Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Боже..
Невдобно-то як((
Та ви не переживайте, все гуд . Оно як судьба, то да, а як ніт чи не хо - то другЕ. У вас там і медикині єсть і поваріхи які. Ну і на вилазках в город тоже дами присутствують. Я ж понімаю, не шишнаццять 🤷‍♀️
 
У вас там і медикині єсть і поваріхи які. Ну і на вилазках в город тоже дами присутствують. Я ж понімаю, не шишнаццять 🤷‍♀️
Медикині наші - нєт, дякую, не мій формат!
Кухарі наші - хлопці всі. Є одне придане дівчисько (позивний Побратим), але на неї без сліз не глянеш. А на вилазках - то ж по службі! Хіба що пооблизуєшся, поки якісь години серед нормальних білих людей.
 
Медикині наші - нєт, дякую, не мій формат!
Кухарі наші - хлопці всі. Є одне придане дівчисько (позивний Побратим), але на неї без сліз не глянеш. А на вилазках - то ж по службі! Хіба що пооблизуєшся, поки якісь години серед нормальних білих людей.
А шо в вас за формат? 😳
 
Чемні, виховані, інтелектуально розвинені дами 40+, без шкідливих звичок; бажано, зросту вище середнього, і з приємними оку формами.
Ой... прямо виліта я... кромє роста канєш. Я малінька 😳
 
Така?
1000013227.jpg
 
В интернете говорят, что её героиня в Американском пироге - самая первая милфа в истории этого определения.
 
Назад
Зверху Знизу