ДТП на Сумской (18+)

Кого Вы считаете виновным в данном ДТП?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1882
Нотлокал в результате подтасовок,манипуляций фактами и каких то мифических умозаключений даже вывел скорость зайки в момент пересечения перекрестка,что то около 80 кмч:рл:
вероятно с надеждой подвести зайку под 9ый админпротокол?

А-бал-деть :кручусь: Сам придумал такое? Шо вы там в Харькове курите? Один в цифрах статистики ДТП по итогам года разобраться не может, другой сам выдумывает выводы, основываясь на одном слове/цифре.

Перечитай сообщение, там написано про 85 км/ч на повороте, за десятки метров от перекрестка.
А учитывая среднюю скорость, ускоряющейся Зайцевой, на этом участке в 98 км/ч, скорость на перекрестке достигает 111 км/ч !!!
 
Для всех, кто пишет, что дронов "не убедился", "не посмотрел" - попробуйте определить скорости двух авто, едущих (поднимающихся) с площади в сторону Сумской и о их "намерениях" на расстоянии 100 м от перекрестка хотелось бы послушать.
Ролик снят днем, так как вечером только свет фар в основном и виден.



Светлое авто скорость 45-50 км/ч, темное - 55-60 км/ч с замедлением от УкрСиббанка (темное позже) На первых секундах, проехал темный автомобиль на скорости 60 км/ч
 
Далеко - це більше 300 метрів і буде називатись недостатня видимість в сутінках. А 50 метрів - це недалеко. Чому треба дивитись поперечних, читай небезпека для руху в ПДР, терміни.

300 метров - это в направлении движения, а не поперёк.
 
Цитата:
-----------
Допис від fraddy
Далеко - це більше 300 метрів і буде називатись недостатня видимість в сутінках. А 50 метрів - це недалеко. Чому треба дивитись поперечних, читай небезпека для руху в ПДР, терміни.
-----------
300 метров - это в направлении движения, а не поперёк.
https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=4947806&page=2435#post62231122
Внизу на картинці підручника для автошкол тобі підкресленя від харківської професури.
 
Внизу на картинці підручника для автошкол тобі підкресленя від харківської професури.

Та то всё понятно. Ты мне скажи, назад тоже нужно на триста метров смотреть?

А то будешь ехать 50, может и меньше, притормаживать на зелёном светофоре шоб оглянуться по сторонам на триста метров, а тебя зая на скорости 100 лупанёт сзади и затолкает аж на противоположную сторону перекрёстка.

Признаешь себя виновным, али нет?
 
Светлое авто скорость 45-50 км/ч, темное - 55-60 км/ч с замедлением от УкрСиббанка (темное позже) На первых секундах, проехал темный автомобиль на скорости 60 км/ч


Видео подтверждает то, что зайцеву, едущую 100+ км\ч, с такого ракурса было сложно идентефицировать, как опасность на перекрестке. Вот дронов и попал.


Дурацкий перекресток. И светофоры там с знаками поставлены "по деби..ному":незнаю:
 
Та то всё понятно. Ты мне скажи, назад тоже нужно на триста метров смотреть?

А то будешь ехать 50, может и меньше, притормаживать на зелёном светофоре шоб оглянуться по сторонам на триста метров, а тебя зая на скорости 100 лупанёт сзади и затолкает аж на противоположную сторону перекрёстка.

Признаешь себя виновным, али нет?
Про заднього в мене кілька піклувань: зіборонено різко гальмувати, заборонено вводити в оману покажчиками повороту, заборонено перешкоджати обгону і т.д.
А у заднього має бути в цій ситуації такі безпекові умови:
безпечна дистанція — відстань до транспортного засобу, що рухається попереду по тій самій смузі, яка у разі його раптового гальмування або зупинки дасть можливість водієві транспортного засобу, що рухається позаду, запобігти зіткненню без здійснення будь-якого маневру;
безпечна швидкість — швидкість, за якої водій має змогу безпечно керувати транспортним засобом та контролювати його рух у конкретних дорожніх умовах;
Я особисто, задніх/бокових сканую завжди і скрізь по дзеркалах і для переконання головою мертву зону. Такі справи.
 
совсем тупые дурачки думают, что уголовная ответственность - это как детская игра.
до вирока суду нема винуватого.
якщо ти адвокат, то розумієш різницю між запобіжним засобом та вироком з відсидкою.
 
