Статус: Офлайн
Реєстрація: 03.01.2025
Повідом.: 3681
Реєстрація: 03.01.2025
Повідом.: 3681
Да добрий,мені хлопці на роботі з Масандри привозили пару бутилок.Но шось він ,як зараз пом'ятаю,рази в три був дорожчий за .того шо в магазинах міста тоді був.Це середина 90-х.
...плюс копитні хлопців
[/QUOTE]
Не тот случай,то типа презент был.Они грузились на заводе фурой и там брали.