Новий Гетьманат

у ситуації яка склалася зараз різниці ніякої немає. у ситуації коли ПР не буде мати більшість у ВР президент і вр мають дійти згоди що до кандидатури прем'єра і це нормально, бо парламент має мати вплив на уряд і не буди від нього автономним. уряд і парламент мають співпрацювати у бюджетній сфері та законодавчій, бо в іншому разі ні парламент ні уряд не будуть ефективними.
Конституціоналізм не має залежати від політичної кон'юнктури, я ще це можна пояснити? Від виконавчої влади залежить економіка країни, і народ має право не залежати від кулуарних домовленостей хоча б у питанні формування цієї виконавчої влади.
зараз так і є. в чому проблема?
Це не є так. Одноособово президент їх не призначає, він повинен домовлятися.

і яка різниця? якщо хочуть зняти президента то зберуть по 150 тис. і у Львівській і у Одеській. Навіщо дискримінувати регіони країни?
У вас із арифметикою лади?
 
У вас із арифметикою лади?
для проведення референдуму потрібно 3 млн. підписів з 2\3 областей = 18 областей = 18*150000= 2700000 + 300 тис голосів до 3 млн.

Всеукраїнський референдум проголошується за народною
ініціативою на вимогу не менш як трьох мільйонів громадян України,
які мають право голосу, за умови, що підписи щодо призначення
референдуму зібрано не менш як у двох третинах областей і не менш
як по сто тисяч підписів у кожній області.
за умови підписів з 1\3 областей збирати можна буде з 9 областей, тобто АРК, Донецька, Одеська, Дніпропетровська, Херсонська, Миколаївська, Луганська, Харківська, Запорізька. усі інші регіони лишаються у цьому процесі за бортом.
 
Консервати́зм (фр. conservatisme, від лат. conservo — «охороняю», «зберігаю») — визначення ідейно-політичних, ідеологічних і культурних течій, що спираються на ідею традиції та спадкоємності в соціальному та культурному житті. Для консерватизму характерні прихильність до існуючих та установлених соціальних систем і норм, «скептичне» сприйняття ідей рівності людей, неприйняття революцій та радикальних реформ, обстоювання еволюційного органічного, максимально повільного розвитку.

Ідеологічно консерватизм протистоїть як лібералізму, так і соціалізму.
Далі ви читали? Наприклад про ідеологічно консервативну Республіканську партію США "батьком-засновником" якої був Авраам Лінкольн. Думаю його із Януковичем порівняти буде ну дуже важко.

Консерватизм це Партія Регіонів у чистому вигляді. Воно нам потрібно?
Партія Регіонів - так, це ультраконсерватизм. Але ж вони коли прийшли до влади не "консервували" чинний стан речей, а змінили реальність під себе із наміром щоб далі так і залишалося. Українці ж так само хочуть щоб демократичні сили забеспечили нарешті верховенство права, ефективне та прозоре держ. управління, партнество держави і громади і у такому вигляді все "законсервувати". Немає заперечень з цього приводу?

реставрацію чого?
Проукраїнської державності, козацькіх традицій. Ми ж не вважаємо дату появи України як явища 1991 рік,чи не так?

а чому він буде залежати від кон'юктури якщо процедура передбачена конституцією?
А тому що чинна конституція - результат політичних домовленостей, а не акт затверджений волевиявленням народу України.

для проведення референдуму потрібно 3 млн. підписів з 2\3 областей = 18 областей = 18*150000= 2700000 + 300 тис голосів до 3 млн.
І до чого тоді тут назвали тільки Львів і Одесу?
за умови підписів з 1\3 областей збирати можна буде з 9 областей, тобто АРК, Донецька, Одеська, Дніпропетровська, Херсонська, Миколаївська, Луганська, Харківська, Запорізька. усі інші регіони лишаються у цьому процесі за бортом.
Ну по перше ніхто не забороняє збирати підписи в інших областях.
По друге як я вже казав - ініціювати не означає прийняти, це лише початок процедури, а рішення прийматиме більшість громадян.
 
