Статус: Офлайн
Реєстрація: 28.09.2007
Повідом.: 20384
Реєстрація: 28.09.2007
Повідом.: 20384
Re: Коронавирус (БФ)
Ага, і хуй 7,62 у діаметрі. Немає прямих доказів - нема довіри
**************
Ах ты ж пиздуняра!!!! Это как у товарища Дельту диагностировали?!!!!
«блябудуяэтодельтабыла»?!
так звісно ж він в мене є, бо я тиждень пацював з тим, хто хворів Дельтою - їли водній кухні, посуд був спільний (мили звісно ж гарячою водою) і їздили водному авто.
Я досі в нормі, а товариш теж перестав жувати соплі та кашляти.
Ага, і хуй 7,62 у діаметрі. Немає прямих доказів - нема довіри
**************
Ах ты ж пиздуняра!!!! Это как у товарища Дельту диагностировали?!!!!
«блябудуяэтодельтабыла»?!




