составляем заявление в суд (БФ)


госсбор составляет 3.40
реквизиты надо искать на стенде в суде (они разные для разных судов), на стенде это называется "держмито"
платить в любом банке... при этом надо будет оплатить комиссию

я бы рекомендовал в привет-банке оплачивать, там и комиссия меньше, чем в сбербанке, и бумажек не надо оформлять пачку...
 
госсбор составляет 3.40
реквизиты надо искать на стенде в суде (они разные для разных судов), на стенде это называется "держмито"
платить в любом банке... при этом надо будет оплатить комиссию

я бы рекомендовал в привет-банке оплачивать, там и комиссия меньше, чем в сбербанке, и бумажек не надо оформлять пачку...
Спасибо за ответ.Но уже нашел инфу на просторах интернета ;) Сегодня оплатил, но в канцелярию не успел. Завтра отвезу свой позыв, если начнут выделываться и не примут, отправлю почтой.



Заявление отправил заказным письмом с уведомлением, 30го числа. Каковы должны быть мои действия дальше (срок обжалования заканчивается 4го числа) ?
 
Останнє редагування:
насколько понял, суды не работают до 14-го. А у меня срок подачи истекает 14-го :( Тот же вопрос, что и выше. Каковы мои действия? Кстати, копию протокола и постановы нужно делать и оставлять оригиналы у себя?
 
насколько понял, суды не работают до 14-го. А у меня срок подачи истекает 14-го :( Тот же вопрос, что и выше. Каковы мои действия?
тот же ответ: посылать по почте, сохранять квитанцию об отправке (желательно)

Кстати, копию протокола и постановы нужно делать и оставлять оригиналы у себя?
если ты планируешь все "в один заход" решить, то можешь отдавать - они тебе особо не нужны... а вот если лажа какая-нить будет типа потерянных доков и т.п., то пригодятся... так что лучше сохранить
 
насколько понял, суды не работают до 14-го. А у меня срок подачи истекает 14-го :( Тот же вопрос, что и выше. Каковы мои действия? Кстати, копию протокола и постановы нужно делать и оставлять оригиналы у себя?

Так а в чаем загвоздка? Праздничные дни не входят в срок!
Вот только от куда инфа про неработающие суды?:D
 
Так а в чаем загвоздка? Праздничные дни не входят в срок!
Вот только от куда инфа про неработающие суды?:D

там прикол в том, что формально они работают, но канцелярия отказывается принимать доки... можно, конечно, пойти на принцип, заставить их писать письменный отказ, они поупираются и примут... блаблабла...
но проще отправить по почте........
 
они-то бегали, но заявы не принимали :(

Про прием исков я не спрашивал, но был рабочий день.
А чем интересно могут объяснить отказ в приеме иска - за это ведь секретутку под сраку выгонят.
 
Про прием исков я не спрашивал, но был рабочий день.
А чем интересно могут объяснить отказ в приеме иска - за это ведь секретутку под сраку выгонят.

ей премию выпишут, если отчитается, скольких она отфутблолила...
 
ей премию выпишут, если отчитается, скольких она отфутблолила...

Не к добру эти футболы:( как бы из Киева вказивка не пришла на футбол по нарушениям пдд и лафа с обжалованиями не прикратилась - "Покращення" вже сьогодни.
 
та да, меня тупо хотели развести на пешеходах, но не получилось и в-наглую постанову на 425 грн. выписали, вот думаю еще и в прокуратуру написать телегу
 
та да, меня тупо хотели развести на пешеходах, но не получилось и в-наглую постанову на 425 грн. выписали, вот думаю еще и в прокуратуру написать телегу

Так катани! Фамилии пешехода в протоколе нет - значит фикция!
 
А в какую прокуратуру катать? по месту жительства или там, где наваяли протокол?
 
А в какую прокуратуру катать? по месту жительства или там, где наваяли протокол?

А у тебя в Харькове адрес есть? Если есть указывай его - как место жительства, если нет то лучше накатай по месту происшествия т.к. прокуратура твоего Светловодска точно отправит в урну.
 
Меня в Кремне тормознули, а гаец реально пересрал, когда я перешел на "державну офіційну мову" да и еще и от него этого потребовал (а рабочая форма одежды у меня костюм с галсуком :)), объявив при этом, что напишу заявление в прокуратуру по факту превышения служебных полномочий и подыму вопрос о его профпригодности :) Но, к сожалению, протокол он уже накатал :(
 
Меня в Кремне тормознули, а гаец реально пересрал, когда я перешел на "державну офіційну мову" да и еще и от него этого потребовал (а рабочая форма одежды у меня костюм с галсуком :)), объявив при этом, что напишу заявление в прокуратуру по факту превышения служебных полномочий и подыму вопрос о его профпригодности :) Но, к сожалению, протокол он уже накатал :(

Ну так и пиши в Кременчуге в прокуратуру того района, где гаец остановил - пусть за одно и маршрут его проверят.
 
