Медикаменти в Україні різко дорожчають

Статус: Offline
Реєстрація: 19.03.2011
Повідом.: 204
Медикаменти в Україні різко дорожчають

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Девальвація гривні та нові антикризові закони, що набрали чинності 1 квітня, вже б’ють по кишені українців. Дається взнаки і запровадження ПДВ на ліки."Сказати, що я обурений – це дуже м’яко. Два тижні тому я купував "Prestarium" (препарат від серцево-судинних захворювань) за 74 гривні, а нині мені кажуть заплатити на сто гривень більше", - гнівно заявив DW відвідувач однієї з львівських аптек, 67-річний Михайло Божик. Кілька років тому співрозмовник переніс інфаркт і тепер ліки, що доводиться купувати двічі на місяць, стали життєво необхідними для пана Михайла. "Це третина моєї пенсії – лише один медикамент. Виходить – простіше змиритися і чекати смерті", з болем каже чоловік.
Таких як пан Михайло, збентежених і обурених хворих є чимало. Ціни на імпортні ліки у львівських аптеках, як і в інших регіонах, зросли на 30-40 відсотків. "Деякі препарати ми взагалі не виставляємо, бо дистриб’ютори вказали нові ціни, що більші удвічі попередніх закупів, - каже у розмові з DW провізор Наталія Козачук. Ціни зросли у всіх регіонах, десь більше, а десь менше. Люди не приховують роздратованості, бо не хочуть змінювати медикаменти на вітчизняні аналоги, які часто є сумнівної якості".
 
а по е..лу дать за саботаж революции ?
 
Кому? Немецкой Дойче Веле или пенсионеру Михайло Божику? Таки наверное пенсионеру, подыхать он собрался саботажник.
 
а по е..лу дать за саботаж революции ?

конкретизируй где ты увидел саботаж к революции??? Какое право ты имеешь так говорить, когда бедным пенсионерам не хватает денег на лекарства!!! Пас....куда
 
74 гривны, плюс девальвация 50%, плюс НДС 7% - удорожание на 100 грн? Не надо путать тёплое с мягким, просто очередной ******* решил нажиться в условиях неопределённости.
 
ждем комментариев в духе "зарабатывай больше" - А ты не болей!
 
А бензин дорожает, а продажи падают, а зарплату работникам повысить из-за гиперинфляции и т.д. и т.п. Это экономика, сейчас все как снежный ком покатится.
 
Останнє редагування:
да. эт жопа. сегодня покупала ребенку противовирусное. подорожало в 2 раза....
 
Блять... Мы таки все умрём...
Интересно, а как выживали без современных лекарств 100 лет назад?
Это ж пиздец какой то... Дохли на ходу, как мухи...
 
в светлое будущее попадут немногие
 
Ну так вчера и была средняя смертность 32 года. Думаю, что и завтра будет примерно такой же.
Тихонько садитесь и ожидайте. Умрёте в независимой и гордой стране
 
Из древних: "Завтра не наступит никогда. Есть только сегодня" (с)
А на сегодня у великого Пу ситуация сильно не радужная.
Даже Кабаева не спасает.
Так что мечтайте о завтра. Счастливо. И продолжайте пускать сопли рашизма.
 
Все лекарства подорожали. Кроме этого еще добавили 7% НДС в свете новых экономических реформ. И за что и зачем мы боролись? Смертность в Украине и так велика. Теперь будет еще выше.
 
точно
но б..ть, при растаможке коррупция не ушла
 

Ну насправді погано виживали, середня тривалість життя була меншою навіть за теперішню українську. Не кажучи вже про 80+ років у цивілізованому світі.
До того ж є ще одна проблема - антибіотики та гормональні препарати з-за яких всілякі віруси та бактерії проходять пришвидчений природній відбір та мутують. Якщо сьогодні забрати у людства сучасні ліки, то смертність буде ще більшою, ніж роки тому - бо теперішні віруси та інфекції вже давно імунні до старих ліків.
 
Смертность в Украине и так велика. Теперь будет еще выше.

Ну так в России все шоколадно, да?

Радужность ситуации познаётся в сравнении.

Вот вам график, сравнивайте и не выпрыгивайте из трусов.

 
на современные лекарственные препараты так же легко подсаживают, как и на колбасу... стоит только начать их принимать... фарминдустрия шлепает их в неимоверных колмчествах, но болезни почему-то не исчезают