Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Есть ли хорошие магазины с сайтом
Люди, кто здесь есть с алексеевки, ПП или центра для совместных покатушек по городу?
буває
я от тільки з м пушкінської до хтз їхав майже також
мав багато часу й вигадав ще одну важливу тему "а чому у всіх...?".зараз поститиму.
додано
а ще бачив як двоє малоліток загрилися на чувака на чомусь дуже схожому на дорожник/міський - я їхав позаду й було бачити лише велику раму й вертикальну посадку.було це якраз за мостом біля велозаводу.а потім,якщо їхати у сторону хтз,постійно невеличкий підйом.
так от,виїхали вони за ним з-під мосту,загрилися й почали переслідування.педалили сильно,а він спокійно їхав навіть не помічаючи їх.так довів я їх до кіоску з морозивом навпроти турбоатому - вони його так і не наздогнали.
я вообще не допер что это за слово - загрилися О.о
все набагато простіше - від англійського agression
поїхало масово з л2 - саме там з'явився у танків скіл з такою ж назвою,що провокував ціль атакувати себе.потім потихеньку розповсюдилось на будь-які атаку чи навіть якісь погані наміри - починаючи від агресивного монстра,що вирішив тобі наваляти,коли ти пробігав поряд,й закінчуючи звичайним прищавим малоліткою,що доєбався у чаті.
у іграх подібні скіли звичайно були й раніше,але такої логічної,простої для розуміння й зручної для використання назви не мали.