Сегодня ходил в суд для "оскарження"
Отнес такую бумажку

До Орджонікідзевського районного суду Харківської області
м. Харків, 61007, пр.-т Орджонікідзе,7
Позивач К... О... В...
м. Харків, 6...5, вул.. ........, буд. ...., кВ. ..
тел. дом. .........
тел. моб. .................
Відповідач: ІДПС БДПС ВДАІ в м. Волноваха
Б....... А...... А........, молодший сержант міліції
Управління ДАЇ в Донецькій області
Взвод ДПС з обслуговування м. Волноваха
м. Волноваха, 85700, вул. 1-го Мая, 41

Адміністративний позов
про скасування постанови про адміністративне правопорушення

29.12.2010 року відносно мене, К........ О........ В.........., інспектором ІДПС БДПС ДАЇ в Донецькій області молодшим сержантом міліції Б........ А...... А......... була винесена постанова серії АН №......., згідно якої мене притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.122 КУпАП і накладено штраф в сумі 425 грн. 00 коп.
Так, згідно вказаної постанови я о 15 год. 40 хв., керуючи автомобілем марки «Audi 80», державний номер АХ......, по о/д Донецьк – Маріуполь 178 км, рухався у лівій смузі при свободній правій, чим порушив правило розташування транспортних засобів на дорозі.
Із вказаною постановою я не згідний і вона підлягає скасуванню за наступних підстав.
Відповідно до ст. 7 КУпАП «ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом».
В постанові по справі про адміністративне правопорушення вказано, що я рухався по лівій смузі при свободній правій, чим порушив правило розташування транспортних засобів на дорозі. З даним твердженням погодитись не можна. Так, 29.12.2010 року я дійсно керував автомобілем марки «Audi 80», державний номер АХ........ по о/д Донецьк – Маріуполь 178 км. Права смуга траси Донецьк – Маріуполь на цій ділянці не придатна для пересування транспортних засобів ( глибокі ями ). Після виконання маневру, з правої смуги у ліву, з метою обїхати ями, був зупинений інспектором ДПС. Зі слів співробітника ДПС я рухався у лівій смузі, чим порушив ч.2 ст.122 КУпАП . На мої пояснення зробленого маневру інспектором ДПС не зважав уваги, який спілкувався зі мною в грубій формі, на мої пояснення не реагував і склав протокол та постанову про адміністративне правопорушення.
Відповідно до ст.ст.9,7 КУпАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна(умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за який законом передбачено адміністративну відповідальність.
Ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв’язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом.
Згідно ст.280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобовязаний з»ясувати : чи винна дана особа у вчиненні правопорушення, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Відповідно до ч.3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Окрім того, згідно п.1.6 розпорядження № 466 Міністерства внутрішніх справ України «Про організацію роботи підрозділів ДАІ з профілактики правопорушень із застосуванням засобів фото- і кінозйомки,відеозапису» від 21.05.2009 року, є вимога до начальників ГУМВС виключити випадки складання відносно водіїв транспортних засобів адміністративних протоколів без доведення їхньої вини чи достатніх доказів допущення ними порушень ПДР (фото-, відеоматеріалів, показів свідків тощо).
Згідно з ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Інспектором ДПС не було з з’ясовано вищевказаних обставин, до постанови та протоколу про адміністративне правопорушення не надано та не складено підтверджуючих документів дійсності порушення мною вимоги правил розташування транспортних засобів на дорозі, не допитано свідків події.
Мої пояснення може підтвердити свідок К........... Н........... П......... ,яка знаходилась в моєму автомобілі на пасажирському сидінні.

З посиланням на викладене, наявні всі підстави для скасування вищевказаної постанови.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 287,288,289 КУпАП, ст.ст. 2,4,18,71,104 КАС України,
Прошу :
1. Скасувати постанову серії АН № 944797, винесену 29.12.2010 року інспектором ІДПС БДПС ДАЇ молодшим сержантом міліції УДАІ в Донецькій області, Б.........А........ А.........., стягнення у вигляді штрафу у сумі 425 грн. 00 коп., за ч.2 ст. 122 КУпАП.
2 Провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно К............... О.......... В.................. закрити за відсутністю в діях складу адміністративного правопорушення.
2. Допитати в якості свідка К........... Н..............П.............
3. Повідомити мене про дату, час і місце судового розгляду справи.
Додатки:
1. Копія адміністративного позову (2 екземпляри).
2. Копія постанови серії АН № 944797 від 29.12.2010 року (2 екземпляри).
3. Копія протоколу від 29.12.2010 року (2 екземпляри).
4. Копія паспорту.
5. Квитанція та її копія про сплату судового збору.




«06» січня 2011 року ______



О результатах сообщу....
 
Із вказаною постановою я не згідний і вона підлягає скасуванню за наступних підстав.
З посиланням на викладене, наявні всі підстави для скасування вищевказаної постанови.
на мой взгляд, лучше избегать подобных повелительных формулировок...

распоряжение 466 отменили, да и оно никогда не могло быть поводом для отмены постановы - это внутреннее распоряжение, которое ни тебя ни судью в данном деле не касается.

у тебя очень много довольно голословных заявлений типа хамства гайца и т.п.... зачем? и как ты их можешь подтвердить? мало того, если иск почитать, то выглядит будто ты гайца засудить собрался, а не себя отмазать :)))

какой тебе пункт ПДД в нарушение вписали? там прикол в том, что ты можешь абсолютно спокойно во втором ряду согласно ПДД ехать, хоть ямы, хоть нет :)

ямы объезжать можно хоть по встречке, ссылаясь на 18 статью КУоАП :)
 
Назад
Зверху Знизу