Тут могла бути ваша реклама
  • Автор теми Автор теми Пошляк
  • Дата створення Дата створення
Да добрий,мені хлопці на роботі з Масандри привозили пару бутилок.Но шось він ,як зараз пом'ятаю,рази в три був дорожчий за .того шо в магазинах міста тоді був.Це середина 90-х.

...плюс копитні хлопців
[/QUOTE]
Не тот случай,то типа презент был.Они грузились на заводе фурой и там брали.
 
Слабаки... :D
IMG_20260622_163640_compress63.webp
 
Шо ми відім. Два пузиря для трігади, флакон мінєралкі для тебе і пузирік слабоалкашкі. Ето єслі тєбя размотаєт мінєралка і потрєбуєцца шото посур'йознєй.
Дома еще один флакон надпитий дожідается а ти травісь отой мочой..да. і трігади уже нема..мне вручіли черную метку ииотправілі в ссилку..навсегда..
 
Дома еще один флакон надпитий дожідается а ти травісь отой мочой..да. і трігади уже нема..мне вручіли черную метку ииотправілі в ссилку..навсегда..
Ты хоть закусь купи. Сдохнешь ведь :D
 
Дома еще один флакон надпитий дожідается а ти травісь отой мочой..да. і трігади уже нема..мне вручіли черную метку ииотправілі в ссилку..навсегда..
Ну хоть нє трахнулі. 🤣😋
Рєзюмірую. Такіх кваліфіцірованих работніков хуй дє нАйдеш у Польше. Як послалі так отсосут.....отсослут.....отсошлют. О.
 
Єжєднєвне прибухіваніє нівєлірує вашу біготню по лагєрю кажу🤧
Ві доктор?
Я вам скажу по сєкрєту. Нє угадалі. Сілових показатєлі збільшилась на 30 процентів. Ну аикардіо так і залишилось на том же рівні. Бо бєгать я нєнавіжу. Ето контрпродуктівно і травмоопасно.
 
Ві доктор?
Я вам скажу по сєкрєту. Нє угадалі. Сілових показатєлі збільшилась на 30 процентів. Ну аикардіо так і залишилось на том же рівні. Бо бєгать я нєнавіжу. Ето контрпродуктівно і травмоопасно.

Я практік. 🤧 на вашой продолжитєльності жизні це не скажецця увіс
 
Я практік. 🤧 на вашой продолжитєльності жизні це не скажецця увіс
Я, як практікующій очєвідєц, отвєцтвєнно заявляю. Єслі вас раз'єбал інсульт - нє давайтє вєтєрінарам з скорой сєбя спасті. Самі будєтє мучіцца і родних будєтє мучіть. Інфаркт - нєхай спасають.
 
Назад
Зверху Знизу