Тут могла бути ваша реклама

Лавочка Форева.

  • Автор теми Автор теми Пошляк
  • Дата створення Дата створення
Жучків на полі дохуя, і всі єбуться.
IMG_20260622_114545.webp

 
Сьодня била робота над помилкАмі.
Купів я, значить, учора ввечері сіську Зібєрта Баварія(дєдушкє прівєт). І нє фатіло. Бо пляшечка 1.75.
Сьодня купів дві.
Тебе брешут,вБаварии нет такого пива.Для работи над помилками,попроси супругу,пусть вместе с кофе и шоколадом вышлет тебе баночек пять немецкого пива,по цене больше одного ойро.
 
Тебе брешут,вБаварии нет такого пива.Для работи над помилками,попроси супругу,пусть вместе с кофе и шоколадом вышлет тебе баночек пять немецкого пива,по цене больше одного ойро.
Ти не зрозумів. Щяс сфотаю.
 
Сьодня била робота над помилкАмі.
Купів я, значить, учора ввечері сіську Зібєрта Баварія(дєдушкє прівєт). І нє фатіло. Бо пляшечка 1.75.
Сьодня купів дві.
Ты знаешь у меня сегодня тоже била робота над помилкамі.Тяжко мне в 33-35 градусну жару пити обичне пиво, сьогодні перейшов на alkoholfrei.Тіпа такого.
IMG_20260622_150955.webp
 
QUOTE="СИНЯR ПТИZА, post: 72434978, member: 458804"]
Жучків на полі дохуя, і всі єбуться.
IMG_20260622_114545.webp


[/QUOTE]
Мабудь теж з похмілля ,як Северний.
 
Назад
Зверху Знизу