Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.

И опять пвс
Да еще и под пломбу.

И опять пвс
Да еще и под пломбу.
Flashback сказав(ла):Уважаемые пользователи много тарифных счетчиков, через какое время после установки счетчика (тарифного) ХОЭ перевел вас на двухзонный учет? Подписывали ли вы какие-либо договора или доп соглашения или только на акт на установку?
У меня в служебной записке (акте) написано - учет по двухзонной тарификации будет осуществлен после заключения соответствующего договора и с начала учетного периода.
В личном кабинете" rel="nofollow все без изменений....⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Для освітленняДа и зачем он кому-то может понадобиться всё равно ума не приложу!
а чому 10 а не 16? начебто й невелика різниця?Если поставить 10А будет пожар?

Да есть все это. Но договор остался старый.
Сегодня подключили двухзонный счетчик на 380в с тарифом "электроотопление ".
Счетчик вроде "Система".
Посмотрим как будет в работе.
До стационарной проводки еще очень далеко....
Голый участок с фундаментом.
Счетчик висит на опоре и подключена 1 временная розетка для начала стройки.

а чому 10 а не 16? начебто й невелика різниця?
А чому обов'язково ставити діфреле - вони дорогі, нашо нужні?
а нафіга їх кілька ставлять?
а реле напруги - ну от нафіга?
а чому треба використовувати ВВГнГ замість ШВВП? ШВВП дешевший та вкладати його легше
А чо я повинен робити коробки та не заклеювати їх шпалерами?
А чо нізя просто замотати синьою ізолєнтою?
А чо нізя просто скруточкою мідь з люмінієм - воно ж обоє метал?
сотні цікавих простих питаннь, на які електрики чомусь кажуть "так, йди у дупу, не заважай тут"
електрики чомусь кажуть "так, йди у дупу, не заважай тут" (C)Раз уж ті тут раззявил пасть.
тому що треба обирати розумні номіналиа чому 10 а не 16? начебто й невелика різниця?
Тому що це захист споживача від ураження струмомА чому обов'язково ставити діфреле - вони дорогі, нашо нужні?
тому що розділяють протипожежні реле на 300ма та захисні на 30маа нафіга їх кілька ставлять?
Щоб вберегти мережу та прилади від пошкодження від високої напруги при аваріях у мережіа реле напруги - ну от нафіга?
тому що ВВГнг - це провод або кабель, а ШВВП - це шнура чому треба використовувати ВВГнГ замість ШВВП? ШВВП дешевший та вкладати його легше
Тому що розпаєчні коробки треба регулярно перевіряти, а під шпалерами це зробити неможливоА чо я повинен робити коробки та не заклеювати їх шпалерами?
тому що ПВХ ізолента не витримує нагріву, плавиться - виникає коротке замикання і аварія на лінії і як наслідок, можливо, пожежаА чо нізя просто замотати синьою ізолєнтою?
Тому що не можна поеднувати напряму мідь та люміній, бо на місці з'єднання виникає нагрів - і дивисьА чо нізя просто скруточкою мідь з люмінієм - воно ж обоє метал?
тому що треба обирати розумні номінали
для освітлення досить 6А - це трохи більше кіловата.
Тому що це захист споживача від ураження струмом
тому що розділяють протипожежні реле на 300ма та захисні на 30ма
крім того розумним вважається мати декілька реле, щоб пробой у, скажімо, бойлері не знеструмив тобі всю мережу - разом з освітленням та морозильною камерою
Щоб вберегти мережу та прилади від пошкодження від високої напруги при аваріях у мережі
тому що ВВГнг - це провод або кабель, а ШВВП - це шнур
і ВВГнг призначений для прокладання проводки, а ШВВП призначений для під'єднання приладу до розетки і його не мошна використовувати як стаціонарну проводку.
Харківськи реалії показують що гірше ніж ШВВП може бути тілько ПВС
Тому що розпаєчні коробки треба регулярно перевіряти, а під шпалерами це зробити неможливо
тому що ПВХ ізолента не витримує нагріву, плавиться - виникає коротке замикання і аварія на лінії і як наслідок, можливо, пожежа
Тому що не можна поеднувати напряму мідь та люміній, бо на місці з'єднання виникає нагрів - і дивись
вище
от якось так.
це ж все в підручнику написано, йобть.




Zyank сказав(ла):А вопрос нахуя бегать искать автомат на 6 ампер так никто и не развернул. Он дороже ходовіх на 10-16. Для освещения - нахуя искать дороже?!
на практиці воно всьо ***няКое что знал, но єто на практике ***ня.
Не знаю...Я вот как раз один из тех, на ком данные реле срабатывали, поскольку проебланит отключить бойлер, и полез перепаковывать резьбу.

на практиці воно всьо ***ня
і на червоне світло переходять
і руки перед їдою не миють
і єбуться з ким попало
і нічо! ніхто не помер начебто
ну, принаймні, не всі померли.

після того як ти розповів як тебе кілька разів било струмом - я почав значно краще розуміти твою поведінку, це правдаНе передёргивай.
Ті меня прекрасно понял.
И это тоже постная ***ня.на практиці воно всьо ***ня
і на червоне світло переходять
і руки перед їдою не миють
і єбуться з ким попало
і нічо! ніхто не помер начебто
ну, принаймні, не всі померли.