Далі ви читали? Наприклад про ідеологічно консервативну Республіканську партію США "батьком-засновником" якої був Авраам Лінкольн.
Лінкольн який докорінно змінив політичну систему США не був консерватором, а був радикал-демократом. якщо вже такими категоріями рахувати. консерватизм це збереження існуючого порядку речей, наприклад рабства у США...

Ну по перше ніхто не забороняє збирати підписи в інших областях.
а по-друге дається законна підстава ці регіони ігнорувати.

По друге як я вже казав - ініціювати не означає прийняти
ініціювання це теж важливий процесс. референдум задоволення не з дешевих. і сплачують за це задоволення платники податків

І до чого тоді тут назвали тільки Львів і Одесу?
як приклад. полярно різний електорат і цілі у людей
 
У любой нации должен быть свой фюрер!
 
прямое следствие геополитических игрищ Дорошенко
Тогда что писать про "игрища"Хмельницкого?Или, скажем,Александра Невского?
Дорошенко был в очень сложной ситуации и у него в силу объективных и субъективных причин не сложилось.Как не сложилось ни у кого из тех ,кто тогда пытался создать государство Украина.
 
Лінкольн який докорінно змінив політичну систему США не був консерватором, а був радикал-демократом. якщо вже такими категоріями рахувати. консерватизм це збереження існуючого порядку речей, наприклад рабства у США...
Це ви так хочете думати. Він був ліберал-консерватором. Він вважав що рабство - це не те що воліли батьки-засновники, а особисту свободу для кожного - реальною цінністю американського народу. Він просто знайшов політичну волю відмовитися від політичних загравань.

націоналісти з цим впораються набагато краще.
Рух? Тягнибок? Вони далі Бандери в історії насправді нічого не бачать.
а по-друге дається законна підстава ці регіони ігнорувати.
Якщо тушки у новій Раді сформують провладну більшість я вам пригадаю цю розмову :)

ініціювання це теж важливий процесс. референдум задоволення не з дешевих. і сплачують за це задоволення платники податків
Зате прибирає тему з політичної тематики якщо не назавжди, то принаймні надовго.

У любой нации должен быть свой фюрер!
Порівнювати гетьмана і фюрера це одно що порівнювати Ступку і Міхалкова.
 
Це ви так хочете думати. Він був ліберал-консерватором.
ок, в чому проявлявся його консерватизм?

націоналісти як політичний напрям. збереження традицій та пропагування це частина їх ідеології.

Якщо тушки у новій Раді сформують провладну більшість я вам пригадаю цю розмову
ну і як "тушки" пов'язані із дискримінацією областей у ініціюванні референдуму?
 
ок, в чому проявлявся його консерватизм?
От читайте ідеологів консерватизму - зрозумієте.
націоналісти як політичний напрям. збереження традицій та пропагування це частина їх ідеології.
Конкретно шановний, конкретно будь ласка. Тим більш націоналізщм також різний є.
ну і як "тушки" пов'язані із дискримінацією областей у ініціюванні референдуму?
Цей ляп і коментувати не буду.
 
От читайте ідеологів консерватизму - зрозумієте.
це не відповідь. у консерватизму є критерії, і якщо людина консерватор вона має відповідати цим критеріям. яким критеріям консерватизму відповідав Лінкольн?
 
Конкретно шановний, конкретно будь ласка. Тим більш націоналізщм також різний є.
конкретно будь які націоналісти пропагують культурне відродження нації і збереження культурної спадщини країни. також націоналісти протистоять іноземному впливу на культуру що важливо.

Цей ляп і коментувати не буду.
Ну не ляпайте більше тоді :)
 
В реалиях середины 17 в у Хмельницкого было три возможности: идти под протекторат Турции, реально, в вассалы крымскому хану; опять под Польшу, чем казаки были сыты; под Москву. Был гипотетически и четвертый, - воевать со всеми, но сил уже не было. Имхо, он выбрал оптимальный. Чем была бы Украина в составе Польши? Ее задним двором, восточными кресами, зажопьем . Примерно, как Галычина в 20 м. В составе Турции - северным, холодным зажопьем Блистательной Порты. Поставщиком рабов и местом выпаса скота. Это, собственно, и организовал Дорошенко. И лишь в составе северной империи Малороссия приобрела статус теплого, южного края, поставлявшего империи высшие административные и военные кадры, формировавшего политическую и военную элиты. Мудр был выбор Хмеля
Наверно поэтому Хмельницкий,взяв в плен короля Польши,отпустил его,поцеловав руку.Отверг сейм Польши,к сожалению,договоренности короля и Хмельницкого.А союз с Москвой был вынужденным шагом,из безнадеги.В результате этого шага Украина на три столетия потеряла возможность создания своего государства.Да,те кто присягнул, служили РИ и часто занимали очень высокие посты в данной империи но цена за это была слишком высока.Дорошенко пытался вырваться,у него не получилось.
Нельзя,как делают многие,осуждать Дорошенко и восхвалять Невского или Донского.
 
це не відповідь. у консерватизму є критерії, і якщо людина консерватор вона має відповідати цим критеріям. яким критеріям консерватизму відповідав Лінкольн?
Ну наприклад.
22 августа 1862 года в интервью газете «Нью-Йорк Трибюн» на вопрос, почему он медлит с освобождением рабов, Линкольн ответил:

Моей высшей целью в этой борьбе является сохранение союза, не сохранение или уничтожение рабства. Если бы я смог спасти союз, не освободив ни одного единственного раба, я бы сделал это, и если бы я мог спасти его, освободив всех рабов, я бы сделал это, и если бы мог спасти его, освободив одних рабов, а других не освободив, я бы сделал это. Что я предпринимаю в вопросе рабства и для цветной расы, я делаю потому, что верю, это поможет сохранить союз… Этим я объяснил здесь моё намерение, которое рассматриваю как официальный долг. И не намерен изменять моё часто высказываемое личное желание, что все люди везде должны быть свободны.
Де тут радикалізм? Це слова саме консерватора.

конкретно будь які націоналісти пропагують культурне відродження нації і збереження культурної спадщини країни.
А консерватори не поропагують, а діють :)
також націоналісти протистоять іноземному впливу на культуру що важливо.
Це не націоналізм а здоровий патріотизм.
 
Если бы я смог спасти союз, не освободив ни одного единственного раба, я бы сделал это, и если бы я мог спасти его, освободив всех рабов, я бы сделал это, и если бы мог спасти его, освободив одних рабов, а других не освободив, я бы сделал это.
збереження держави це не консерватизм а здоровий глузд і обов'язок будь якого політика. приклад недоречний.


Де тут радикалізм? Це слова саме консерватора.
звільнення рабів яке призвело до війни це типове радикальне рішення. консервативним рішенням була би відмова від відміни рабства на користь збереження миру.
 
ребятки, что вас вступить в прошлое тянет? Жечь Посполита, Гетьманат, может сразу в племенно-родовой строй?
 
Це не націоналізм а здоровий патріотизм.
"здоровий патріотизм" не є політичною і філософською направленістю. може бути тільки поміркований не радикальний націоналізм. націоналізм чи консерватизм це не абсолютні поняття, а відносні. ті хто звався у 1917 комуністами були соціал-радикалами, а прибічники тимчасового уряду консерваторами, у 1991 комуністи в свою чергу були консерваторами а ліберал-націоналістичні рухи - ліберал-націоналістами. Партія регіонів зараз консервативна партія яка апелює до "стабільності" та "збереження" нинішнього порядку речей...

А консерватори не поропагують, а діють
питання до вас яке потребує чіткої відповіді: партія Єдіная Росія це консервативна партія?
 
И какова же цена? Ну вот, в 1991 м счастье нэзалэжности свалилось на нэню, ну и? Двадцать лет - огромный срок для проявлений потенций и намерений новорожденной державы
Двадцать лет-это капля в море для истории,это много,к сожалению,для нас с Вами.Двадцать лет нами правят бывшие члены КПСС.Все четыре президента -бывшие.Украине независимость досталась,практически,на халяву.Мы благодушно не провели люстрацию.В результате имеем то ,что имеем.
 
Назад
Зверху Знизу