Уволен глава СБУ

он себе в мозг нассал. Вчера оно гундело что это ватная хрень, ждем что чучело скажет сегодня.

А по теме есть чего сказать? В личку идите с ним выяснять отношения. Кому личный флейм интересен?
 
да. по люстрации:D

Вот вы мне скажите. Чем вам запомнилось СБУ за его время? Лично мне тем, что оно все проебывало. не. удачные операции для плепса были. Но резонансных пиздецов было еще больше. Так что не жалко мне Наливайченко. Единственное, боюсь что придет еще более пиздецовый руководитель

А до него был огурец? Как его... забыл фамилиё? Шпиён лубянки. Этот хоть не предатель. Вроде :)
 
А ты чем лучше? Человек свое мнение высказывает, согласен ты или нет. А ты просто тупо оскорбляешь его во всех топиках.

вы видимо не читали то что оксю пишет. Видите ли, когда он с бодуна после стеекломоя он вообще неадекватный. То методичку перепутает, то с конца начнет писать. А когда не бухает - постит сюда новости, и на радости что успел раньше всех методичку отрааботать(заплатят же) бежит за новой порцией стекломоя. В общем так и живет - по кругу.
 
А ты чем лучше? Человек свое мнение высказывает, согласен ты или нет. А ты просто тупо оскорбляешь его во всех топиках.


всё-всё, каюсь, больше не буду, ну просто прелюбопытнейший повод случился ткнуть его в его же гавно, не смог удержаться, каюсь каюсь ;)
 
вы видимо не читали то что оксю пишет. Видите ли, когда он с бодуна после стеекломоя он вообще неадекватный. То методичку перепутает, то с конца начнет писать. А когда не бухает - постит сюда новости, и на радости что успел раньше всех методичку отрааботать(заплатят же) бежит за новой порцией стекломоя. В общем так и живет - по кругу.

Ты ему лично наливаешь, носишь методички и деньги из окошка выдаешь? Капец, какую ты хуйню пишешь.
 
Иди на хуй, мудила! Развелось пустомелящих долбоебов...

да не переживайте вы так, в европе ваши отношения считаются нормальными.
Ну на форуме вы храбрый, а в жизни кто? трус? предатель? никто?
 
да не переживайте вы так, в европе ваши отношения считаются нормальными.
Ну на форуме вы храбрый, а в жизни кто? трус? предатель? никто?

Бля, ну какой ты вонючий... Храбрец. Мне на твои гомосячи высеры покласть. Засрал полфорума своей хуетой. Ща тебя забанят.

зы. Еще и в личку понос шлет. Ты смотри какой придурок :фак::фак::фак:
 
в том то и дело ,что он не успел что то сделать.....

Глава СБУ Валентин Наливайченко назвав принаймні ще двох фігурантів зустрічі у Відні, на якій, як відомо, були присутні Дмитро Фірташ, мер Києва Віталій Кличко та президент Петро Порошенко.

Про це він сказав в інтерв'ю "Обозревателю". Однак їхніх імен глава СБУ не розкрив, уточнив лише, що вони зараз при владі, а їхні прізвища фігурували у закордонній пресі.

"Варто уточнити, що існує як мінімум ще два втаємничених фігуранти цієї зустрічі, і вони зараз перебувають у владі: один з них працює міністром, інший – в адміністрації президента", - наголосив Наливайченко.

Глава СБУ також наголосив, що всі фігуранти (учасники) зустрічі у Відні постануть перед судом. "Професійно і впевнено говорю, що органи юстиції США, як і австрійської юстиції точно вийдуть на допити під присягою в суді тих осіб з української сторони, котрі були на тій знаменитій зустрічі".
- Лубківський

"Я поки не оприлюднюю деякі інші матеріали, які в СБУ не згоріли і не згорять. Тому можу всіх заспокоїти: це ще не кінець. Мною обов'язково будуть оприлюднені і розсекречені інші матеріали…", - додав Наливайченко, говорячи про роботу СБУ, зокрема, в 2008-09-му роках, і в 2014-му.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
я и тут могу это написать: Трус
Не хочу больше с вами полемику разводить. Не люблю, знаете ли, выходцев из 15й больницы.

А я не люблю гопоту и хамов, типа тебя. И еще и ватником тхне за километр.
 
И Авакова прихватить. Этих народ требует убрать -ноль на массу...

Вся твоя семья и соседи?? :D



у дедушки совсем плохо со зрением стало, новости только до половины читает. Меньше пейте стекломой с оксюмороном
Цыпленок, что ты имел в виду? :)
Партія УДАР обіцяє підтримати Наливайченка за нових починань.
ЗА ТЕМОЮ
Після Наливайченка СБУ залишив Лубківський
Після Наливайченка СБУ залишив Лубківський
12:53
Екс-глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко, котрого Верховна Рада відправила у відставку, вирішив йти в політику. Про це повідомив мер Києва, лідер партії УДАР Віталій Кличко, передає прес-служба партії.
"Валентин Наливайченко сказав, що не буде чіплятися за посаду. Наливайченко звернувся до мене і депутатів з групи УДАР підтримати його рішення", - зазначив Кличко.
Кличко заявив, що партія УДАР підтримає Наливайченка.
Він наголосив на тому, що Наливайченко ефективно працював народним депутатом у фракції УДАР в парламенті минулого скликання.
"Наливайченко завжди відстоював державні інтереси, є принциповою людиною, і, я переконаний, його політичні прагнення будуть успішними. А ми його підтримаємо", - запевнив мер Києва.
Нагадаємо, що раніше лідер фракції БПП Юрій Луценко заявив, що Порошенко запропонував Наливайченку очолити інший напрямок, однак той через певний час відповів, що збирається йти в політику.
"Якщо когось цікавить, то Валентин Олександрович заявив, що хоче займатися політикою, а не займати якусь іншу посаду, яку йому запропонував Президент", - сказав Луценко.
Він наголосив на тому, що за умов, коли перед країною постали такі виклики, як боротьба проти тероризму і ліквідація мереж диверсантів по всій території України, "цьому всьому протистояти, на думку Президента, має фахівець, а не дипломат чи політик".
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу