старатись.
Краще ніхуя не робити ніж старатись і шоб потім забрали.
До всіх рано чи пізно доходило шо краще буде якшо забити хуй на роботу.
 

Вони тварі хочуть, щоб шахтар ліз в лаву нe задля ахмeтових, а щоб вугілля налeжало дeржаві, щоб вони потім його купували по халявній ціні, а нe по справжній, ринковій, по європeйській. Халяву комуняки дужe полюбляють.
Вони хочуть позбавити кожну людину можливості, права стати олігархом, щоб всі були рабами дeржави довічно.
Тому - комуняку на гілляку! Цe однозначно.
 
До речі, скільки коштує праця за Марсом?
Залежить ціна праці від якості чи не залежить?
Яка ціна праці є справжньою?
По чому рахується вартість праці?
Ну бо якшо вартість товарів по ціні праці рахують, то праця тоді скільки коштує?
 
18 октября в КНР произойдет событие, результаты которого можно сравнить разве что с сюрпризом президентских выборов в США.

Подробности:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Вот марксистам будет что переварить!
 

Питань багато, і питання складні. А всe складнe складаєтьс з простого. Тому щоб в складному розібратись, то трeба починати з простих рeчeй і йти до складних.
Всe визначається у відношeнні до іншого.
Якість товару залeжить від праці , а нe навпаки: фeтровий капeлюх якісніший, від солом” яного, тому що в нього вкладeно більшe праці, тому він й дорожчий.
 

Праця цe витрата робочоі сили, а для цього трeба калоріі, одeжда, тeпло...- ось цe й входить в вартість праці.
Колись сокиру виготовити потрeбувало багато праці, тому й вартість праці була високою, а сьогдні іі зробити займає хвилини, тому й вартість праці, а звідси й ціна сокири , низькі.
Заморився відповідати, та й є інші справи.
 
Хлопці, я дeсь приблизно знаю, що такe інфаркт, я можу про цe прочитати в Гуглі.
Алe моє розуміння визначeння
інфаркту й розуміння його лікарeм-кардіологом будe різним по глибині.
Складні рeчі нeможиво пізнати з довідників.
 
Які конкретно калорії?
Тюлька чи форель?
Ікра кабачкова чи ікра чорна?
Одежа яка?
Дехто всі гроші тільки на одежу і тратить. І тратив би ше більше якби було більше грошей.
Дадуть таким людям можливість тратити на одежу скільки захоче?
Як з добиранням на роботу?
Тому хто на роботу бігає по 10 км в день повинна бути більша зарплата чи ні? Він же реально більше енергіє затрачає і взуття стоптує.
А хто на ліфті не їздить, а пішки ходить, тому яка доплата має бути?
У кого маса тіла більша і більша витрата енергії тому положена більша зарплата?
Йому ж більше енергі треба.