Статус: Офлайн
Реєстрація: 11.11.2004
Повідом.: 33768
Реєстрація: 11.11.2004
Повідом.: 33768
Це через широту кругозору.я втратив стежку думки?![]()

Якщо треба пояснювати, то не треба пояснювати.

