Статус: Офлайн
Реєстрація: 25.12.2014
Повідом.: 6917
Реєстрація: 25.12.2014
Повідом.: 6917
да ...тємнєет а Гєрмана,шоВ маГазін побєгг,фСє нєдд
Надо біло посілать Рудольфа - он бєгаєд бістрєє Гєрмана. 




перорально