Що робити якщо Вам відмовляють у обслуговуванні українською?

Як ви ставитесь до мовного закону?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    142
Как думаете, может нашим детям в школе уже нужно учить польский и чешский язык вместо украинского и русского? Ведь им, все равно, придется работать в тех странах, где польский или чешский язык являются государственным.

ну, я бы тебе для начала посоветовал пройти пубертантный период, найти девочку, завести с ней детей, а потом уже приходить пиздеть про "нашим детям" :)
 
Ты не можешь отличить слуг от хозяев? Давай я тебе помогу. Хозяева сидят за столиком довольные. А прислуга стоит рядом в фартучках. Что тебе непонятно? Иди работай, пока хозяева не запретили тебе пользоваться интернетом. :D

это хорошо, что ты не стесняешься излагать свои мысли.
пусть как можно больше людей увидит твое мировоззрение.
вата она понимает только отношения хозяев и господ.
два мира. два шапиро
 
А пока тебе остаётся только ждать, когда же хозяева вам разрешат просить не только прислугу, но и других людей разговаривать на украинском языке. :D

в лаптях не мерзнете при такій погоді?
 
То добре, що можна скаржитись протягом півроку. Пригадую, 22 серпня 2020 року кондукторка тролейбусу третього маршруту, бортовий номер 2212 звернулася до мене російською "оплатітє праєзд", а коли я відповів, що не розумію, що вона від мене хоче, намагалася висадити із тролейбусу. Ну все, тепер їй гаплик!
Прошу відгукнутися небайдужих свідків цієї події.
 
88850329be55ed1f3055516.jpg
 
Как думаете, может нашим детям в школе уже нужно учить польский и чешский язык вместо украинского и русского? Ведь им, все равно, придется работать в тех странах, где польский или чешский язык являются государственным.

Ти навіть української не в змозі освоїти. Куди там тобі нещасному до інших мов? Хоча, коли ти себе не бачищ в україномовному середовищи, то краще вже в кацапетовку збирати чемодани. В Польщі чи то Чехії розумово відсталі наврд чи знадобляться.
 
да вообще пох на каком языке будут говорить.главное что бы вежливо и культурно.
 
Подати скаргу мовному омбудсману -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
...
Ссыль не работает.

Ышо.

На сайте вонючего пидара, который по недоразумению является мовным обудсменом, приведена статья конституции Украины

Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України...

Не кажется ли вам, господа, что статья 10 конституции упомянута не в полном объёме, и эта порошенковская шлюха кое-что из этой статьи упомянуть забыла?
 
Как только в РФ будет процентов 60-70 знающих укр мову - конечно, будут.

Як вони її будуть знати, звідки? В Україні знають російську тому що Росія окупувала Україну і заставила вчити свою мову.
 
а если согласно закона, я попрошу обслужить меня на русском и мне откажут - куда и как жаловаться? ))))
 
а если согласно закона, я попрошу обслужить меня на русском и мне откажут - куда и как жаловаться? ))))

в спортлото.
Мовою нац меншин не зобов'язані обслуговувати, але можуть за бажанням клієнта та персоналу закладу.
А от обслуговувати українською - зобов'язані.
 
Назад
Зверху Знизу