Збір на FPV! Спільнота Стерненка

Лавочка Форева.

  • Автор теми Автор теми Пошляк
  • Дата створення Дата створення
IMG_20260622_161027.webp
Да я бачив,кажись Фастов робить.
 
[/QUOTE]
Якій він добрий, цей Мускатєль. 😋
Да добрий,мені хлопці на роботі з Масандри привозили пару бутилок.Но шось він ,як зараз пом'ятаю,рази в три був дорожчий за .того шо в магазинах міста тоді був.Це середина 90-х.
 
Да добрий,мені хлопці на роботі з Масандри привозили пару бутилок.Но шось він ,як зараз пом'ятаю,рази в три був дорожчий за .того шо в магазинах міста тоді був.Це середина 90-х.
[/QUOTE]

...плюс копитні хлопців
 
Да добрий,мені хлопці на роботі з Масандри привозили пару бутилок.Но шось він ,як зараз пом'ятаю,рази в три був дорожчий за .того шо в магазинах міста тоді був.Це середина 90-х.
[/QUOTE]
Та я хз. Написано - Болград бадяжит і шо там може буть молдавське сусло.
 
Назад
Зверху Знизу