Почитав-пописав на Сімферопольському форумі, от враження

так блин это не симферопольский а севастопольский форум :). Я туда иногда захожу. Lexa62 а чего вы со своими взглядами ждали на форуме города который подавляющим большинством своих граждан воспринимается как город славы Русского Флота ? Вы бы ещё в составе "студенческого братства" туда съездили :) .

про студентське братство там теж пишуть, в такому ключі - чому "Руський блок" стоїть осторонь, в той час як студенти збиткуються над доблесними російськими морпехами? - ла-ла-ла :rolleyes:

спочатку я зайшов туди дійсно з своїми ( я їх ще трохи підкрутив, для виразності) поглядами, отримав бан після другого посту. Справедливого посту. Ініціатива носіння георгієвських стрічок справді виходить із самого лігва найогиднішого тоталітаризму з часів закінчення 2-ї світової. І українською мовою, використання якої там заборонено.
вдруге я зайшов туди використовуючи другу українську мову :yahoo: ( яку вони чомусь називають русским язиком ( і не тільки вони :( )) і займав абсолютно нейтральну позицію, просто ставив запитання.
 
Нічого! Я нарахував на цьому форумі з десяток авторів, які вважають українців нижчою расою. І у кожного в аватарі георгієвська стрічка.

Носії георгієвських стрічок також не визнають Голодомор
( мабуть можна й ще додати, але й цього досить)

а в головах юних, для якого історія війни - тексти підручника, міфи уже менше асоціюють символіку ВОВ не з самою ВОВ, а з певними політичними групами, які її експлуатують.

А ты не думал, что 9 мая - общенациональный праздник ? :)

И ленточка - дань памяти Победе и ветеранам ?
 
А ты не думал, что 9 мая - общенациональный праздник ? :)
И ленточка - дань памяти Победе и ветеранам ?

думати можна що завгодно, але всякі такі предмети як стрічки, значки, нашивки і т. д. завжди для людини вважалися груповими знаками опізнавання і технологи-психологи це точно прорахували, тому називайте це хоч даниною пам*яти, хоч ще як, а свою природну функцію ця стрічка виконує як належить. Вона групує все українофобське, перекидає місток від Путіна в Росії до останнього лоха в Україні.
 
думати можна що завгодно, але всякі такі предмети як стрічки, значки, нашивки і т. д. завжди для людини вважалися груповими знаками опізнавання і технологи-психологи це точно прорахували, тому називайте це хоч даниною пам*яти, хоч ще як, а свою природну функцію ця стрічка виконує як належить. Вона групує все українофобське, перекидає місток від Путіна в Росії до останнього лоха в Україні.

Это - уже паранойя :відстій:
 
Останнє редагування:
Гарік написав:
Це, мабуть, психоз!? У наш час я ще можу зрозуміти арабів, для яких вони голка у сідниці, а от чим невдоволені "свідомі хлопці", на яку мозоль наступили їм євреї, що вони так галасують?


[Автор на москальській мові пише, що кляті націоналісти дуже не люблять жидів]

Ось так вони роблять з моїми дописами!
( в квадратних дужках - те що було моїм постом)
 
А еслии дальше будет продолжаться украинизация Севастополя, то за мову там начнут морду бить...
Хе. Такими темпами как она там идёт - это будет лет через 200 :)
 
скоріше б, ми ж не агресори, тільки оборонці

Нда ну очень украинский город Севастополь :іржач: твои познания в истории мну радуют :yahoo: У греков на него прав по больше будет чем у Украины, это так к слову. Уж коль по стечению обстоятельств вы (украинское правительство) контролируете эту территорию то учитесь уважать местное население, а то и без территории можно остаться :D .
 
Лёха! Знаешь ли ты, что в Севастополе до 1991 года укр школ не было вообще?
Школа ближайшая была в п. Песчаное(30км севернее).
А между прочим, в советские времена в г.Севастополе продавали отличную литературу на украинском по копеечной цене. За ней приезжали к нам с континента(у нас полуостров). Вот только они и покупали. Я иногда в командировку прихватывал в качестве гостинцев...

Неприемлема нынешняя стратегия украинизации в г.Севастополе! Умнее надо! Нежнее!...
 
Останнє редагування:
Леха..я вижу, что ты мастак сеять раскол везде..А на татарском ты пробовал писать?:D Правильно сделали Крымчане. что тебя не пускают..Нефиг воду там мутить... Хватит того что ты здесь коверкаешь и украинский и российский язык до неузнаваемости..
Это и дураку понятно, что насильно мил не будешь... Харьковчане не против украинской мовы...но с такой постановкой вопроса, как ты ставишь - думаю, что большая часть будет против...И ввы все силы к этому прикладываете...
То есть, заведомо сеете раскол и раздор...Значит есть вказивка "з-за океану"
Но какое интересно, дело галычанам до Крыма?
 
Назад
Зверху Знизу