Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Человек баньщик в тылу....вот как форумные хомячки подняли бунт )))вопрос был к тс а не к вам ))))вас никто не спрашивал))))
 
Человек баньщик в тылу....вот как форумные хомячки подняли бунт )))вопрос был к тс а не к вам ))))вас никто не спрашивал))))
Если читаете тему, то читайте все подряд, а не то что вам хочется.
 
Человек баньщик в тылу....вот как форумные хомячки подняли бунт )))вопрос был к тс а не к вам ))))вас никто не спрашивал))))
Ти, мабуть, неуважно читав останні декілька сторінок теми(
 
Человек баньщик в тылу....вот как форумные хомячки подняли бунт )))вопрос был к тс а не к вам ))))вас никто не спрашивал))))
Он же написал - ебурит. Просто так, из новенького чистенького пункта незламности написал по-твоему ?
 
Человек баньщик в тылу....вот как форумные хомячки подняли бунт )))вопрос был к тс а не к вам ))))вас никто не спрашивал))))
Повилазило чи шо ????
... :

... наш взвод також стали потроху підргібати на нуль. Моя черга наступного тижня.
Хуй його знає як до цього готуватися...
Якщо ніколи не був Рембо, то за лічені дні не станеш.
Буду радий порадам стосовно одягу, екіпу. Гаситися там не менше тижня доведеться.
Я реаліст - шанси свої оцінюю як мізерні. В чудеса не вірю взагалі. Про бойову підготовку ви й так знаєте - вона ніяка. Фізична форма залишає бажати багато кращого - спина їбе останній місяць просто пздць. Я в броніку і три години не витримую, навіть без навантажень. Ну і клята схильність до застуд оптимізму не додає((

Їбать же ж тут громко, бодро і вєсєло, блять)))

А теперь - ваш, АФОНЯ, пост:
А чего вы такие гразные ?
Назвать-послать по-простому ? хомячок-форумный, блять
 
Останнє редагування:
Нахуй ту фотку.. Забудьте!
Видалив її. Сталася жахлива подія, про яку я, можливо, потім розповім. Зараз просто хочеться заповзти кудись і вити...
 
Тему лучше не надо создавать.
Представьте, если данные попадут к каким-нибудь аферистам.
А читатели форума реально вряд ли чем-то могут помочь
Какие данные? Я хотела создать тему для поиска родственников пропавших там же где и мой сын, о поисках побратимов с кем он служил, о поиске эвакуационной бригады, которая вывозила 200 и 300 и прочее... с мошенниками сами разберемся, не тупое быдло, попадающее на развод. Но нет, так нет.... я и не сомневалась...
 
Но нет, так нет.... я и не сомневалась...
Всё, что вы перечислили, это информация не для публичного обсуждения

Считаете, что надо всё-таки попробовать, делайте.

В подобных поисках нужно выйти напрямую на сослуживцев человека.
Форум в этом не поможет, а поможет только выйти на непосредственного
их командира.
Это всё нужно делать официальным путём, через форум никто просто не отзовётся, потому, что не читает его и вообще в принципе.

Тут могут только посочувствовать,
в лучшем случае. Это важно, да, - но к цели не приблизит
 
Останнє редагування:
Человек баньщик в тылу....вот как форумные хомячки подняли бунт )))вопрос был к тс а не к вам ))))вас никто не спрашивал))))
Та ви ж поникалися по норах, тепер і банщиків з поварами на нуль, бо треба якось фронт тримати, бо завтра чечени з бурятами і тебе виїбуть. Та з тобою хер би, але сім°ї у багатьох у зоні ризику.
 
Какие данные? Я хотела создать тему для поиска родственников пропавших там же где и мой сын, о поисках побратимов с кем он служил, о поиске эвакуационной бригады, которая вывозила 200 и 300 и прочее... с мошенниками сами разберемся, не тупое быдло, попадающее на развод. Но нет, так нет.... я и не сомневалась...
❗️Чому передавати персональні дані полонених та зниклих безвісти неперевіреним особам – погана ідея?

Зростає число телеграм-каналів та сторінок соцмереж, які обіцяють знайти військовослужбовців, які потрапили в полон або зникли безвісти. Проте для цього вони просять у рідних та близьких персональні дані та іншу інформацію.

👆Яку інформацію не можна передавати незнайомцям?

⏺Номер телефону, інші контакти.
⏺Адресу проживання.
⏺Профіль соцмережі.
⏺Дані військовослужбовця (ПІБ, номер бригади, військову спеціальність, адресу проживання, профілі соцмереж тощо.)
⏺Місце розташування підрозділу.
⏺Фото, зокрема фото з побратимами.

👆Чому цього робити не варто?

➡️Ви можете погіршити становище вашої близької людини. Чимало таких каналів організовують шахраї або представники спецслужб агресора. Шахраї будуть видурювати у вас гроші. Спецслужбісти будуть маніпулювати вами чи вдаватися до шантажу.

Насправді ніхто у фейсбуці чи телеграмі не буде займатися пошуками вашої близької людини.
❗️Це професійно та безкоштовно роблять тільки фахівці уповноважених державою органів.

🌐Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими має представництва у всіх регіонах: Львів, Харків, Вінниця, Миколаїв, а також у столиці.
✔️Записуйтеся на прийом або отримуйте консультації телефоном (розділ "контакти"):
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
✔️реєструйтеся в особистому кабінеті:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Це професійно та безкоштовно роблять тільки фахівці уповноважених державою органів.
Хотів би додати - ці фахівці ніколи не будуть читати теми в інтернеті,
бо їм від родичів зниклого нічого не треба.
А офіційні звернення це їхня робота.
 
Останнє редагування:
Для вас :
Братишка, побольше БК с собой бери. И воды. И всё - остальное лишний вес. Всё будет хорошо!
Всё хуйня - прорвёмся!
Но ты всё же себя береги!
Мы скоро тоже к вам поедем))) Всё идёт по плану)))
Ты про шансы не думай - большие там они у тебя или не очень. Всё будет норм!
 
20231117_211712.jpg


Цей мєлкий молодий гадьониш, флєгматичний афєрюга-еплбой, обов'язково повернеться!
На лютому морозі, як завжди, скаже що хуй його знає як так сталося, що спочатку його вважали легким 300, мали евакуювати, як тільки піздорєз притихне, а потім повторно прильот по трьохсотим - і всі вони 200.
І ми ще з ним джемісона чи балентайнза накатім. Пообщаємося, попідйобуємо один одного. Поїздимо по дєлам. Щось намутимо для нашого відділення. Пересремося, помиримося, в хз який раз..

Мій найближчий, найкращий побратимчик.
 
Останнє редагування:
Он же написал - ебурит. Просто так, из новенького чистенького пункта незламности написал по-твоему ?
Человека с проблемами со слухом отправлять на ноль...это неразумно как минимум.поэтому я и спросил у него.думал он принимает участие в эвакуации...а форумные хомяки как всегда ...хлебом не корми говном закидают...я давно его читаю.знаю о его проблемах.я подумать не мог,что его на ноль отправят...вот и спросил.почему он в таком виде и какие задачи он выполняет...безобидный вопрос...
Вот он сам пишет...

Написав Айсберг в сігнал. Як відповість, повідомлю



Оце встиг переконатися що з моїм слухом на передку нічого особливо робити(



Не чую коли свої тихо розмовляють. Дрон не почув, навіть попередження про нього. Свист мін чую останнім, коли всі вже падають на землю. І сам загину запросто, і інші через мене можуть...

Але кого це їбе?? На м'ясо всіх однаково вигрібають.
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу