Збір на FPV! Спільнота Стерненка
  • Автор теми Автор теми Пошляк
  • Дата створення Дата створення
Била у мене мисля з ранку соточку коньячку потягнуть.. но тоди яби до праці точно не пішов би..я ща лежк собі у теньочку.. годинкі тикают..пенешкі капают..и Чеха работать заставілі..хахаха . Як то мені радісно осозновати..:іржач::іржач:
IMG_20260622_113800_compress16.webp
IMG_20260622_113810_compress41.webp
Шо то ви закопуєтє? Калєндарь?
 
Сьодня била робота над помилкАмі.
Купів я, значить, учора ввечері сіську Зібєрта Баварія(дєдушкє прівєт). І нє фатіло. Бо пляшечка 1.75.
Сьодня купів дві.
 
Сьодня била робота над помилкАмі.
Купів я, значить, учора ввечері сіську Зібєрта Баварія(дєдушкє прівєт). І нє фатіло. Бо пляшечка 1.75.
Сьодня купів дві.

Боюсь думать шо буде завтра.
 
Тіьфу на вас. Ви походу і не знаєте що таке любоффф..
Повашому ето навроді таково 🤧

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Хуйня. На поршакє єсліби рассєкалі. 70-х років. Ото да. А ето - гувно.
Ето мойо особистоє мнєніє. Із совкового автопрому нєт ніхуя, шоби било нє просто вау, а даже - ну нічотак.
 
Назад
Зверху Знизу