Збір на FPV для «Птахів Мадяра»
  • Автор теми Автор теми Воffка
  • Дата створення Дата створення
Оновився першим мотоциклом.
Приймаються жарти про кризу середнього віку :ги:
1000068374.webp
 
Вітаю, що взяв?

Я перший мотоцикл за рік після інституту придбав :D
До останнього моменту планував брати звичайний міський, але за моїх габаритів бюджетні всі занадто маленькі.

А цей випадково побачив, приміряв і взяв. Тим паче, є вже компанія для міні-туризму, вчора перші 130 км вигуляв 🙂
 
До останнього моменту планував брати звичайний міський, але за моїх габаритів бюджетні всі занадто маленькі.

А цей випадково побачив, приміряв і взяв. Тим паче, є вже компанія для міні-туризму, вчора перші 130 км вигуляв 🙂
Наступний крок.....

 
Вибачте, не поділяю з Вами любові до двухколісної моторизації. Мабуть, скоріше з боку безпеки, бо самі знаєте, на моторі не достатньо самому бути правильним учасником руху...
Хоч і говорять - "ніколи не ковори - ніколи", але я їбав і ніколи не куплю собі мотоцикл. Знаю, що всім похуй :D
 
Вибачте, не поділяю з Вами любові до двухколісної моторизації. Мабуть, скоріше з боку безпеки, бо самі знаєте, на моторі не достатньо самому бути правильним учасником руху...
Хоч і говорять - "ніколи не ковори - ніколи", але я їбав і ніколи не куплю собі мотоцикл. Знаю, що всім похуй :D
Це мої слова рік тому :ги:
 
Назад
Зверху Знизу