Збільшити обсяги мобілізації...

По темі - ну здрасті.
По мене ж тут модна була легенда що я крім навозу і в землі копатись і всяких супутніх речей нічо в житті не бачила.
От трактор бачила)
Не здивуюся, якщо Лєніна також бачила.
 
Мені можете не розповідати, я росла в родині тракториста :-) Та й зараз трактор є :)
Минулого року ледве пальці не віддавили - прицеп чіпляла. Вважаю, пощастило :)
Сунь палец(с)
Мало ли где родился при совке и у крестьян рождались и изобретатели и трактористы а вместе мы народ из тех же вот ворот, главное сноровка и ТБ
 
А він у мавзолеї в гробу лежить чи ні? Якось ніколи не задумувалася над цим.
Не помню. Был однажды, в середине 80-х, зрение не айс, а очки тогда ещё не носил. Плюс полумрак (подсветка).
 
Подсветка светодиодная, RGB?
Хотя, там вероятнее KGB.
Да какие LEDы в '87-м?

А парни в одинаковых ботинках, да, сканировали визуально очередь, пацану рядом со мной (громко пи3дел лишнего) пощупали карманы на всякий.
 
А він у мавзолеї в гробу лежить чи ні? Якось ніколи не задумувалася над цим.
Да лежит
В 57 году у него были руки съёмные, а в 62 году уже не съёмные то есть трупы куклы меняли, я не видел но крестному верю, атак да ленин лежит типа и вроде как до сих пор в зиккурат идут экскурсии
 
А який вік він хотів побачити? Він про середній вік в країні, взагалі, в курсі?
воно якби взагалі неважливо чого він хоче. через рік ще знизять вік призову, і через два знову знизять... і так колись дійде до 18 років.
воювати будуть всі. а то ти диви, бухати і плясати на вечірках всю ніч сили є, а в окопі сидіти не може)
 
Та ладно, женщины смогут перейти на сельскогоспадарчий уровень, я думаю их принудят из города пойти в поля, только они об этом не думают,когда кричат " всем на фронт серуны!!!!"
та вони потім будуть кричати - всім в поля... а коли кричати вже буде ні на кого, зберуть речі і поїдуть в Польщу)
 
Назад
Зверху Знизу