Звонки от коллекторов

Це - бiда. Мова наповнюється скороченнями слiв, а дiалектичнi слова забруднюють мову. З часом справжня мова зникне.

Це розвиток. Мова отримує нові слова, на ті речі, наприклад яких не було досі.
От наприклад Мессенджер - це що погане слово?

Все добре. Ретрогради, не заважайте мові жити :)

А про справжню мову...ти гадаєш мова неандертальців мала б дійти до нашого часу в своєму первозданному вигляді?
 
ХЗ, переважна більшість цих сервісів дуже економить час.
І я не ретроград, залюбки користуюсь новітніми досягненнями цифрового світу.

От вирішив з наступної заправки заправляти авто безготівково не виходячи з авто через ВОГПЕЙ.

мне не приятна сама мысль, что всю мою жизнь и мои действия можно расписать посекундно. Где что купил, де почесался, и т.д.
 
3-й год наяривают коллекторы разных фирм на мой номер и спрашивают даму которую я знать не знаю, обращался в банк с данной проблемой, ответили моего номера в их базе нет, а коллекторы продолжают атаку, обратился в полицию, мне дали понять что никто этим заниматься не будет и я даже не стал писать заявление.
А нужно написать, над вами совершают психологическое насилие, от которого вы испытываете страшные мучения.
 
Уважаемые админы! Димокс. Скажите, как заблокировать уёбка недалёкого? Для вас не достаточно таких голословных оскорбительных постов для блокировки пользователя? Клеветы? Для вас ничего не стоило блокировать меня не раз за мысли, а с этим идиотом в каждой теме приходится огрызаться.

Че разнылся? Списити-памагити - это интернет и тут могут послать внезпно накуй :D
 
мне не приятна сама мысль, что всю мою жизнь и мои действия можно расписать посекундно. Где что купил, де почесался, и т.д.

А ты не чешись перед камерой, хотя есть люди, которым это нравится :D
 
Це розвиток. Мова отримує нові слова, на ті речі, наприклад яких не було досі.
От наприклад Мессенджер - це що погане слово?

Все добре. Ретрогради, не заважайте мові жити :)

А про справжню мову...ти гадаєш мова неандертальців мала б дійти до нашого часу в своєму первозданному вигляді?

А як щодо "швабрики", "кульбiтка", "канапка", тощо...
Що це за смiття?:незнаю:
 
мне не приятна сама мысль, что всю мою жизнь и мои действия можно расписать посекундно. Где что купил, де почесался, и т.д.

Фобії то інше.
Зараз психологи розрулюють такі питання досить ефективно.

Проте це твоя особиста справа.

Колись модно було жити без мобільного телефону.
Потім без соц мереж.

А сьогодні всі ті протестувальники в соц мережах через мобільний сидять все одно :)
 
А як щодо "швабрики", "кульбiтка", "канапка", тощо...
Що це за смiття?:незнаю:

От ба як. Виявляється ти не відрізняєш пропаганду від справжніх слів.
Ти ще "залупівку" та "стрипездика" згадай.

Слід розрізняти питомі українські слова й ті, що були частиною радянської пропаганди для висміювання української мови. Ці речі, насправді, придумували радянські КВН-ники: "спалахуйка"(запальничка), "розчепірка" (парасоля), швабрики (сірники) – все це вигадано. Кожне слово треба подивитися в словнику, щоб зрозуміти звідки ноги ростуть.
 
А что тут реагировать? Я, если не понимаю, кто и зачем мне звонит, просто, не отключая разговор, откладываю телефон в сторону и продолжаю заниматься своими делами. Однажды какой-то вася сам с собой так 38 минут проговорил.

:браво: Тоже вариант :D
 
Единственное что я понял, что Лайт Ягами это - Арнольд, и что он должен денег, вернее его баба, которая взяла деньги в банке, и оставила его номер, потому что он её бросил, а он хочет её вернуть, а деньги оставить себе, и поэтому здесь так сильно возмущается, ТАК? :цехф:
 
Неможливо змiнити мову за 20 рокiв, як це намагаються зробити зараз.

А хто її змінює? :незнаю:
Вона сама змінюється.
Молодь почала нею користуватись - мова насичується словами яких досі не було, і які потрібні молоді.

Це - розвиток!

Намагатись зробити - це тримати її в заперті і не дозволяти розвиватись.
Мовою ніхто не займається зараз. Самі люди її розвивають та адаптують під час.
Я лише зустрічаю роз'яснення як позбуватись русизмів та просте, типу "на протязі \ протягом" :)
 
Назад
Зверху Знизу