Статус: Офлайн
Реєстрація: 25.07.2008
Повідом.: 25863
Реєстрація: 25.07.2008
Повідом.: 25863
перепаяти кілька кондерів не проблема
навіть за смішної вартості сьогоднішніх модемів( до 100 завжди купа в балці на хф) я перепаював раз
навіть за смішної вартості сьогоднішніх модемів( до 100 завжди купа в балці на хф) я перепаював раз

