Статус: Офлайн
Реєстрація: 05.06.2007
Повідом.: 3172
Реєстрація: 05.06.2007
Повідом.: 3172
Бідний айсмен! Перший "трезвєннік" пелотону - і свій перший гран-прі виграв там, де замість шампанського - солодка шипучка




