Звонки от коллекторов

Нарешті зараз люди припиняють соромитись української мови.
Саме зараз руйнується совєцькій (не виправляй, саме так) міф і пропаганда - що українська мова - мова селюків нерозвинених. А русскій ізик - ізик гарадской інтєлігєнціі і інженєрав.

Все. Це вже впало. Зараз пішов сніжний ком накручуватись з популярізацією української серед населення. Де саме населення і є популярізатором :клас:
 
Нарешті зараз люди припиняють соромитись української мови.
Саме зараз руйнується совєцькій (не виправляй, саме так) міф і пропаганда - що українська мова - мова селюків нерозвинених. А русскій ізик - ізик гарадской інтєлігєнціі і інженєрав.

Все. Це вже впало. Зараз пішов сніжний ком накручуватись з популярізацією української серед населення. Де саме населення і є популярізатором :клас:

Шановний, а де ти тут політику побачив?
Ти впевнений що ти розумієш значення слова "політика"?

Мдя....
 
Шановний, а де ти тут політику побачив?
Ти впевнений що ти розумієш значення слова "політика"?

Та ты что слепой, Юлька - сучка деньги взяла, а телефон Арнольда оставила, а он баллотироваться в президенты хотел, а теперь всё, теперь мучается и оправдывается, подстава одним словом.(( :D

?t=51
 

Ану, скажи мені, як ти розумієш слово "політика"?
Тільки не зливайся, прошу тебе!

Якi люди?:незнаю:
В мову насипали купу смiття, переважно - з польської :рл:

Типова жіноча реакція на факти :)
Немає більше бажання щось доводити.
 
А что тут реагировать? Я, если не понимаю, кто и зачем мне звонит, просто, не отключая разговор, откладываю телефон в сторону и продолжаю заниматься своими делами. Однажды какой-то вася сам с собой так 38 минут проговорил.

:іржач:

 
Вопросы и события свзяанные с деятельностью государства, а не отдельного гражданина.

На, вивчай

Полі́тика (від грец. πολιτική — діяльність самоуправління у полісі (місті-державі), а подалі — «мистецтво управління» державою і суспільством) — діяльність з управління та керівництва суспільством на основі публічної влади.
 
Полі́тика (від грец. πολιτική — діяльність самоуправління у полісі (місті-державі), а подалі — «мистецтво управління» державою і суспільством) — діяльність з управління та керівництва суспільством на основі публічної влади.
да ты за..л со своей политикой... тема про коллекторов...
 
На, вивчай

Полі́тика (від грец. πολιτική — діяльність самоуправління у полісі (місті-державі), а подалі — «мистецтво управління» державою і суспільством) — діяльність з управління та керівництва суспільством на основі публічної влади.

А шо я не так сказал?
Называется "смотрю в книгу вижу фигу"

Ти бовдур, я про мову розмовляв з Сніжною. А ти вже на політиці йобнувсь схоже.

Долбоебом был, долбоебом остаешься, долбоебом, судя по всему, помрешь...
 
Долбоебом был, долбоебом остаешься, долбоебом, судя по всему, помрешь...
лососни тунця

jah7bh.jpg
 
Если выплатил тело и половину процентов,можно смело гнать их нах уй.А если долги в виде штрафов то можно спустить с лестницы.
 
Меня, если честно, в этих каллекторах удивляет факт их существования.
Раз они работают значит люди ведутся.

Что подтверждает мои слова о юридической безграмотности
 
Назад
Зверху Знизу