Вышла свежая серия приключений военкома.

Коли полковник лазив по передку у чкості коригувальника артилерії в 14му, а командирами армат були пенсіонери майор та підполковник, ти будеш розказувати на кому трималось? Розказати куди стріляли мобілізована більшість? Чи може розказати як мобілізовані пробивали проводку в танках та бехах викрутками та електродами, аби не йти на штурм Ясинуватої і тоді за ричаги сідали полковник, підполковники і капітани з майором?

А ось вам хуй на всю морду - ЗСУ мають бути скорочені на 100т ОС і 100т посад відповідно... всьо розходьтесь, кормити ЗСУ не хочуть - будемо годувати рашенків.

Не сміши про блигаду - зброд ніколи не був бригадою, навіть самий тактикульний. Без керування 50т = сброд як в базарний день, тільки зі зброєю. Яке керування в ціїї бригади, хто знає свої маневри, чи є план дій на випадок Ч в бригади?
1 я не писал нигде про то, что резервисты должны занимать керивны посады.
2. Я как раз репетую за качественную подготовку, а не нынешнюю протирку штанов
3. Я те могу рассказать за то, шо бывало и так, шо ни одного кадрового, и мобики впрягались как могли
4. Есиб слоны не тянули, не было бы 7 волн мобилизации. Даже войны бы не было, если бы кадровые не проебали и не пропили все. Слонам столько пропить и проебать и не снилось. Так шо нечего тянуть одеялко на кадровых. Слоны вытянули куда больше их способностей. Кадровые в сути сами же расхуярили армию, и отработали в 14_17годах этак на 20% потолок. Я считаю, что это ненормально. И так быть не должно. А то как послушать, так одни полковники да генералы воевали и геройствовали. А во всех проебах виноваты слоны. Правду говорят
рашкинской в поговорке: города берут герои-генералы, а сдают их пидарасы-рядовые
 
ти мало бачив полігонів значить.

Ти бачив ділянку для стрільби з гвинтокрила - коли тоїть на стапелях тушка від Мі-8 і з неї стріляють стрілкотнею, а вона хитається при цьому?
Ти кілхауси бачив, багато??? містечко в якому стріляють стрілкотнею, котре викладено з шин, дошок і шпал - щоб не було рикошету для курсантів? А там вони є.
Ти багато бачив для танків містечка для відпрацювання бойових дій за сценарієм? А там воно є.
Я бачив достатньо багнюки та плісняви, нічого нероблення та очковтирства кадрових по відношенню до інших кадрових.

То можна подумати в нас с гвинтокрилів стріляють. В тому ж чугуєві могли б вчити резервістів бойовим діям у місті. І шо,? І ніхуя. Хто в цьому винен? Слони? Скільки розрахунків пзрк навчено серед резервістів? То в мене питання, якого хуя тоді взагалі щось питати з резервістів/слонів/називай як хочеш

Я знаю, що в нас є показушна інфраструктура для іностраних навчань. Ну то з іностранців-гарантів і спрос майте, де ці професіонали, та чому вони не воюють, а не з слесаря васи, или пекаря пети
 
Я бачив достатньо багнюки та плісняви, нічого нероблення та очковтирства кадрових по відношенню до інших кадрових.

То можна подумати в нас с гвинтокрилів стріляють. В тому ж чугуєві могли б вчити резервістів бойовим діям у місті. І шо,? І ніхуя. Хто в цьому винен? Слони? Скільки розрахунків пзрк навчено серед резервістів? То в мене питання, якого хуя тоді взагалі щось питати з резервістів/слонів/називай як хочеш

що змінилось від того щ ти ось це вже котрий раз пишеш ТУТ?
Чи тобі придбати паперу та олівець і адресу задиктувати?

Слон - це довбойоб і неважливо чи він кадровий, чи мобілізований. Визначається суто по результату, а не взагалі - тому не пиши загальних лозунгів.
 