у заднього має бути в цій ситуації такі безпекові умови:
безпечна дистанція — відстань до транспортного засобу, що рухається попереду по тій самій смузі, яка у разі його раптового гальмування або зупинки дасть можливість водієві транспортного засобу, що рухається позаду, запобігти зіткненню без здійснення будь-якого маневру;
безпечна швидкість — швидкість, за якої водій має змогу безпечно керувати транспортним засобом та контролювати його рух у конкретних дорожніх умовах;
та невже? а чого ти не впевнився, чи дотримався він безпечної дистанції та швидкості? не впевнився - винен.
як і Дронов, на твою думку. адже зайцева мала їхати з безпечною швидкістю та зупинитись на червоне.
отут ви і палитесь, відмазувачі зайцевої.
 
Видео подтверждает то, что зайцеву, едущую 100+ км\ч, с такого ракурса было сложно идентефицировать, как опасность на перекрестке. Вот дронов и попал.


Дурацкий перекресток. И светофоры там с знаками поставлены "по деби..ному":незнаю:

Идентифицировать надо было на включении зеленого, а в том случае похоже (естественно, утверждать не могу), что либо вовсе не смотрел вправо, либо смотрел еще перед желтым сигналом минимум за 4 сек до столкновения.

Не перекресток дурацкий, ездят "по деби..ному"
 
Допис від fraddy
Про заднього в мене кілька піклувань: заборонено різко гальмувати, заборонено вводити в оману покажчиками повороту, заборонено перешкоджати обгону і т.д.
у заднього має бути в цій ситуації такі безпекові умови:
безпечна дистанція — відстань до транспортного засобу, що рухається попереду по тій самій смузі, яка у разі його раптового гальмування або зупинки дасть можливість водієві транспортного засобу, що рухається позаду, запобігти зіткненню без здійснення будь-якого маневру;
безпечна швидкість — швидкість, за якої водій має змогу безпечно керувати транспортним засобом та контролювати його рух у конкретних дорожніх умовах;
-----------
та невже? а чого ти не впевнився, чи дотримався він безпечної дистанції та швидкості? не впевнився - винен.
Мої обов"язки, при тупаку задньому, я тобі виділив. Чому я маю виконувати обов"язки заднього?
як і Дронов, на твою думку. адже зайцева мала їхати з безпечною швидкістю та зупинитись на червоне.
отут ви і палитесь, відмазувачі зайцевої.
Я не знаю, що мала Зайцева робити, коли я говорю про Дронова. Він повинен був переконатись в... після загоряння зеленого, а потім починати дозволений рух.
 
Я не знаю, що мала Зайцева робити, коли я говорю про Дронова. Він повинен був переконатись в... після загоряння зеленого, а потім починати дозволений рух.
та спікся ти. Зайцева повинна робити те, що і водій позаду - виконувати ПДР.
а всі твої намагання знайти правду випливли зовні.
там ПДР, а тут повинен був саме Дронов, а не Зайцева.
марно ти так довго вдавався притомним шукачем правди.
 
Мої обов"язки, при тупаку задньому, я тобі виділив. Чому я маю виконувати обов"язки заднього?
чому Дронов мав виконувати обовязки Зайцевої? адже він їхав на зелене, а вона на червоне з перевищенням швидкості?
 
чому Дронов мав виконувати обовязки Зайцевої? адже він їхав на зелене, а вона на червоне з перевищенням швидкості?
А як обов"язки Дронова впливають на обов"язки Зайцевої, ну і навпаки? Окремо собі напиши, що мала робити Зайцева і не зробила, а що Дронов - і не зробив? Окремо - зрозумів? Потім порівняєш із рішенням суду.
 
та спікся ти. Зайцева повинна робити те, що і водій позаду - виконувати ПДР.
а всі твої намагання знайти правду випливли зовні.
там ПДР, а тут повинен був саме Дронов, а не Зайцева.
марно ти так довго вдавався притомним шукачем правди.
Слухай, не турбуй мене всякою хєрнею?
Дякую.
 
за скільки метрів Зайцева була перед своїм світлофором з червоним, коли Дронову було зелене світло?

Вот в этих местах они были при включении зеленого Дронову и красного Зайцевой. (стоп-линия для лексуса, сразу за столбом)

bbcj7g.jpg


Как стояли светофоры еще недавно

Mechnykova_2011.jpg
 
Назад
Зверху Знизу