Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Тема про мобілізацію (Без флуду!)

хотя бы германия, там запрещена ******ские символы
ти повинен буди "стойким в спорах" і послідовним.:D Твої опонети скажуть, є багато країн в яких декілька мов офіційно (Канада наприклад), тому краще не лізь в ті аргументи, витягнувши які, ти виглядаєшь "дитиною" і переможешь "логічно" тільки в своїй дитячій логіці. На дебатах, різні кандидати, готуються відповідати на "тяжкі питання", а в тебе вся освіта "мімо пройшла" і бредогенератор замінює послідовну думку. А режим, коли болт кладуть на конституцію і закони, приводить до того, що всі партнери дивляться на нас як на "папуасів" і кажуть - мрійте про ЕС і НАТО, а поки ось вам непоколібімая підтримка і купа занепокоїнь, і не треба ескаліровать. До того ж, твої бредні, це гарна почва для різних пропагандонів, які потім в Європах/Америках тикають пальцем на таких як ти і кажуть, да це же *****и, яким закон не пісан, що ви від них бажаєте.
 
Останнє редагування:
Ты *****, символы состоят из немецких слов.Зиг хайль это не символ, это немецкие слова.
Вот если сказать юрасик любит весну и недочех любит руських, это новостью не станет, а вот если написать что юрасик с недочехом любит русскую весну, придет сефида и даст вам ремешком по ******е.
Ты пиши, пиши и узнаешь, кто получит по ******е.
Собственно, ты уже дописался, *******.
 
ти повинен буди "стойким в спорах" і послідовним.:D Твої опонети скажуть, є багато країн в яких декілька мов офіційно (Канада наприклад),
вот когда Канаду начнут ровнять ракетами и кабами, тогда ми поговорим про их мови.
 
Ты пиши, пиши и узнаешь, кто получит по ******е.
Собственно, ты уже дописался, *******.
юрасику прислали папочку , ты не первый *****, но и не последний к сожалению.
не забудь потом салфетками монитор вытереть.
 
Останнє редагування:
вот когда Канаду начнут ровнять ракетами и кабами, тогда ми поговорим про их мови.

тільки *****и дивляться на мову людини, нормальні люди оцінюють інших за їх якостями та діями. Якщо ти не доріс ще до цього, то хоч не впадай на рівень "шарікова", коли рефлекси замінюють мозок. І не наводь знову тупу аргументацію рівня "вітер дует тому що дерева качаються". Ти намагаєшся порівняти "холодне та м'яке". На Японію впали атомні бомби, їм потрібно заборонити англійську мову , німці з гітлером убили мільйони людей – заборонимо німецьку, араби напали на Ізраїль – заборонимо арабську.... Це необхідно бути "без мізків", щоб прив'язувати засіб спілкування до критерію погана людина або хороша. Адже це очевидні речі. Далі залишилось поміряти форму черепа і колір шкіри, ти вже практично дійшов до цього. Не кажучи вже про те, що мову ворога знати, це якби плюс в умовах війни, а не мінус. Якби в ефірах була якась нанайська/корейська мова, як би ти обробляв та використовував інформацію. Що з твоіми мозком?
 
Останнє редагування:

1731677552276.png
из второго сообщения
Посмотрим кто это ДФТГ или ТЦК :незнаю:
 
На Японію впали атомні бомби, їм потрібно заборонити англійську мову
Почему-то мне кажется, что долгое время после ядерных бомбардировок в Японии англоговорящие не приветствовались ;)
Кстати, в самих США во время Второй мировой этих самых японцев упаковали в концентрационные лагеря. Это покруче мнимого "запрета" какого-либо языка.
 
На Японію впали атомні бомби, їм потрібно заборонити англійську мову , німці з гітлером убили мільйони людей – заборонимо німецьку, араби напали на Ізраїль – заборонимо арабську.... Це необхідно бути "без мізків", щоб прив'язувати засіб спілкування до критерію погана людина або хороша. А
да японцы ненавидели американцев, а немцев ненавидел почти весь мир, поколения сменились чтоб забыть уничтоженные города.И да в Израиле чужая речь вызывает подозрения, хоть это и по твоему бесчеловечно.
 
время януковичей и азаровых уже прошло, так что не жди их возращения.
ага Яник, Табачник, Медведчук розмовляли українською і шось пішло не так - твій крітерій і тут не пройшов.
 
Почему-то мне кажется, что долгое время после ядерных бомбардировок в Японии англоговорящие не приветствовались ;)
Кстати, в самих США во время Второй мировой этих самых японцев упаковали в концентрационные лагеря. Это покруче мнимого "запрета" какого-либо языка.
на английском пол мира разговаривают - Австралия, Англия, США, Канада... я думаю японцам не до языка было.
 
Назад
Зверху Знизу