вместо тысячи слов

Я там нихера прочесть не могу. Это что врачи писали? :D


Я так скажу, хуевий резерв- это следствие пиздатой роботи кадрових. Армию тоже не слоны растянули и пропили, они уже пришли в такую. Так что нечего тут валить на тех, кто в сути вообще не при делах
 
що змінилось від того щ ти ось це вже котрий раз пишеш ТУТ?
Чи тобі придбати паперу та олівець і адресу задиктувати?

Слон - це довбойоб і неважливо чи він кадровий, чи мобілізований. Визначається суто по результату, а не взагалі - тому не пиши загальних лозунгів.
Таких бумажек написано кадровым-вагоны, и не мною. И шо, есть толк? Я так скажу, шо еси все генералф-полковники- кадровые такие молодцы, пусть не ебут мозги и делают свою работу без привлечения гражданских. А если не, то нехуй на них и пиздеть тогда. Как организовали, кого наловили, так оно и работает.
 
И куда их денут на гражданке всех?

Пусть в полицию идут, улицы городов патрулировать, у нас преступность уже зашкаливает, что пиздец скоро будет. А в армию профи должны набирать, которые хотят и умеют служить и воевать если придется
 
И куда их денут на гражданке всех?

ти задаєш питання на 3 ходи вперед - там стільки не вміють думати, історія виходу ГСВГ і скорочення СА не навчила.
Ну і скоротять спочатку вакантні посади, тобто бригади скоротять до рівня батальону та полку - нахуя нам бригади, це дуже багато і коштовно.
 
и за это воюют в ато? а ну нормально!
 
Соглашусь что результат конечно плачевный.Людей просто выкинут на улицу без выходного пособия и все дела.

вони самі обали це, ніхто стволом в спину не штовхав.
В Дружані у батареї з 23х людей лише 4 нормальні - єбошать з 14-15 років, а решта уєбанів обрали ЗЕлуппу, при тому, що вони жодного разу не відчували по собі нормальну роботу запорєбрікової арти - тупо йобані заробітчани, котрі навіть САТом не вміють користуватись...
Їм казали, що часи Пороха ви будете згадувати з придиханням, а вони ж не вірили... ну от перевірять власними дупами.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


С одной стороны хорошо, что хоть до него частично доходит. С другой, печально, шо человек не знает вообще нихуя на данную тему, и несёт пургу. Где ему нарезное запрещено, и чем- не понятно. Я им давно говорю, шо нехуй быть страусами. Возьмите и напишите свою инструкцию, как мвс, и все. Не, нихуя...
Зы
По нашим дет между крымским и золотым приветы пошли с арты. Ляпки кабы не 152. А наши опять молчат. Зе- *******. Желаю всем, кто из армейских голосовал за зе, быть ща на передке, причем там, де на постой прилеты
 
По нашим дет между крымским и золотым приветы пошли с арты. Ляпки кабы не 152. А наши опять молчат. Зе- *******. Желаю всем, кто из армейских голосовал за зе, быть ща на передке, причем там, де на постой прилеты

Пару раз с тобой пересекался в разных темах, тут на форуме - вроде бы нормальный диалог: взвешенный, рассудительный.
И тут блять такое, ты давно сам то первую линию видел, такую хуйню желать?
 
Пару раз с тобой пересекался в разных темах, тут на форуме - вроде бы нормальный диалог: взвешенный, рассудительный.
И тут блять такое, ты давно сам то первую линию видел, такую хуйню желать?

А чего не так? Выбрали главнокомандующего, от пусть те, кто выбрал, перестанут стрелять, но сидят на передке. Все по честному, я считаю. А все кто голосовал за петю- в ппд как неблагонадежных. Я считаю это разумным и честным. Лично я ближе чем на 3км к нулю- ни ногою. Нечего мне там делать.
 
А чего не так? Выбрали главнокомандующего, от пусть те, кто выбрал, перестанут стрелять, но сидят на передке. Все по честному, я считаю. А все кто голосовал за петю- в ппд как неблагонадежных. Я считаю это разумным и честным. Лично я ближе чем на 3км к нулю- ни ногою. Нечего мне там делать.

Ну по честному, так по честному - нечего дальше выяснять.
 
лол последний видос огонь просто
 
Назад
Зверху Знизу