Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Я их эксплуатирую уже лет 40.И при чем твоя зарядная станция в гараже к эксплуатации акб на авто
Ну так расскажи,как эксплуатируешь.Как ты заряжаешь АКБ на 100%?Как достигаеш одинаковой плотности вверху и внизу свинцовых намазок?
 
пах...???????????
 
А чому виступ на корпусі АКБ роблять тільки з однієї сторони?Ви фірмову пластину бачили,яка зажимає акумулятор?
Твою ж блядь дивизию.Сейчас не поленюсь схожу в гараж и сфоткаю АКБ.
 
Це я і мав на увазі.А ви писали,що ніякої різниці нема,яким боком ставити.
П-образний край площадки зі сторони кабіни; простий бортик, до якого приладнали саморобний затискач - зі сторони радіатора.
Точніше вже не знаю як сказати
 
Шо не так? Плотность зарядка это самое простое шо многие знают тут бля чел хуйню гонит, если акб ахуенно то мне пох какая там крышка, акб должно давать свой номинал, короче нах
 
П-образний край площадки зі сторони кабіни; простий бортик, до якого приладнали саморобний затискач - зі сторони радіатора.
Точніше вже не знаю як сказати
Ты не тупи почитай как заряжают АКБ скока должно быть если двиг 1;7_2куба то 75ампер эт минимум неужели вы такие тугие, ахуеть, если дизель то с запасом брать, свечи накала на зиму если диз, пичалька у вас, акб если заряжен то 12.8v
 
А чому виступ на корпусі АКБ роблять тільки з однієї сторони?Ви фірмову пластину бачили,яка зажимає акумулятор?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Перейди по ссылкам и посмотри.Совершенно похуй,как ставить.Прижиматься будет с обеих сторон
 
Фото большие.Сюда не хотят вставляться
 
Тут зразу видно хто експлуатує , а хто щось чув, пластину для кріпленні акб купити обовʼязково на розборці де і двері. Акб купувати такий як ц був по клеймах та амперах гена там стоїть 90 ампер або 120 і да лабораторія в гаражі це трохи інше ніж дохлий акб в посадці де світла немає.
 
Ну так расскажи,как эксплуатируешь.Как ты заряжаешь АКБ на 100%?Как достигаеш одинаковой плотности вверху и внизу свинцовых намазок?
Ты совсем куку?Для обслуживания АКБ есть специально обученные люди.А я их эксплуатирую.То есть ставлю на авто и ЭКСПЛУАТИРУЮ. Разницу улавливаешь?Ремонт=>Обслуживание=>Эксплуатация.И нахер мне какие-то намазки?
 
П-образний край площадки зі сторони кабіни; простий бортик, до якого приладнали саморобний затискач - зі сторони радіатора.
Точніше вже не знаю як сказати
На вашому акумуляторі такий виступ з двох сторін?
Screenshot_20231013_211700_Chrome.jpg
 
Ты совсем куку?Для обслуживания АКБ есть специально обученные люди.А я их эксплуатирую.То есть ставлю на авто и ЭКСПЛУАТИРУЮ. Разницу улавливаешь?Ремонт=>Обслуживание=>Эксплуатация.И нахер мне какие-то намазки?
Тогда зачем что то советуете,если в этом ничего не понимаете?
 
пах....это..не пойут он сам бля...та ...ли и
 
із за той пластини , на ямі сука підстребнуло авто , під капотом стрибнув акб і відірвався , а потам щей потік і було дуже дуже цікаво , коли назначали крайнойого хто акб не закріпив.
 
Тут зразу видно хто експлуатує , а хто щось чув, пластину для кріпленні акб купити обовʼязково на розборці де і двері. Акб купувати такий як ц був по клеймах та амперах гена там стоїть 90 ампер або 120 і да лабораторія в гаражі це трохи інше ніж дохлий акб в посадці де світла немає.
Тому я і рекомендую ставити максимально можливу ємність.Через рік від 70А h лишиться добре,якщо 50Ah.
 
Что за личная практика?.Покажите свое стационарное ЗУ.
На жаль зараз СТО,на якій я обслуговую АКБ зачинена.Та і якщо чесно,то я не бачив чим мені їх підзаряджають.А ще чесніше.Здох АКБ=купив новий.Витратитись раз на 3-5 років можна.Щоб потім почувати себе спокійно:)
 
Назад
Зверху Знизу