Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

Дивіться хлопці шо найшла😳


Как же это романтично 🌴🌊

Чертовы извращенцы.
Screenshot_20240323_221137_Instagram.jpg
 
Останнє редагування:
шоколадных зайцев походу еще не завезли. пока только дедам морозам можно головы откусывать и выкидывать.
Ой здрасьтє, пропажа 😳 Як це не завезли, якшо валом їх куда не глянь🤷‍♀️
 
Океана у меня нет, только море. Не влазят длинные видосы, только секунд 10 примерно.


спасибо. после двух дней без благ цивилизации приятно посмотреть на красоту.
 
то ж за деньги. в Тафель зайцы после Истера попадут только, обездоленным на радость.
Я один відосік виділа, як ото з мусорок собирають барахло і щасливі фастаються цим... мамадарагая🤦‍♀️ там навєрно ціла комната завалена всім шо не попадя... зачім? 🤷‍♀️
 
Я один відосік виділа, як ото з мусорок собирають барахло і щасливі фастаються цим... мамадарагая🤦‍♀️ там навєрно ціла комната завалена всім шо не попадя... зачім? 🤷‍♀️
потому что хочется
без цели, просто импульсивно понравилась фиговина и похомячил домой
у нас таких тоже хватает
забыла сфоткать в Варшаве мусорный бак для одежды и обуви,
такая конструкция прикольная, как в почтовом ящике
туда закинуть можешь, а что-то достать нет
 
потому что хочется
без цели, просто импульсивно понравилась фиговина и похомячил домой
у нас таких тоже хватает
забыла сфоткать в Варшаве мусорный бак для одежды и обуви,
такая конструкция прикольная, как в почтовом ящике
туда закинуть можешь, а что-то достать нет
А бак тот на колесах или прикручен?
 
потому что хочется
без цели, просто импульсивно понравилась фиговина и похомячил домой
у нас таких тоже хватает
забыла сфоткать в Варшаве мусорный бак для одежды и обуви,
такая конструкция прикольная, как в почтовом ящике
туда закинуть можешь, а что-то достать нет
Баки такі я знаю, самІ в них складаєм, буває😳 а в Поленді їх повно, шо єсть удобно очінь. А шоб на улицях щото лежало - ніц нєма 🤷‍♀️
 
бытовую те
Я один відосік виділа, як ото з мусорок собирають барахло і щасливі фастаються цим... мамадарагая🤦‍♀️ там навєрно ціла комната завалена всім шо не попадя... зачім? 🤷‍♀️
бытовую технику нам потом везут и продают по цене чуть дешевле новой китайской . ето целый бизнес
 
❗️У Канаді починають велике скорочення біженців: більшість залишиться без роботи.

Країна потерпає від напливу мігрантів, через що влада вирішила скоротити (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) кількість іноземців на своїй території. Цей процес почнеться вже цієї весни і триватиме на протязі трьох років. Планується зменшити кількість біженців як мінімум на 480 000 людей.

Для трудових мігрантів перша хвиля скорочень має пройти вже цьогоріч до 1 травня. Канадські роботодавці будуть вимушені відмовити в роботі багатьом іноземцям. Виняток зроблять для двох сфер зайнятості, в яких Канаді бракує власних кадрів – охорони здоров'я та будівельної галузі.
 
❗️У Канаді починають велике скорочення біженців: більшість залишиться без роботи.

Країна потерпає від напливу мігрантів, через що влада вирішила скоротити (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) кількість іноземців на своїй території. Цей процес почнеться вже цієї весни і триватиме на протязі трьох років. Планується зменшити кількість біженців як мінімум на 480 000 людей.

Для трудових мігрантів перша хвиля скорочень має пройти вже цьогоріч до 1 травня. Канадські роботодавці будуть вимушені відмовити в роботі багатьом іноземцям. Виняток зроблять для двох сфер зайнятості, в яких Канаді бракує власних кадрів – охорони здоров'я та будівельної галузі.
Успеть за копийчатами!

IMG-20240323-WA0035.jpg
 
У в інеті гляньте , повно фото. Возлі мене немає🤷‍♀️
бытовую те

бытовую технику нам потом везут и продают по цене чуть дешевле новой китайской . ето целый бизнес
Ну то профі, а я про обичних наших.
❗️У Канаді починають велике скорочення біженців: більшість залишиться без роботи.

Країна потерпає від напливу мігрантів, через що влада вирішила скоротити (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) кількість іноземців на своїй території. Цей процес почнеться вже цієї весни і триватиме на протязі трьох років. Планується зменшити кількість біженців як мінімум на 480 000 людей.

Для трудових мігрантів перша хвиля скорочень має пройти вже цьогоріч до 1 травня. Канадські роботодавці будуть вимушені відмовити в роботі багатьом іноземцям. Виняток зроблять для двох сфер зайнятості, в яких Канаді бракує власних кадрів – охорони здоров'я та будівельної галузі.
Ожидаємо🤷‍♀️
 
Назад
Зверху Знизу